co sądzisz o tym, że polecane dostają ciągle te same osoby?

Permalink Autor: choccolatte, data postu: Sunday, June 27, 2010 19:17
Nigdy nie narzekałam na polecane, ale wydaje mi się, że dwa zdjęcia jednego autora będące w polecanych w tym samym czasie to już z lekka przegięcie. I to nie jednego autora, ale kilku:
- moosiatko
- coinoperated
- onewonderland
- magicprincess17

Doceniam wszystkie wyżej wymienione osoby i jestem zdania, że na polecane jak najbardziej zasługiwały. Uważam jednak, że moderatorzy powinni odczekać, aż pierwsze zdjęcie danego autora zniknie z polecanych i dopiero wtedy umieścić tam drugie. Bo polecane nie powinny promować 4 autorów, tylko najlepsze fotografie różnych osób...
Treść dodana do postu 29-06-2010 o godzinie 19:38
- photoyoung
choccolatte Postów: 11
Konto od: 28.08.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: enigme, data postu: Monday, June 28, 2010 13:14
Cytat choccolatte

Nigdy nie narzekałam na polecane, ale wydaje mi się, że dwa zdjęcia jednego autora będące w polecanych w tym samym czasie to już z lekka przegięcie. I to nie jednego autora, ale kilku:

- moosiatko

- coinoperated

- onewonderland

- magicprincess17

Doceniam wszystkie wyżej wymienione osoby i jestem zdania, że na polecane jak najbardziej zasługiwały. Uważam jednak, że moderatorzy powinni odczekać, aż pierwsze zdjęcie danego autora zniknie z polecanych i dopiero wtedy umieścić tam drugie. Bo polecane nie powinny promować 4 autorów, tylko najlepsze fotografie różnych osób...

photoblog lansuje wybraną grupkę 'gwiazdek', które blokują miejsce innym. byłabym za tym, by zrobić ograniczenie - np. jedna osoba jest w polecanych, następnie ma 2-3 miesiące przerwy. dużo miejsca by się znalazło dla innych. ;)
` czasami wolę być zupełnie sama, niezdarnie tańczyć na granicy zła.. `
enigme Postów: 2
Konto od: 17.11.2007
Miasto: Zagranica
Permalink Autor: choccolatte, data postu: Tuesday, June 29, 2010 19:26
Cytat hypertrophie
photoblog lansuje wybraną grupkę 'gwiazdek', które blokują miejsce innym. byłabym za tym, by zrobić ograniczenie - np. jedna osoba jest w polecanych, następnie ma 2-3 miesiące przerwy. dużo miejsca by się znalazło dla innych. ;)

Bardzo podoba mi się sposób, w jaki został ten problem rozwiązany na deviantArcie - Daily Deviation, czyli coś troszkę podobnego do naszych polecanych, jedna osoba może dostać nie częściej niż co 3 miesiące.
Ponieważ photoblog jest społecznością o wiele mniejszą od dA, można by ten czas ograniczyć do 2 miesięcy. Sądzę, że wtedy mniej znane osoby również zostałyby dostrzeżone i nikt na polecane by nie narzekał :)
Permalink Autor: endzell, data postu: Tuesday, June 29, 2010 22:35
ja osobiście nie umiem robić dobrych zdjęć
i nawet nie mam dobrego sprzętu
ale zdjęcia osób polecanych są naprawdę dobre ;)
endzell Postów: 11
Konto od: 2.01.2010
Miasto: Ząbkowice Śląskie
Permalink Autor: rustin, data postu: Tuesday, June 29, 2010 22:56
Z całym szacunkiem, ale w niektórych polecanych jest tyle jakichkolwiek wartości, co mięsa w parówkach. Pewnie, że większość to naprawdę fajne fotografie, ale trafiają tam zdjęcia klasy takich, które ja usuwam jeszcze przed zrzuceniem na dysk z aparatu. Bez odbioru.
rustin Postów: 29
Konto od: 24.07.2009
Permalink Autor: choccolatte, data postu: Tuesday, July 6, 2010 19:39
Zamiast się poprawiać, to jest tylko gorzej. Onewonderland ma aktualnie 3 swoje zdjęcia w polecanych, a kolejną osobą która ma 2 jest gosiamakosa.

Uważam, że jest to co najmniej nie w porządku.
Permalink Autor: midgee, data postu: Wednesday, July 7, 2010 09:37
Cytat choccolatte

Zamiast się poprawiać, to jest tylko gorzej. Onewonderland ma aktualnie 3 swoje zdjęcia w polecanych, a kolejną osobą która ma 2 jest gosiamakosa.

zgadza się!
midgee Postów: 86
Konto od: 15.02.2010
Miasto: Łódź
Permalink Autor: enigme, data postu: Wednesday, July 7, 2010 17:40
Cytat choccolatte

tym samym moderatorzy pokazują ile obchodzą ich wypociny szarych, zwykłych użytkowników. ;)
` czasami wolę być zupełnie sama, niezdarnie tańczyć na granicy zła.. `
enigme Postów: 2
Konto od: 17.11.2007
Miasto: Zagranica
Permalink Autor: photowave, data postu: Monday, July 19, 2010 15:02
Cytat dollie
taaa i pokemonki by głosowały na siebie na wzajem. Już był taki temat w propozycjach ale nie przeszedł i w sumie nie ma się co dziwić.

No niby racja, tylko, że nie wszyscy użytkownicy na fotoblogu to akurat pokemony. A co do pokemonów, to takim powinno zakazać się zakładania konta na fotoblogu, bo tylko zaśmiecają serwis.
photowave Postów: 9
Konto od: 5.05.2009
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: findout, data postu: Tuesday, August 17, 2010 20:05
Cytat milkey

Cytat choccolatte

zgadza się!

fakt. ja też się pod tym podpisuję. dziwię się dlaczego moderatorów nie interesuje opinia użytkowników. z drugiej jednak strony to my, szaraczki nie mamy żadnych szans z tymi wypromowanymi, więc wychodzi na to, że nasze zdanie jest nieistotne...
findout Postów: 0
Konto od: 4.07.2008
Miasto: Kielce
Permalink Autor: rustin, data postu: Saturday, August 21, 2010 13:03
Cytat ptro

Gdzie jest krzyż?!

Post nadaje się do portalu typu onet.pl, zamiast włączenia się do dyskusji głupia ironia, a temat jest jak najbardziej aktualny.
Permalink Autor: stillchildlike, data postu: Saturday, August 21, 2010 17:47
Cytat rustin
Gdzie jest krzyż?!

Tam gdzie Ty powinieneś być. Na cmentarzu.
co do tematu...smutno, że moderatorzy wynoszą na piedestał te same osoby i jak zobaczyłem często te same zdjęcia.
No szkoda trochę, bo przeglądając w wolnej chwili PB natrafia się na wiele dobrych kadrów, pomysłów, które zasługują na wyróżnienie.
stillchildlike Postów: 818
Konto od: 5.11.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: rustin, data postu: Sunday, August 22, 2010 18:09
Cytat rubberrocks

Cytat rustin
Gdzie jest krzyż?!

Tam gdzie Ty powinieneś być. Na cmentarzu.

co do tematu...smutno, że moderatorzy wynoszą na piedestał te same osoby i jak zobaczyłem często te same zdjęcia.

No szkoda trochę, bo przeglądając w wolnej chwili PB natrafia się na wiele dobrych kadrów, pomysłów, które zasługują na wyróżnienie.

Nie wiem czemu ja tutaj jestem cytowany, ale to nie ja jestem autorem posta "Gdzie jest krzyż", więc nie wypada mnie pod tym podpisywać.
Permalink Autor: stillchildlike, data postu: Sunday, August 22, 2010 19:09
oj kliknąłem nie pod tym postem co trzeba "cytuj"
czepiasz się szczegółów
stillchildlike Postów: 818
Konto od: 5.11.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: rustin, data postu: Monday, August 23, 2010 15:11
Diabeł tkwi w szczegółach. Ale mniejsza o to.
Permalink Autor: amity, data postu: Saturday, August 28, 2010 21:09
a ja proszę o pomoc w wyszukaniu czegos oryginalnego i genialnego.Więcej szczegółów w moim ostatnim wpisie na blogu:) pozdr.
amity Postów: 0
Konto od: 24.01.2005
Miasto: Warszawa