Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Miejsca niepowtarzalne... - Forum Photoblog.pl

Miejsca niepowtarzalne...

Permalink Autor: takeover, data postu: Friday, August 28, 2009 10:32
Każdy proponuje swoje miasto, bo tam ma dom, pracę, rodzinę, znajomych. Popatrzcie na to z innej perspektywy, mieszkacie całkiem gdzie indziej i chcecie gdzieś wypocząć, ja wiem że serce w Bartoszycach jest piękne i lubię spacerować przy jeziorku, ale gdybym miał wybrać miejsce wypoczynku to bym wybrał coś innego, jakiś Dadaj, Mikołajki, Stawiguda - typowe wodniste miejsca, jak na Warmię i Mazury przystało.
Pozdrawiam,
takeover

takeover Postów: 98
Konto od: 19.04.2009
Miasto: Bartoszyce
Permalink Autor: negroblanco, data postu: Tuesday, September 8, 2009 16:04
Ja polecam pałac w Łężanach i kapliczke w lesie obok tej wsi ;) No i straą gazownie w Mwo . Super zdjęcia tam można robić ^
negroblanco Postów: 2
Konto od: 9.07.2009
Miasto: Mrągowo
Permalink Autor: kleryk86, data postu: Thursday, September 17, 2009 15:52
Jest jedno miejsce które Kocham... Zdory... tu odpoczywam tutaj mam dom, znajomych...to tu najbardziej lubię przebywać..

Co jest tu najciekawsze?
Zachody słońca, pola i łąki, lasy, jeziora, każdy kamień i źdźbło trawy, każdy kwiat i łyk powierza... wszystko co się wiąże z tym miejscem jest cudem, nawet niebo wydaje sie tu piękniejsze, nie tylko za dnia ale i w nocy... szczególnie jak wychodzisz na spacer z ukochaną osobą i przy zachodzie słońca chodzisz wąskimi uliczkami w lesie i przez polany... a następnie stajesz na środku polai obserwujesz jak dzień ustępuje miejsca nocy a ostatni promień słońca łapiecie z partnerem swojego życia miedzy usta i pozwalacie aby ogrzewał wasz pocałunek...

zapraszam wiec na Zdory
Treść dodana do postu 17-09-2009 o godzinie 15:57
Jest jedno miejsce które Kocham... Zdory... tu odpoczywam tutaj mam dom, znajomych...to tu najbardziej lubię przebywać..

Co jest tu najciekawsze?
Zachody słońca, pola i łąki, lasy, jeziora, każdy kamień i źdźbłotrawy, każdy kwiat i łyk powierza... wszystko co się wiąże z tymmiejscem jest cudem, nawet niebo wydaje sie tu piękniejsze, nie tylkoza dnia ale i w nocy... szczególnie jak wychodzisz na spacer z ukochanąosobą i przy zachodzie słońca chodzisz wąskimi uliczkami w lesie iprzez polany... a następnie stajesz na środku polai obserwujesz jakdzień ustępuje miejsca nocy a ostatni promień słońca łapiecie z "NIĄ" miedzy usta i pozwalacie aby ogrzewał waszpocałunek...

zapraszam wiec na Zdory
kleryk86 Postów: 1
Konto od: 16.09.2009
Miasto: Pisz
Permalink Autor: rudaraija, data postu: Thursday, April 28, 2011 12:53
Cytat

Zarypisty zamek Działdowski .

W połowie zabytkowy , w połowie odnowiony .

Masakra . ^^

W działdowie :

polecam kościół sw . Wojciecha . : ]

Widziałam ten zamek już kilka razy.. kolor ścian z zewnątrz wywołuje ból zębów xD
Mam nadzieję,że w końcu ktoś się tym zajmie..:) chętnie zajrzę przy najbliższej okazji i sprawdzę co i jak xDD
rudaraija Postów: 6
Konto od: 29.08.2007
Miasto: Węgorzewo
Permalink Autor: ppysio, data postu: Monday, May 16, 2011 19:38
Jestem ze Szczytna .
Jest tam zamek , plaża , fajne place zabaw i park z cmentarzem ; d
Naprawdę polecam . ; P
ppysio Postów: 1
Konto od: 2.01.2011
Miasto: Szczytno