Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Miejsca niepowtarzalne... - Forum Photoblog.pl

Miejsca niepowtarzalne...

Permalink Autor: rudaraija, data postu: Wednesday, January 23, 2008 13:01
W każdym rejonie są miejsca,zabytki,które nie mają swojego odpowiednika w żadnej innej części kraju.Są to miejsca obdarzone specyficznym klimatem i urokiem jedyności i wyłączności,miejsca,które czaruja swą oryginalnością i działają na wyobraźnię,pozwalając zatopić się w marzeniach i zapomnieć o codzienności.Miejsca takie,o których z dumą i chlubą opowiada się wieczorami przy kominku i które przy każdej nadażającej się okazji pokazujemy swoim gościom,pragnąc,by zachwycili się nimi tak jak my...Czy w Waszej okolicy są takie miejsca??? Jestem niespokojnym duchem,nieustannie poszukującym nowych wrażeń i chętnie odwiedziłabym jakieś ''nowe lądy''...
rudaraija Postów: 6
Konto od: 29.08.2007
Miasto: Węgorzewo
Permalink Autor: variable92, data postu: Wednesday, January 23, 2008 13:04
U mnie jest takich dużooooo....Mieszkam na wsi i to na dodatem w takim miejscu że mam chyba wszystko co mieć można! Mam blisko do jeziora(1km lub mniej)do rzeki mam300m do lasu tez blisko łaki pagórki wszystko co chcieć można no oprócz morza:)do najbliższej jako takiej górki mam 10km:)tzw. Krzyżowa Góra w Lidzbarku arm>:D wieć mam co oglądać:D:D:D:D:D
variable92 Postów: 59
Konto od: 23.12.2007
Miasto: Lidzbark Warmiński
Permalink Autor: ewelinaewelina, data postu: Wednesday, January 23, 2008 13:39
To odwiedź NML;P
Taaakie zaadÓpie!:P Niby nic ciekawego tu nie ma:P Ale ja jednak kocham to miasto:P
To miasto trzeba dobrze znać, żeby znaleśc jakieś fajne miejsce:) A jest dużoo takich:P
A co do tego, że każda miejscowość ma coś w sobie zgadzam się:) Wszędzie znajduje sie cos niepoiwtarzalnego!;]
Pozdrawiam:****
ewelinaewelina Postów: 11
Konto od: 18.09.2006
Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Permalink Autor: kulka28, data postu: Wednesday, January 23, 2008 14:00
Cytat ewelinaewelina
A co do tego, że każda miejscowość ma coś w sobie zgadzam się:) Wszędzie znajduje sie cos niepoiwtarzalnego!;]

owszem owszem też sie zgadzam :) u mnie nie ma nic specjalnego ale ja tu zawsze coś znajde, a jak ktoś woli coś ciekawszego to zapraszam do miejscowości obok(Szymbarka)-są tam ruiny starego zamku :) to jakieś 5-8km od Iławy nie wiem dokładnie ile :p a po za tym to jest pełno jezior i lasów więc nie ma co marudzić wzwłaszcza w lato xD

pozdrawiam ;) ;*;*;*
kulka28 Postów: 1
Konto od: 5.05.2007
Miasto: Ilva
Permalink Autor: marciala, data postu: Wednesday, January 23, 2008 14:02
Odwiedz Dobre MIasto .
marciala Postów: 9
Konto od: 1.01.2008
Miasto: Dobre Miasto
Permalink Autor: nowawiesolka, data postu: Wednesday, January 23, 2008 15:00
Odwiedź Iławę
albo Nową wieś k. Iławy
Właśnie tu mieszkam...
Strasznie podoba mi się ta wioska...
Taka mała, ale piękna :):)
"Ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia" [Albert Einstein]
nowawiesolka Postów: 42
Konto od: 11.02.2006
Miasto: Iława
Permalink Autor: rudaraija, data postu: Wednesday, January 23, 2008 15:42
A gdybyście mieli za zadanie coś konkretnego polecić do oglądania,to co by to było?
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 23, 2008 16:59
Zarypisty zamek Działdowski .
W połowie zabytkowy , w połowie odnowiony .
Masakra . ^^

W działdowie :
polecam kościół sw . Wojciecha . : ]
Konto od:
Miasto: Działdowo
Permalink Autor: furthermore, data postu: Wednesday, January 23, 2008 18:03
ja zapraszam do bartoszyc:)
waro zobaczyc->stary cmentarz,cmentarz niemiecki,park elizabeth,jezeli ktos sie nie boi to dobre miejsce do robienia zdjec to stary szpital,poza tym 2 koscioly,mamy symaptycnzy lasek,brame lidzbarska,przedwojenny ok.30metrowy niemiecki kolejowy most i za miastem sa tzw. małe,średnie i duze skałki(cos jakby urowiska),osobiście polecam duze gdyz niesamowity widok
Treść dodana do postu 23-01-2008 o godzinie 18:10
warto zobaczyc->stary cmentarz,cmentarz niemiecki,parkelizabeth,jezeli ktos sie nie boi to dobre miejsce do robienia zdjec tostary szpital,poza tym 2 koscioly,mamy symaptyczny lasek,bramelidzbarska,przedwojenny ok.30metrowy niemiecki kolejowy most i zamiastem sa tzw. małe,średnie i duze skałki(cos jakbyurowiska),osobiście polecam duze gdyz niesamowity widoki wiele zakątkow w obszare oddalonym góra 4km od miasta wiec mozna isc zbucika;) no i stary rynek zwany takze kwadratem:P mały,ale uroczy no i to oczywiście w wielkim skrócie więc zachęcam do odwiedzin aparaty w ręke i przyjeżdzajta ludziska;D

p.s nocą,szczególnie w okresie świątecznym jest przepięknie
furthermore Postów: 5
Konto od: 13.01.2007
Miasto:
Permalink Autor: kamilka1899, data postu: Wednesday, January 23, 2008 18:15
A ja mam siostre w nowej wsi :)
rowniez mi sie podoba ta okolica :)
nio i jeziorko tez fajne w nw :D

Cytat nowawiesolka
Tylko dlaczego ja z takim nieludzkim strachem nie potrafię?

ajjj :)
Coma :D

Pamiętaj, że zabronione jest pisanie postu pod postem przez jednego użytkownika forum.

Post edytowany Wednesday, January 23, 2008 18:15 przez moderatora irminka
kamilka1899 Postów: 4
Konto od: 19.09.2007
Permalink Autor: ewelinaewelina, data postu: Wednesday, January 23, 2008 18:18
Coś konkretnego? ;D
No to tak:
U nas jest las! ;DDDD I ścieżka przyrodnicza, o której PRAWIE nikt nie wie:D
Ogólnie NML jest fajne:P Ale jak Ktoś lubi zwiedzać...to niech tu nie zagląda:D
No chyba że nasze bramy:D i ruiny!:P
Aleee ogólnie przyrodniczych miejsc jest dużo faajnych;]
:**
ewelinaewelina Postów: 11
Konto od: 18.09.2006
Permalink Autor: czyzunia, data postu: Wednesday, January 23, 2008 18:42
Ja jestem z Ostródy.. nie koniecznie lubie to miasto ale ma swoje uroki :).. wiele wspomnień i miejsc których nie ma nigdzie indziej.. jeziora.. aż trzy :).. plaże.. "Plenerki" ala "Widoczki".. zapraszam Was do mojego miasta :)..
Buziaczki :**
czyzunia Postów: 1
Konto od: 5.05.2006
Miasto: Ostróda
Permalink Autor: inconceivable, data postu: Wednesday, January 23, 2008 18:56
W Giżycku są ciekawe miejsca. Z tym, że dla każdego ciekawe znaczy co innego czyli pojęcie 'ciekawość' jest poprostu mało obiektywna. Zauważyła, że turyści za ciekawy uważają most obrotowy -dla mnie jest zwyczajny, podoba mi się park przy moim osiedlu, na który z kolei turyści mało poświęcają uwagi... Mimo wszystko uważam, że w Giżycku można znaleźć bardzo dużo ciekawych miejsc.
inconceivable Postów: 7
Konto od: 11.01.2008
Miasto: Giżycko
Permalink Autor: rudaraija, data postu: Wednesday, January 23, 2008 19:15
Powoli dodaję do mojej mapki kolejne miejsca warte zobaczenia...mam nadzieję że będzie ich coraz więcej...:)Wszystkim wypowiadającym się bardzo dziekuję:)

Cytat inconceivable
W Giżycku są ciekawe miejsca.

Zgadzam sie w całej rozciągłości,ponieważ Giżycko akurat bardzo dobrze znam...i polecam serdecznie każdemu to miasto jako miejsce gdzie zawsze coś sie dzieje...:)

Zabronione jest dodawanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Wednesday, January 23, 2008 19:15 przez moderatora irminka
Permalink Autor: xxsunrisexx, data postu: Wednesday, January 23, 2008 19:21
Cytat furthermore

tak. bartoszyce są wspaniałe.
zobaczyć serce [jezioro] w nocy. mmm ;]

lesser malling
xxsunrisexx Postów: 7
Konto od: 11.08.2007
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 23, 2008 19:58
kazdy ma miejsce w ktory czuje sie najlepiej...jest wiele takich pieknych zakatkow na swiecie....sa one niepowtarzalne.....
dla mnie takim miejscem sa moje marzenia,sa ze mna wszedzie dlatego w kazdym miejscu potrafie odnalezc siebie i piekno zycia.....
kocham Baranowke! to moja wiocha i jest zajebi***.....pozdrowko dla wszystkich z mojej okolicy.....i nie tylko;);)
Konto od:
Miasto: Frombork