Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek problem? - Forum Photoblog.pl

problem?

Permalink Autor: lovetired, data postu: Tuesday, April 2, 2013 15:54
Nie wiem jak mam sobie juz z "nią" poradzic, jest przyjaciółka mojego chlopaka, wiem ze nic ich nie łaczy, ale wkurza mnie "ona". Jak sie spotykają przytula sie do niego , jej uśmiech na jego widok, zaciesz ;/ jak koło niej przechodze cała sie w sobie gotuje, nie nawidze jej choć tak na prawde nic mi takiego nie zrobiła, jego zdaniem jest spoko, dla mnie fałszywa..
lovetired Postów: 1
Konto od: 24.07.2012
Miasto: Leszno
Permalink Autor: photomy, data postu: Tuesday, April 2, 2013 18:47
Jak ufasz facetowi to zaakceptujesz jego znajomości. Masz go zamiar ograniczać? Jak Ci się cokolwiek nie spodoba to chcesz mu zabronić tego? Pozwól mu być sobą, daj mu tylko delikatnie do zrozumienia, że jesteś zazdrosna, jak ona tak robi.

P.S.
To dział porad fotograficznych, raczej porad sercowych tutaj nie znajdziesz. Napisz do Bravo Girl albo coś..
D80
photomy Postów: 564
Konto od: 25.12.2008
Miasto: Ruda Śląska
Permalink Autor: cysiu, data postu: Tuesday, April 2, 2013 21:19
Cytat photomy
asz go zamiar ograniczać? Jak Ci się cokolwiek nie spodoba to chcesz mu zabronić tego? Pozwól mu być sobą, daj mu tylko delikatnie do zrozumienia, że jesteś zazdrosna, jak ona tak robi.

Fakt faktem. Jak spierdoli związek, to najwyżej pokaże, ile był wart :D
cysiu Postów: 790
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Dania / Świnoujście