Pomówienie

Permalink Autor: szyszuniia, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:01
Boże dziewczyno co ty odwalasz o.o Sama zaczynasz, wchodzisz na moje konto komentujesz w sposób obraźliwy, i ty mówisz, że to ja wszystko zaczęłam ? Nie ośmieszaj się, mamy dowody, a ty dalej swoje, tak jak powiedziałam wizyta u psychologa by ci się przydała.
szyszuniia Postów: 0
Konto od: 17.08.2012
Miasto: Wadowice
Permalink Autor: zniszczycfejki, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:01
Nie widzę w umyśle, szyszuniia mi przesłała, czy do Ciebie to dociera?
http://files.tinypic.pl/i/00352/ejwpxcr535vh.jpg
http://pics.tinypic.pl/i/00352/19cs7b76woi6.jpg
http://pics.tinypic.pl/i/00352/23mke2bwfnss.jpg
zniszczycfejki Postów: 0
Konto od: 29.10.2011
Miasto: Polska
Permalink Autor: nirvada, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:05
To chyba zbyt zaawansowany przypadek rozdwojenia jaźni. ;) Nie dość, że to samo ip, to jeszcze to trochę DZIWNE, że na jednym fbl komentuje tyle fejków, do tego prawie wszystkie kradnące zdjęcia z fbl.
nirvada Postów: 0
Konto od: 22.07.2012
Miasto: Koniec
Permalink Autor: paradise241, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:07
A tak w ogóle to IP także może byc takie same spowodowane po prostu usterkami w śieci , jestes nic nie wiesz o IP to lepiej już nic nie pisz bo na bank o nim nie przeczytałas nawet jednego słowa
paradise241 Postów: 4
Konto od: 9.11.2012
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: szyszuniia, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:10
Na twoim miejscu paradise241 to już bym się wgl nie wypowiadała, bo tylko się pogrążasz :)
Permalink Autor: paradise241, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:10
ILE RAZY MAM PISAC ŻE TO NIE MOJE JESTESCIE TEPA WSZYSRKI DZIECI ??  MYSLICIE ŻE JA SIE PRZEJMUJE TYM CO PISZECIE CHYBA WAM ZYCIE JEST NIE MIŁĘ !
Permalink Autor: nirvada, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:12
Jeśli to już usterki, to jestem pewna, że nie każdy kto ma pro ma tego samego dostawcę internetu, a wszyscy dostawcy nie mają problemów na raz. I skoro u każdego wyświetla się to samo IP (czego jestem pewna), to jest to słabe wytłumaczenie.
Permalink Autor: paradise241, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:12
ja sie nie pogrązam tylko wy jestescie chore psyhicznie dzieci bede od was dojrzalsza piszcie tutaj sobie co chcecie gównairze bo widze ja takim idiota do rozsądku nie przemówie bo jestem za madra a ty szynszunia jestes posmiewiskiem bo dodałam cie jakieś 3 tygodnie temu na wiochę
Permalink Autor: szopdiego, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:15
Cytat paradise241
CHYBA WAM ZYCIE JEST NIE MIŁĘ !

O, już widzę nawet groźby karalne ; )

szopdiego Postów: 0
Konto od: 25.08.2010
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: szyszuniia, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:15
Co komentarz, to ty się bardziej ośmieszasz :) Skoro jestem na tej stronie " wiocha.pl " to czekam na link ;* Bo mój znajomy przejżał tam strony i mnie tam nie ma, więc czekam :)
Permalink Autor: nirvada, data postu: Saturday, March 23, 2013 20:16
Oj paradise, paradise, wiocha peel, wyzwiska, zawyżona samoocena, kompletny brak jakiejś składni czy interpunkcji - zdecydowanie dojrzałe zachowanie.
Permalink Autor: deeb, data postu: Tuesday, April 2, 2013 04:57
@paradise241 -prawnika też masz w rodzinie? bo nie dość, że Ty taka głupio madra to jak tylko ktoś wytyka Ci Twoje kłamstwa to nagle masz w niej informatyka.

Nie trzeba być informatykiem, żeby wiedzieć, że IP jest jedno. Już w podstawówce tego uczyli. Nawet jeśli pojawiaja się błędy w sieci czy czymkolwiek to nikt nie będzie miał identycznego IP, no chyba, że masz sieć niezabezpieczona, wtedy jeśli ktoś z Twoich sasiadów "podkrada" Ci internet (o ile w ogóle maja zasięg) może mieć Twoje IP. Nie sadze by te "dziewczyny", które maja Twoje IP mieszkały obok Ciebie. Więc poczytaj choćby fora internetowe o IP jak już się na ten temat wypowiadasz. Zanim napisałam tu post, przeszukałam internet na ten temat i spytałam kolegi, który jest na 2 roku studiów zwiazanych z informatyka i niestety, powiedział, że to co piszesz to stek bzdur. Usuń dziewczyno te konta, które sobie porobiłaś i nie rób zamieszania, bo strasznie mnie irytuja te Twoje odpowiedzi.

Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

ps: czekam na jakieś obraźliwe komentarze, będę wiedziała, że to Ty :)

ps2: wow, podpisujesz swoje zdjęcia "photography". Widzę, że jesteś zawodowym fotografem, ale jak na tak poziom Twoje zdjęcia sa zwykłe, wręcz mierne (nie tylko jakościa), robiłam takie aparatem cyfrowym w wieku 15 lat. ;) Masz w tej galerii też zdjęcia, które mi się spodobały (żeby nie było, że hejtuję czy się wywyższam -fotografem nie jestem), po prostu to jest moja konstruktywna opinia.
deeb Postów: 0
Konto od: 31.10.2010
Miasto: Iława