Miejsca na zdjęcia..

Permalink Autor: kerkemerke, data postu: Sunday, October 5, 2008 13:15
w Orłowie można porobić fajne fotki. (;
kerkemerke Postów: 5
Konto od: 27.08.2007
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: kowalo, data postu: Monday, October 13, 2008 22:23
Mi się wydaje , że wszędzie można świetną fotkę pstryknąć . Wystarczy stanąć w odpowiednim miejscu i pstryk ;D
kowalo Postów: 18
Konto od: 17.05.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: andziiq, data postu: Saturday, October 18, 2008 00:11
emph. ;p. wie ktoś może, na jakiej ulicy w gdańsku, znajduje się opuszczony szpital [chyba psychiatryczny`.? ;p . byłabym wdzięczna, za odpowiedz na priv. ;d. ;*****.
andziiq Postów: 1
Konto od: 22.02.2008
Miasto: gdynia
Permalink Autor: klodziak, data postu: Sunday, October 19, 2008 09:06
okoliczne parki też są dobrym miejscem na super zdjęcia . ; ))
ale polecam sopot wieczorem . ; D .
bardzo magiczne zdjęcia wychodzą .
klodziak Postów: 1
Konto od: 24.08.2008
Permalink Autor: zinetales, data postu: Friday, October 31, 2008 10:20
fajne sa ruiny... bylam kilka razy.
a wiecie ze w toruniu na zamku krzyzackim sa szczatki jakiegos rycerza?
Nawet jeśli wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im że się mylili.
zinetales Postów: 28
Konto od: 19.05.2008
Miasto: wlocławek
Permalink Autor: pharellowa, data postu: Tuesday, February 17, 2009 12:26
Moim zdaniem ruiny juz są nudne, każdy po kolei chodził po ruinach albo po kolei i robił zdjęcia. Na niektórych portalach co 5 osoba ma zdjęcie w ruinach. Osobiście nie sugerowałabym sie ruinami tylko, np. plażą- widac otwarta przestrzen, albo sam środek zatłoczonego miasta.. bardziej podchodzic pod oryginalnosc : )
Treść dodana do postu 17-02-2009 o godzinie 12:30
Moim zdaniem ruiny juz są nudne, każdy po kolei chodził po ruinach albopo kolei i robił zdjęcia. Na niektórych portalach co 5 osoba ma zdjęciew ruinach. Osobiście nie sugerowałabym sie ruinami tylko, np. plażą-widac otwarta przestrzen. Na plaże mozna iśc razem z paczką przyjaciół i porobic zdjecia o zachodzie słońca albo z ukochaną osobą, albo sam środek zatłoczonego miasta..bardziej podchodzic pod oryginalnosc. Ja najbardziej lubie naturalne zdjęcie, fakt pozowane też są czasem fajne, ale moim zdaniem nie da rady uchwycic tego jak ktos jest szczesliwy na pozowanym zdjęciu. Moze sie da, no alee.. czy na pozowanym zdjeciu usmiechniesz sie tak bardzo szczerze i od serca jak na zdjęciu z zaskoczenia ? albo bedziesz płakał/a i to zdjecie najbardziej zrobione z zaskoczenia ukazuje prawde.

Oryginalnośc THE BEST OF : D
kiedy z serca płyną słowa, uderzają z wielką mocą......
pharellowa Postów: 2
Konto od: 27.01.2008
Miasto: Norwegia-Trondheim
Permalink Autor: commandos88, data postu: Monday, February 23, 2009 00:01
spróbujcie porobić zdjęcia z wysokości, z dachów. Nie do końca mozna na nie wchodzić. Ale ja lubię wysokość... fotki z mostów i innych instalacji dość wysokich by spojrzeć na wszystko z góry..
commandos88 Postów: 1
Konto od: 1.10.2008
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: gorzata23, data postu: Friday, February 27, 2009 22:52
Polecam zdjęcia na plaży , woda , piasek i zachód lub wchód słońca czy da się temu oprzeć . Chyba nie . ;p
Kocham takie zdjęcia .  Lub na przykład fragment nieba powiązany z czymś pięknym . Letnie niebo jest cudowne .
gorzata23 Postów: 7
Konto od: 21.12.2007
Miasto: Puck
Permalink Autor: ahii, data postu: Monday, March 9, 2009 20:28
Ja osobiscie sie zakochalem w Gdanskiej stoczni. Co prawda nie mozna tam robic zdjec i trzeba miec przepustke, ale dla chcacego nic trudnego. Polecam wpasc tam po zmierzchu. ;)

Efekty grasowania z aparatem po stoczni widoczne na moim PB.

Pozdrawiam.
ahii Postów: 5
Konto od: 23.02.2009
Permalink Autor: calkiemanonimowa, data postu: Friday, March 27, 2009 21:23
zachód słończ + plażaa. =D
W ciszy tej... krzyknę... ja.!
calkiemanonimowa Postów: 9
Konto od: 6.09.2008
Permalink Autor: catalyse, data postu: Monday, March 30, 2009 09:22
Absolutnie się z Tobą zgodzę ;) Mieszkam w Gdańsku i również polecam ruiny ; )

No niestety od pewnego czasu nie fajne osoby sie tam kręcą typu narkomani itp, itd.

Ale za dnia jest tam dość bezpiecznie ; )

Ja uwielbiam też robić zdjęcia przy wszelkich autostradach ; )

Ale tylko wieczorem ; )

Świetne widoki ; )

pzdr ;*
catalyse Postów: 2
Konto od: 19.07.2008
Permalink Autor: cappuuccinoo, data postu: Tuesday, March 31, 2009 17:06
jaa myślee że fajne wychodzą nad rzekom na jakimś moście . najlepiej w mgłę. albo chociaż jak jest pochmurno. ; )

ale ogólnie to myślee że wszędziee możnaa dobre zdjęciee zrobić. xd wystarczy aparat czy tam fon i dobre ujęciee. ;d
cappuuccinoo Postów: 2
Konto od: 29.12.2008
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: le00nn, data postu: Tuesday, March 31, 2009 17:28
najlepsze zdjęcia to wychodzą ze śliczną modelką u boku... ;)
le00nn Postów: 1
Konto od: 4.11.2008
Permalink Autor: endriuczw, data postu: Wednesday, April 1, 2009 16:16
Ja wole robic fotki ludziom lub zwierzeta.;D
endriuczw Postów: 1
Konto od: 17.06.2008
Miasto: Człuchów
Permalink Autor: 1dolar, data postu: Thursday, April 9, 2009 22:50
ja mam cyfrówkę 7,02 megapikseli i ja uważam, że mój robi dobre zdjęcia. no może nie jak lustrzanka. ja mieszkam w gdyni i fajne zdjęcia są na plaży, kamienna góra dużo drzew i kwiatów i wiele inne.
1dolar Postów: 1
Konto od: 27.08.2008
Permalink Autor: 4drzewawlesiemalinowym, data postu: Saturday, April 11, 2009 17:42
hmmm :\
ja mysle ze zdjecia sa dobre gdy ja jestm na nich albo jak sa zrobione jakims dobrym aparatem (takim przynajmiej jak ma sonyericsson ten 1,3megapixela to to jest bestia a jak jeszcze z jakims efektem skala szarosci to juz w ogole miod -cud) albo tez sa fajne gdy sa w dobrym miejscowkach ( np u mnie na  podworku jest niezle bo mam troche trawy i schody do drzwi wejsciowych , bezkitu :DDD )

a co myslicie o zdjeciach np w miejscie ? ja widzialem fajny samochod (chyba golf 3 albo 2 , no wiecie ten z nowszych) zdjecie na tle takiej bryki to jest juz exktra ::DD )

pozdrawiam
4drzewawlesiemalinowym Postów: 6
Konto od: 17.12.2007
Miasto: Jałowiec