Miejsca na zdjęcia..

1 2 ... 9 10 11 12
Permalink Autor: paulinaannasiwa, data postu: Saturday, June 5, 2010 21:33
Ja w Rumi mieszkam i najlepsze miejsce dla mnie do zdjęć to łąki na Dębogórzu i Kazimierzu.
Fajne są jeszcze Bunkry na Markowcowej no i tamte lasy...
paulinaannasiwa Postów: 14
Konto od: 16.06.2008
Miasto: przyjaźń
Permalink Autor: youareawhore, data postu: Monday, June 7, 2010 13:10
ja w Rumi lubię jeszcze ten stary cmentarz przy kościele w starej rumi. ;D
youareawhore Postów: 2
Konto od: 10.07.2008
Miasto: xxx
Permalink Autor: aniou, data postu: Monday, June 14, 2010 10:59
Cytat youareawhore

słabiutki jest ten cmentarzyk w starej rumi.
aniou Postów: 46
Konto od: 5.09.2007
Miasto: gdynia
Permalink Autor: aniou, data postu: Monday, June 14, 2010 10:59
Cytat youareawhore

słabiutki jest ten cmentarzyk w starej rumi.
aniou Postów: 46
Konto od: 5.09.2007
Miasto: gdynia
Permalink Autor: annie94, data postu: Wednesday, July 28, 2010 17:27
Ja uwielbiam robić zdjęcia w opuszczonych, tajemniczych budynkach i o takiej specyfice. W gdańsku oliwie jest dużo fajnych miejsc.
Szczególnie polecam stare budynki szpitalu na polankach w gdańsku ;] Fajne, klimatyczne zdjęcia wychodzą.
A z plenerów dolinę radości i park oliwski.
annie94 Postów: 1
Konto od: 5.12.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: tygrys18, data postu: Wednesday, September 1, 2010 18:58
Proponuje Klif w Orłowie ;) Widoki jakich mało..zdjecia bardzo dobrze wychodzą :)
tygrys18 Postów: 1
Konto od: 19.06.2010
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: courage, data postu: Monday, September 6, 2010 17:14
Ja osobiście uwielbiam zachody słońca, dlatego też uwielbiam zdjęcia z tym związane. Coś w stylu dziki zachód. Dużo słońca, same ciepłe kolory i upał. Coś takiego mi się podoba. Mam pokój od strony zachodu dlatego codziennie widze inne zachody, ale naprawde są piękne. Dlatego polecam coś w tym stylu. Na przykład (niekoniecznie wyjdzie, ale spróbować moża jakoś), że stoi osoba tyłem do słońca i odbijają się tylko jej kontury ciała, bo przecież przy takim świetle to aparat powinien wyłapać to bardzo dokładnie przy czym osoba i jej twarz nie jest oświetlona :) Tyle z mojej strony :)
courage Postów: 1
Konto od: 1.03.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: makingmecry, data postu: Monday, September 6, 2010 21:22
Jest dobre miejsce w Gdańsku, na poligonie, przy morenie, matemblewie i jasieniu. Świetne widoki, zwłaszcza jesienią, a gdy się pójdzie w stronę matemblewa, można trafić na opuszczone ruiny. Świetne miejsce do zdjęć.
makingmecry Postów: 13
Konto od: 30.10.2009
Permalink Autor: felippo, data postu: Sunday, September 12, 2010 13:53
Nie ma jako takich oklepanych miejsc w których zawsze wychodzą super zdjęcia. Dobre zdjęcie da się zrobić wszędzie, wystarczy tylko trafić na odpowiedni moment.

Wiadomo, każdy ma jakieś swoje ulubione miejsca gdzie robi zdjęcia, ale jak się w takie miejsca za często chodzi to po jakimś czasie się one nudzą...
felippo Postów: 1
Konto od: 12.09.2010
Permalink Autor: latynos, data postu: Tuesday, September 21, 2010 22:53
Uwielbiam robić na Kępie Redłowskiej i w okolicach Kamiennego Potoku,
tam gdzie piękne krajobrazy... plaża, las, łąka, tajemnicze zakątki...
Ogólnie kontakt z naturą :)
Ruiny to też dobry pomysł.
Muszę się wybrać w najbliższym czasie.
latynos Postów: 1
Konto od: 31.08.2010
Miasto: Sopot
Permalink Autor: emaeria, data postu: Wednesday, December 1, 2010 20:48
ej a na wjeździe samochodowym  do GB by były ciekawe : d
i oczywiście Kamienny Potok
emaeria Postów: 3
Konto od: 14.04.2010
Miasto: Motyle
Permalink Autor: ladylunatico, data postu: Tuesday, January 4, 2011 19:57
Cytat favouritexdrug
wcale nie trzeba mieć dobrego aparatu.

Czasem trzeba.. :) Mieszkam tuż przy lesie. Odkryłam że ten las jest njpiękniejszy nocą.. Tylko, że słaby aparat nie umie tego złapać.. :)  Ostatnio walczyłam by wyłapać księżyc w pełni; zajęło mi to baaardzo dużo czasu a efekt i tak nie był taki jaki w oryginale.. A szkoda, bo można by uchwycić dużo przepięknych momentów..
Dobry aparat się przydaje.. :)

A jeśli chodzi o ciekawe miejsca na fotografowanie? Na pewno Kaszuby :) Dla każdego coś miłego.. :) Dla wielbicieli krajobrazów okolice Brodnicy Górnej, Szymbarku

Pozdrawiam :)
ladylunatico Postów: 1
Konto od: 24.04.2010
Miasto: Stężyca
Permalink Autor: saylas, data postu: Wednesday, January 12, 2011 15:34
W Gdańsku albo w 3-mieście faktycznie są bardzo fajne, oryginalnie wyglądające ruiny... Lecz niestety są można powiedzieć skażone cywilizacją... Obecne graffiti oraz pozostałości po imprezach często zamiast pomagać psują końcowy efekt naszej pracy.
Ale pomoże ma swoją długa historię, i myślę, że to na niej powinniśmy się skupić szukając oryginalnego miejsca jako tło naszej fotografii.
Mając wolny dzień warto by było wybrać się na półwysep Helski, na sam koniec polski - Hel. Małe czterotysięczne miasteczko żyjące własnym życiem.
Jest tam bardzo dużo pozostałości po II wojnie światowej. są one o wiele mniej "oszpecone" niż te w 3- mieście.
Znajdują się tam też stare opuszczone hele montażowe, w których niegdyś dokonywano napraw sieci i kutrów.
Splądrowane przez złomiarzy, zostało w nich tylko to co było zbyt ciężkie by wpakować to na wuzek.
Pordzewiałe części maszyn, dział, części armat wyglądają monstrualnie przy zachodach lub jako tło naszej modelki/ modela.
Polecam :)
saylas Postów: 2
Konto od: 4.06.2009
Miasto: Hel
Permalink Autor: makemewannadiex3, data postu: Wednesday, January 26, 2011 23:03
Nad jeziorem w lesie kiedy pada deszcz :)
makemewannadiex3 Postów: 2
Konto od: 20.07.2010
Miasto: Lębork
Permalink Autor: edgeofblack, data postu: Saturday, August 27, 2011 22:22
Wyspa Spichrzów jest świetna!!
Poza tym fajne są miejsca typu tej wyspy - opuszczone ruiny itp.
edgeofblack Postów: 30
Konto od: 25.07.2011
1 2 ... 9 10 11 12