Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Sesja fotograficzna za darmo ! - Forum Photoblog.pl

Sesja fotograficzna za darmo !

Permalink Autor: sobol9o, data postu: Friday, December 21, 2012 10:43
Witam, jak w temacie oferuję darmową sesję fotograficzną.
Sesja plenerowa chyba że ktoś wynajmnie studio to w studiu też może być.
Jeśli ktoś po tej sesji chciał zdjęcia może je odkupić w cenie 40-50zł za 10 szt.
Oczywiście sesja darmowa jest ograniczona czasowo.
Myślę że to dobra oferta, bo ostatnio ciężko o dobrą darmową sesję fotograficzną.
Zapraszam chętnych do kontaktu na pw.

Pozdrawiam.
sobol9o Postów: 154
Konto od: 9.03.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: dummps, data postu: Wednesday, January 30, 2013 20:44
gdzie miałaby się odbyć ta sesja?
dummps Postów: 1
Konto od: 12.04.2011
Miasto: Ząbkowice Śląskie
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Thursday, January 31, 2013 19:30
miejsce do uzgodnienia.
Permalink Autor: janosaudron, data postu: Sunday, February 10, 2013 15:33
Czekaj bo nie rozumiem :D:D Sesja darmowa ale jeśli chcesz zdjęcia masz zapłacić to jaka to "darmowa sesja" :D
Trzeba było napisać że sesja za parafialną opłatą
janosaudron Postów: 9
Konto od: 8.10.2010
Miasto: Legnica
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, February 12, 2013 12:56
Ależ przecież wszystko jest napisane z prawdą i logiką :) sesja czyli moje przyjście oraz zrobienie zdjęć, zdjęcia po tym są moją własnością  i mam pełne prawo własności oraz prawa autorskie. To czy je komuś udostępnię to moja wolna wola oraz to jak została spisana umowa. Po drugie jeśli każdy chce mieć darmową sesję to ją mu oferuje ale pod pewnym warunkami ;)
Permalink Autor: salticus, data postu: Tuesday, February 12, 2013 19:39
good deal
jak coś to darmowa sesja telefonem komórkowym 2 mpx może być
salticus Postów: 14
Konto od: 27.06.2010
Miasto: Żywiec
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Friday, February 15, 2013 14:07
Trzeba mieć odpowiednie podejście :)
Ps. żeby nie było to ceny nie są wzięte z kosmosu tylko to jest średnia rynkowa ;)
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, February 19, 2013 22:26
Cytat sobol9o

Ależ przecież wszystko jest napisane z prawdą i logiką :) sesja czyli moje przyjście oraz zrobienie zdjęć, zdjęcia po tym są moją własnością  i mam pełne prawo własności oraz prawa autorskie. To czy je komuś udostępnię to moja wolna wola oraz to jak została spisana umowa. Po drugie jeśli każdy chce mieć darmową sesję to ją mu oferuje ale pod pewnym warunkami ;)

a pozniej zobaczysz swoje foteczki na plakacie klubu nocnego- "przeciez to moja wlasnosc" -powodzeniaa :)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Thursday, February 21, 2013 19:55
W umowie można określić lub zastrzec gdzie zdjęcia się pojawią lub gdzie nie mogą się pojawić.
Permalink Autor: aerwenath, data postu: Thursday, May 2, 2013 18:48
No cóz, co do praw autorskich zupełnbie sie zgadzam, natomiast prawa do wizerunku to zupełnie cos innego. Czyli bez zrzeczenia/odkupienia praw do wizerunku osoby na zdjeciu zbyt wiele nie mozesz z nimi zrobic. Poza tym miałam juz nieco sesji i po raz pierwszy widze tak "dziką" oferte. Jesli sie płaci za sesję to sie ma zdjecia, jesli sie robi tfp to tez sie ma zdjecia. Fotograf powinien oddac osobie fotografowanej około 10 obrobionych zdjęć po sesji.
aerwenath Postów: 2
Konto od: 2.05.2013
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Monday, May 13, 2013 19:04
Cytat aerwenath
powinien oddac

Gdzie to jest napisane ? Czy jak idziesz do sklepu to właściciel powinien Ci oddać jakąś część towaru za darmo za samo wejście do sklepu ?

Cytat aerwenath
tak "dziką" oferte

A oferty pt. sesja za darmo nie jest dzika ?

Cytat aerwenath
Czyli bez zrzeczenia/odkupienia praw do wizerunku osoby na zdjęciu zbyt wiele nie możesz z nimi zrobić.

Prawa do wizerunku są nie zrzekalne tak jak prawa autorskie. Po drugie mam pełne prawo do wykorzystania zdjęć jak chcę i gdzie chcę za wyjątkiem kiedy wykorzystanie będzie naruszać dobre imię oraz godność uwiecznionej tam osoby. Po drugie sytuacja o  której mowa odnosi się do sytuacji gdy osoba fotografowana nie wyraża na fotografowanie jej. W sytuacji gdy odbyła się sesja żaden sąd nie uwierzy że zdjęcia było robione bez wiedzy ani zgody osoby fotografowanej.

Cytat swagswags

ty to po prostu zwykły pedofil no ogarnijcie sie ludzie ...
robi wam zdjęcia i może sobie robić co z nimi co chce może je przerobić jak chce i wsadzić gdzie chce no chyba że zapłacimy mu !! nie wierzcie takim ludziom |!!!

Proszę nie pomawiać. Proszę o dowody że jestem pedofilem inaczej w trybie natychmiastowym proszę usunąć wpis oraz umieścić przeprosiny. Po drugie proszę się zaznajomić z prawami autorskimi i wtedy wdawać się w dyskusję.
Permalink Autor: salticus, data postu: Tuesday, May 14, 2013 22:20
Cytat swagswags

ty to po prostu zwykły pedofil

kogoś poniosły marzenia ;]

wszystko to kwestia dogadania się z człowiekiem a i tak wielki ból dupy że trzeba byłoby zapłacić równowartość flaszki

on oferuje, talent (kwalifikacje, doświadczenie), sprzęt i chęci do pracy  a ktoś może być pracodawcą i zlecić wykonanie sesji a potem się targować w szczegółach

ja nie rozumiem skąd jakieś problemy są
tak jakby nikt nigdy nie słyszał o wynajmowaniu fotografa chociażby na wesele lub na inne imprezy

czasem fotograf używa przykładowych udanych zdjęć w swoim portfolio, przykładowo...
salticus Postów: 14
Konto od: 27.06.2010
Miasto: Żywiec
Permalink Autor: femmefatale3, data postu: Wednesday, July 3, 2013 23:08
ktoś zdecydował się na tą sesje?;)
femmefatale3 Postów: 1
Konto od: 24.04.2010
Miasto: Oława
Permalink Autor: sobol9o, data postu: Tuesday, July 30, 2013 18:46
Oczywiście że nie bo ja jak wszyscy to piszą również biorę wszystko za darmo. Na stacji też tankuje i nie płacę a aparat dostałem z samej centrali z japoni bo po prostu taki chciałem. Przecież jak idę do pracy to też nie oczekuję wypłaty bo po co. Taki post dla bardziej rozumnych.
Permalink Autor: sheeriously, data postu: Wednesday, July 31, 2013 15:36
Nie no świetny deal, przyjdziesz, będziesz komuś pozować, namęczysz się i nawet zdjęć nie dostaniesz, chyba że zapłacisz. Za poświęcony czas nie dostaniesz nic, a jakiś gościu będzie się cieszył darmowym modelingiem...
sheeriously Postów: 241
Konto od: 6.09.2008
Miasto: Lubin