Jaki internet jest najlepszy?

Permalink Autor: kasiek444, data postu: Friday, January 25, 2008 21:30
Neostrada jest ok
kasiek444 Postów: 16
Konto od: 3.06.2007
Miasto: Susz
Permalink Autor: ewelina9033, data postu: Friday, January 25, 2008 21:42
Cytat maciek19

Otóż najlepszym i najkożystniejszym rozwiązaniem połączenia Twojego komputera z Internetem jest Internet Netii. Ja mam Netię na łączu TP od września i jestem bardzo zadowolony. Nie płacę abonamentu, gdyż mam ofertę rok za free! Szybkość łącza jest w rzeczywistości szybsza niże w papierach na umowie. Pozdrawiam.

mam takiego samego neta jak kolega i moim zdaniem jest ok, najlepsze to ze rok calkiem za free
ewelina9033 Postów: 7
Konto od: 7.12.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: charmedpl, data postu: Friday, February 1, 2008 15:24
Ja mam neostradę 1 MB i jestem zadowolony, nie ściągam dużo plików, więc mi wystarcza.
Pozdrawiam,
Janek
charmedpl Postów: 17
Konto od: 5.10.2007
Miasto:
Permalink Autor: k0k0dzambo, data postu: Friday, February 1, 2008 18:54
najlepszy jest niedrogi a szybki ^^
ja mam neostradę, ale średnio mi odpowiada...

k0k0dzambo Postów: 54
Konto od: 8.06.2007
Miasto: Zaklików
Permalink Autor: karoska, data postu: Saturday, February 2, 2008 02:15
Ja mam z neostrady [ 6MB ]. Jakoś nigdy mi nie sprawiał problemów i jestem zadowolona, ale za to niektórzy znajomi mogą na neo kląć.

karoska Postów: 57
Konto od: 10.02.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: prezespolski, data postu: Wednesday, February 6, 2008 23:41
ja mam na kabłowce,za 2 MB/s płace 59zł:. Ściąga nawet nawet, w zalezności od ilości seedów ale film mam w około 2 godzinki:)
prezespolski Postów: 36
Konto od: 17.09.2006
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: katui, data postu: Saturday, February 9, 2008 20:11
ja mam netie na laczu tp, nie powiem nic na jakos neta, ale obsluga i kilka innych rzeczy  mnie nie zadowala..
Żałuje się tylko tego w życiu, czego się nie spróbowało....
katui Postów: 41
Konto od: 23.12.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 7, 2008 16:43
Cytat maciek19

Otóż najlepszym i najkożystniejszym rozwiązaniem połączenia Twojego komputera z Internetem jest Internet Netii. Ja mam Netię na łączu TP od września i jestem bardzo zadowolony. Nie płacę abonamentu, gdyż mam ofertę rok za free! Szybkość łącza jest w rzeczywistości szybsza niże w papierach na umowie. Pozdrawiam.

Również tak uważam i polecam.
Konto od:
Miasto: okolice Krakowa xD
Permalink Autor: miszczuxd, data postu: Friday, March 14, 2008 18:03
Wg mnie to Neostrada TP jest zajefajbiaszcza :) Narazie nie narzekam na nią.. Ale zawsze przyjdzie czas, żeby zmienić na jakąś lepszą ofertę :))
miszczuxd Postów: 1
Konto od: 21.01.2008
Miasto: Głogów
Permalink Autor: , data postu: Saturday, March 22, 2008 14:13
wg. mnie Mozilla Firefox, przez jakiś czas używałam Opery, ale nie do rowna mozilli
Treść dodana do postu 22-03-2008 o godzinie 14:14
Przepraszam nie zroumiałam tematu.
Wg. mnie najlepsza jest Neostrada tp.

Though all society is founded on intolerance all improvement is founde tolerance

Jedyna fanka Pudelka.

Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Monday, March 24, 2008 14:12
moim skromnym zdaniem neostrada to gowno. mam od pol roku i od jakichś 3 miesiecy sie rozłancza co kilka godz. Juz nie mam nerwów. dzwoniłam zeby cos z tym zrobili, alez nagadasz sie z nimi.

pozdr.
Konto od:
Miasto: Nehrybka
Permalink Autor: voile, data postu: Monday, March 24, 2008 16:48
Internet to nie wiem, ja mam neostrade.
Przeglądarka internetowa najlepsza to Mozilla Firefox.
Zrozumcie, że photoshopa nie da się przesłać przez GG
voile Postów: 35
Konto od: 24.02.2008
Miasto: Rypin
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 28, 2008 15:43
Co do "neostrady" to osobiście nie polecam.
Mój kumel miał ten internet - jeśli tak to można nazwać, bo
wcale na to nie wynikało.
Strony www się nie otwierały albo zawieszały.

Kontakt z nimi też nic nie dał.

Może u was jest inaczej...
Konto od:
Miasto: okolice Krakowa xD
Permalink Autor: kaasiunia91, data postu: Thursday, April 3, 2008 12:51
neostrada, hmm. osobiście korzystam z neostrady i w sumie narzekać nie mogę, co prawda zbyt szybki nie jest. nie polecam jednak liveboxa - wcześniej, gdy korzystałam z modemu, internet działał bez zarzutu przez rok, natomiast po przejściu na liveboxa, na początku w ogóle internetu nie było, teraz z kolei raz dziennie livebox się zawiesza i resetować trzeba. w dodatku co do kontaktu z tp, to chyba nie muszę pisać...
co do przeglądarki, zdecydowanie mozilla. korzystam też czasem z opery lecz nie polecam, niektóre strony nir chciały się ładwoać.
kaasiunia91 Postów: 14
Konto od: 10.04.2007
Miasto: Czechowice-Dziedzice
Permalink Autor: , data postu: Thursday, April 3, 2008 14:54
Ja mam 10 MB (Aster) I ten net jest według mnie zajebisty
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: djregit, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:51
POwiem wam że macie tu wszyscy rację.Lecz nalerzy zwrócić uwagę na nowe możliwości a mianowicie chodzi mi o internet bez przewodowy.Zdobywa on coraz to lepsze uznanie na rynku.Dlaczego?? To proste poniewrz masz szybkie łącze i transfer a mianowicie jeżeli kożystamy z transmisji 3G to prędkość wynosi 7,2Mb/s to jest już coś,a w punktach host post dochodzi nawet do 24Mb/s a więc szybkość ściąganie i pobierania plików jest oszałamiająca za niewielką cenę.No ale są terz i wady...choć mało istotne... |DjRegit|
djregit Postów: 1
Konto od: 19.03.2008
Miasto: Wrocław