Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Chcesz zdjęć? ;) - Forum Photoblog.pl

Chcesz zdjęć? ;)

Permalink Autor: seeya, data postu: Tuesday, May 29, 2012 16:42
Hej, nazywam się Octavia, część osób z Wrocławia może mnie kojarzyć przez to, że robiłam zdjęcia ich znajomym. :)

Chciałam zaoferować swoje usługi jako fotografa - siedzę już trochę w tym i myślę, że do jakiegoś poziomu już doszłam a rozreklamować się tutaj w sumie też mogę. :)

Moje zdjęcia możecie zobaczyć albo na moim photoblogu albo na stronie na facebooku, do której jest odnośnik pod każdą moją notką. :) Na moim profilu na maxmodels posiadam chyba koło 80 referencji.

Nie robię zdjęć za darmo, ale moje ceny na prawdę nie są wysokie (co dziwi sporo osób :P)

Chętne dziewczyny zapraszam na maila: ociawia@gmail.com wraz z jakimś swoim zdjęciem cobym wiedziała jak wyglądasz. :)

Duuużo wolnego czasu, NIKOMU NIE ODMAWIAM! :)
Na zawsze zakochana we Wrocławiu. I w takim jednym panu z Wielkopolski. 
seeya Postów: 46
Konto od: 4.12.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: jaraaszmnieebejbee, data postu: Tuesday, May 29, 2012 20:09
ja bym chciała :)
jaraaszmnieebejbee Postów: 3
Konto od: 29.05.2012
Permalink Autor: seeya, data postu: Wednesday, May 30, 2012 21:57
Jak coś wątek zawsze aktualny, pisać na priv, maila albo na mojej stronie na facebooku. Tutaj ewentualnie możecie pisać z wykazaniem chęci zdjęć. ;)
Permalink Autor: ihatethisgame, data postu: Thursday, May 31, 2012 20:45
BARDZO GORĄCO POLECAM! naprawdę opłaca się zainwestować :) ja akurat załapałam się na spontaniczną sesję TFP ale już w głowie tworzy mi się projekt następnej bo naprawdę Octavia robi cudne zdjecia :))
ihatethisgame Postów: 4
Konto od: 9.11.2009
Permalink Autor: seeya, data postu: Thursday, June 7, 2012 00:34
Podbijam i się polecam. ;)
Permalink Autor: seeya, data postu: Monday, June 18, 2012 00:37
Nieaktualne już.