Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Spotkanie photoblog.pl [dolnośląskie] Wrocław - Forum Photoblog.pl

Spotkanie photoblog.pl [dolnośląskie] Wrocław

Permalink Autor: kowazis, data postu: Thursday, March 29, 2012 01:27
Witajcie

Zapewne mnie nie znacie, ja was w sumie też - chyba że z photoblog'a czasem jak wpadnę na wasz profil to was widzę.
Ogółem przedstawię się nazywam się Dawid no i jestem photoblogowiczem od 2006r , to kupa czasu ... [ kowazis ] to mój drugi nick.. (2007r.)

Nie ważne .. przejdę do rzeczy

Od dwóch lat organizuje spotkania photoblogowiczów na terenie woj.Opolskiego średnia osób jaka na to przychodzi to 12/15 osób nie jest źle. Spotkania głównie odbywały się na terenie miasta Opole  miejsca to ZOO i ogólnie ta wyspa Bolko.
Jak wyglądało nasze ostatnie spotkanie? Wypad do ZOO w Opolu później wspólne piwko cola cokolwiek , wspólne zdjęcia rozmowa, pozowanie do zdjęć, itp.
Nie było to bardzo atrakcyjne spotkanie - tak możecie to dostrzegać. Ale ludzie wracali bardzo uśmiechnięci.. i zadowoleni i wiemy że spotkamy się tym razem zaś :)

Moja propozycja jest dla wszystkich photoblogowiczów z waszego województwa i nie tylko :)
Wspólny wypad w mały plener ? Jakieś ognisko grill? Wspólne rozmowy ?
A może zaprośmy kogoś z portalu i niech odpowie na nasze pytania co można poprawić itp?
Równie dobrze można z organizować ogólnopolskie spotkanie Photoblogowiczów we Wrocławiu pierwsze oficjalne :) .
Jeśli będzie duża ilość zainteresowanych?
Ah i pytam każdego nie jest to pytanie tylko dla tych co robią zdjęcia to jest do wszystkich nie ważne jaki masz aparat czy go posiadasz ale to jest jedyny czas kiedy możemy wszyscy wspólnie się poznać pogadać :)  

Prosił bym byście pisali wasze opinie na ten temat jak i odpowiedzi na pytania moje
Jeśli jesteście chętni to podajcie
1- Miesiąc który wam pasuje [ Czerwiec/Lipiec/Sierpień ]
2- Miejsce które jest ciekawe dla oka lub przykładowe miejsce na spacer
3- Gdzie można urządzić jakąś małą wyżerkę lub pójść gdzieś coś wspólnie zjeść lub się napić
nie wiem jakie pytania można jeszcze dodać :)

Jeśli jesteście chętni piszcie!
Również u siebie  zrobię reklamę tego spotkania jak również pogadam z administratorami strony o jakiś mały upominek dla wasz wszystkich jak również o spotkanie :)

Ps: każdy na tym spotkaniu znajdzie coś dla siebie, pozna nowych znajomych, może po fotografuje, może wspólne zdjęcia, może pierwsza zabawa z aparatem, wspólnie pamiętajcie OSIĄGNIEMY WIELE :)

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi ! :)
kowazis Postów: 181
Konto od: 28.07.2007
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Permalink Autor: eulalii, data postu: Tuesday, April 10, 2012 13:28
Jestem na tak na wszystkie opcje :)
eulalii Postów: 14
Konto od: 22.01.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: kowazis, data postu: Tuesday, April 10, 2012 22:41
o miło że dopiero jedna osoba odpowiedziała ;)
jestem mile zaskoczony bo patrzę taka cisza nikt nie pisze i już czułem że wasze woj. śpi :)
Ale widzę że żyję! i tętni życiem :)
Wiadomość do Admina już poszła czy by wpadł czekam na odpowiedź od niego :)
Permalink Autor: monomiko, data postu: Sunday, April 22, 2012 19:52
hej,
myślę że to fajny pomysł, jestem generalnie za :)
a odpowiadając na Twoje pytania:
1 - miesiąc - jak dla mnie to dopiero lipiec... wcześniej może będę mieć jakieś wolne chwile, ale generalnie będzie z tym słabo
2. we wrocławiu sporo tego jest; można wybrać się do zoo, albo nad rzekę, albo w okolice Hali Ludowej, Pergolii, albo Park Południowy; Wyspa Słodowa to zawsze dobra opcja (bo też w samym centrum) - tyle że tam są zawsze tłumy...
3. nad rzeką można pewnie zrobić grilla albo piknik, w Parku Południowym czy każdym innym też. miejsc jedzeniowych (w sensie knajp) w okolicach centrum też jest sporo, więc myślę że jest w czym wybierać :)

pozdrawiam i czekam na rozwój sytuacji :)
monomiko Postów: 1
Konto od: 26.09.2011
Permalink Autor: kowazis, data postu: Monday, April 23, 2012 06:29
bardzo mi miło czytając dobry i ciekawy plan ;)
Ja również czekam na rozwój sytuacji ;)
Ale wszystko zależy od ludzi ;)
Myślę że nie długo zacznę robić reklamę tego tematu by każdy z woj. mógł się wypowiedzieć ;)

pozdrawiam ! ;)
Permalink Autor: purri, data postu: Monday, April 23, 2012 20:31
jestem jak najbardziej na tak ;)
jeśli chodzi o miesiąc to wszystkie trzy mi odpowiadają więc mogę się dostosować do reszty ;)
purri Postów: 5
Konto od: 13.08.2010
Miasto: Twardogóra
Permalink Autor: eeesem, data postu: Tuesday, April 24, 2012 14:18
Mysle, ze niektorzy odpadna w sezonie wakacyjnym przez wzglad na wyjazd do pracy czy do domu (studenci). Jeśli już to czerwiec, albo teraz maj :)
eeesem Postów: 3
Konto od: 27.06.2011
Permalink Autor: kowazis, data postu: Tuesday, April 24, 2012 22:58
też sądzę że czerwiec byłby idealny ;) ale jeszcze czekam ile osób się wypowie ;) itp ;)
Permalink Autor: madeofstone, data postu: Wednesday, April 25, 2012 09:36
Witam wszystkich ! :D
Podoba mi się pomysł na wspólne spotkanie, ciekawe ile osób będzie chciało uczestniczyć (; Co do miesiąca, to moge się dostosować, aczkolwiek czerwiec byłby dla mnie idealny.
Jeśli chodzi o miejsce to wolę Park Południowy.. :>
madeofstone Postów: 8
Konto od: 4.12.2011
Permalink Autor: kowazis, data postu: Wednesday, April 25, 2012 23:35
można parę miejsc spacer nie zaszkodzi ;)
Zobaczymy może uda mi się skminić jakieś identyfikatorki ;)
To dopisze się nicki albo imiona ;)  !
Czekam jeszcze na oficjalne info nasze dla prezestwa FBL czy ktoś wpadnie na 100 % od nich i weźmie jakiś no wiecie kurde zapomniałem jak się to nazywa flage z PHOTOBLOG.pl np ;) By można foto grupowe zrobić czy coś ;) zobaczymy
Permalink Autor: renesmem, data postu: Sunday, April 29, 2012 21:08
no moge sie dołączyć ; d każdy termin mi pasuje .
renesmem Postów: 4
Konto od: 26.06.2010
Permalink Autor: lanceci, data postu: Monday, April 30, 2012 00:36
ja świeży blogowicz , więc za bardzo nie mogę się wypowiadać, miesiąc obojętny, tylko ciężko w środku tygodnia by było,  
a Wrocław piękne miasto(auto reklama regionu hehe), więc i miejsc pełno w nim się znajdzie i spacerowania też :)
pozdrawiam wszystkich :)
lanceci Postów: 2
Konto od: 23.04.2012
Miasto: Lublin
Permalink Autor: childofstreet, data postu: Monday, April 30, 2012 21:42
ja jestem na tak.
ja bym proponowała lipiec. co do miejsca, to podpinam się pod użytkownika o nicku monomiko. ale, jeśli będę miała czas, to wpadnę nie zważając na miejsce : )
childofstreet Postów: 5
Konto od: 13.03.2009
Miasto: Kamienna Góra
Permalink Autor: rudasisa, data postu: Tuesday, May 1, 2012 17:26
jestem na tak, miesiac proponowałabym dopiero sierpień, aby mieć czas na nagłośnienie tematu, co do reszty, ugada się w czasie :)
rudasisa Postów: 9
Konto od: 29.03.2009
Miasto: Legnica
Permalink Autor: eulalii, data postu: Thursday, May 3, 2012 12:05
To może ustalmy w końcu jakiś termin konkretniejszy, czas leci... nic konkretnego :(
eulalii Postów: 14
Konto od: 22.01.2012
Permalink Autor: ilooveeyou, data postu: Sunday, May 6, 2012 12:02
ja też jestem na tak :) Park Południowy jak najbardziej, a co do terminu to się dostosuję.
Użytkownik eulalii ma rację ;)
ilooveeyou Postów: 1
Konto od: 22.07.2010