Problemy z hasłem

Permalink Autor: spoongebobxd, data postu: Tuesday, March 27, 2012 12:06
hej. chce usunąć ten fbl na dobre, a zapomniałam hasła. więc skorzystałam z opcji "przypomnij hasło" . wszystko ok, zresetowali tamte i dostałam nowe. zalogowałam się i chciałam zmienić sobie je na inne. i gdy wprowadzam hasło i potwierdzam pisze "  wprowadzone aktualne hasło jest błędne... " a zawsze jak zmieniałam właśnie tak hasło było okej, zmieniło się. a teraz coś jest nie tak ;c
również jest tak jak chce usunąć zdjęcia i wprowadzam te hasło które otrzymałam, pisze że hasło jest błędne... próbowałam też te hasło nowe które wprowadzałam to samo sie dzieje. pomocy !
z góry dziękuję :)
spoongebobxd Postów: 0
Konto od: 27.07.2010
Miasto: LA
Permalink Autor: kasiakos, data postu: Wednesday, March 28, 2012 13:18
A spróbuj dzisiaj zresetować hasło, ja dziś resetowałam i było ok, a wiem że faktycznie ostatnio mogło coś nie działać.
kasiakos Postów: 3
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: kochammilutkexd, data postu: Thursday, March 29, 2012 18:10
Ja też mam problem ;/

"Eh.. Od wczoraj nie udaje mi się zalogować na serwisie Photoblog [...] Hasło miałam zapamiętywane i nigdy nie miałam problemów z logowaniem.. już dwukrotnie przesyłali mi nowe hasło ("przypomnienie hasła" - kasują stare i przysyłają nowe hasło) ale to nadal nie działa, a przecież login wpisuje poprawny - skoro w nazwie photobloga zawsze mamy tą część swojej nazwy.. Nie ma pomaga ręczne wpisywanie, ani z klawiatury ekranowej ("Bezpiecznie"). Co mam zrobić?"
Udało mi się dzisiaj w końcu zalogować, używając "nowego hasła" podesłanego przez serwis photobloga - potem od razu weszłam w zmianę hasła i zmieniłam na stare - ale pojawia się ten sam problem co przed tą całą akcją. Gdy wpisuję to ręcznie pojawia się że hasło lub login są nieprawidłowe, przy zapamiętanym CZASAMI mi ładnie się ładuje oraz przy trybie "Bezpieczne logowanie". Staje się to powoli irytujące że normalnie ręcznie nie mogę wpisać swojego loginu i hasła i normalnie wejść na moje konto fbl.
kochammilutkexd Postów: 0
Konto od: 14.09.2008
Miasto: Telford
Permalink Autor: , data postu: Monday, April 2, 2012 17:17
Też miałam ten problem w sobotę wieczorem, wysyłałam parokrotnie przypominanie hasła ale w końcu odpuściłam i dopiero dziś rano udało mi się zalogować na to hasło które mi na mail wysłali,oczywiście nie mam zamiaru nic kombinować bo dość stresu się nabyłam przez ten problem.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: lovehorse16, data postu: Sunday, April 8, 2012 23:03
a ja mam problem i prosze o pomoc .
otóż kiedys zmienilam nazwe photobloga . chcialam usunac wpis ale zapomnialam hasla,wiec kliknełam "przypomnij haslo" oczywiscie zresetowali mi haslo i nazwe loginu. wejsc mogę ale TYLKO na stary login i stare notki zas  na ten co nie dawno zmienilam nie i nowa nazwa mojego photobloga istnieje ;/takze mam photobloga,ale on jest tak jak by bezpanski. baardzo prosze o pomoc :<
  nie mogę sie w to zalogowac. prosze bardzo pilnie o pomoc ,bo musze usunac kilka zdjęć a ku*wa nie moge sie zalogowac na tego bloga :/
lovehorse16 Postów: 0
Konto od: 8.04.2012
Miasto: Grójec
Permalink Autor: lovehorse16, data postu: Sunday, April 8, 2012 23:03
a ja mam problem i prosze o pomoc .
otóż kiedys zmienilam nazwe photobloga . chcialam usunac wpis ale zapomnialam hasla,wiec kliknełam "przypomnij haslo" oczywiscie zresetowali mi haslo i nazwe loginu. wejsc mogę ale TYLKO na stary login i stare notki zas  na ten co nie dawno zmienilam nie i nowa nazwa mojego photobloga istnieje ;/takze mam photobloga,ale on jest tak jak by bezpanski. baardzo prosze o pomoc :<
  nie mogę sie w to zalogowac. prosze bardzo pilnie o pomoc ,bo musze usunac kilka zdjęć a ku*wa nie moge sie zalogowac na tego bloga :/
lovehorse16 Postów: 0
Konto od: 8.04.2012
Miasto: Grójec
Permalink Autor: marada, data postu: Friday, April 13, 2012 11:34
A ktokolwiek z Was pisał w tej sprawie przez panel kontaktowy?

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin