Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Opuszczone miejsca w Kielcach - Forum Photoblog.pl

Opuszczone miejsca w Kielcach

Permalink Autor: filipmolnard, data postu: Saturday, March 24, 2012 22:21
Hej. Chciałbym się zapytać czy zna ktoś jakieś ciekawe, opuszczone budynki w Kielcach?
Ja od siebie polecam dawne budynki uczelni na Chęcińskiej.
Pzdr :)
filipmolnard Postów: 1
Konto od: 16.01.2011
Miasto: Kielce
Permalink Autor: baronesse221, data postu: Tuesday, April 24, 2012 19:57
W Kielcach za wiele takich miejsc nie ma,jeżeli wgl. są.W każdym razie zwiedzieć możesz kolej oraz wspaniały Kamieniołom (wokół fajne krajobrazy,a w tym opuszczony dom,który się spalił-pozostałe szczątki).
Co więcej..? Poszukaj czegoś na Czarnowie,tam są takie miejsce ;p
baronesse221 Postów: 1
Konto od: 21.04.2012
Permalink Autor: iamxanthippe, data postu: Monday, July 16, 2012 20:37
Może nie do końca opuszczone, ale myślę, że może Cię to zainteresować ;) Np.: na Leśnej jest taka brama, niedaleko Rynku. Brzmi przeciętnie, ale w środku, tak jakby na dziedzińcu, jest taki opuszczony, zarośnięty kościół, chyba protestancki. Piszą, że grozi zawaleniem, ale pewnie da się wejść, jak się postara. A poza tym jest też jedno podwórko na Małej 6. Mnie się tam podoba :) A na Chęcińskiej rzeczywiście jest świetnie, gorąco polecam :D
iamxanthippe Postów: 2
Konto od: 16.07.2012
Miasto: Suchedniów
Permalink Autor: carminecalladhan, data postu: Thursday, September 6, 2012 07:15
http://www.facebook.com/OpuszczoneKielce
w Kielcach jest pełno takich miejsc. nie tylko te pokazane na stronie, również duzo innych. wystarczy wybrac się na spacer i poszukać ;)
carminecalladhan Postów: 1
Konto od: 7.02.2011
Permalink Autor: tadziek, data postu: Thursday, September 13, 2012 22:02
Jak to nie ma są... ulica Robotnicza. Opuszczone hale fabryczne i biurowce SHL.. jest gdzie łazić
tadziek Postów: 1
Konto od: 5.04.2009
Miasto: Ożarów
Permalink Autor: ciasteczkoww, data postu: Sunday, October 21, 2012 12:00
Ja wiem gdzie jest opuszczone miejsce...
W miejscowości Cedzyna nad zalewem jest niedaleko tych łódek taka stara opuszczona restauracja. Jak nie będziesz wiedział gdzie to zapytaj przechodniów będą wiedzieli ;)
ciasteczkoww Postów: 1
Konto od: 20.10.2012
Permalink Autor: aniaa0304, data postu: Wednesday, March 20, 2013 19:04
Z tego co kojarzę(a na Cedzynie bywam dość często) to nie ma tam opuszczonej restauracji, ale mogę się mylić. A w Kielcach jest dużo opuszczonych miejsc np. na ul. Zgody na początku jest opuszczony dom samotnej matki, ale niestety z tego co wiem to ciężko jest się tam dostać, a wg mnie najciekawsze opuszczone miejsca są w po prostu w centrum. Jest dużo zaniedbanych i walących się kamienic co ma naprawdę fajny klimat jak się wejdzie głębiej. Na większości właśnie pisze, że grozi zawaleniem, ale piszę tak odkąd pamiętam, a nic nie zostało zburzone. Więc najlepiej wybrać się do centrum szukając takich miejsc! ;)
aniaa0304 Postów: 1
Konto od: 20.03.2013
Permalink Autor: wildnothing, data postu: Monday, April 1, 2013 14:13
Jeszcze tok remu (bo nie wiem czy obecnie nie jest już przez kogoś wykupiony) między Wietrznią a basenem na Pika stał taki zameczek opuszczony, oprócz tego dookoła były szczątki muru i bramy... Bardzo fajne miejsce :)
wildnothing Postów: 2
Konto od: 8.03.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: karolgrzelak10, data postu: Wednesday, October 22, 2014 17:45
Polecam Kamieniołom, ja tam często chodzę.

Miasto: Rzeszów