Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Czy da się odkochać w przyjaciółce? - Forum Photoblog.pl

Czy da się odkochać w przyjaciółce?

Permalink Autor: korhub, data postu: Monday, February 20, 2012 09:48
Ludzie ratunku, znam jedną dziewczynę kilka miesięcy, relacje były coraz bliższe, aż w końcu zakochałem się. Powiedziałem jej, miałem nadzieje że może odwzajemnia, ale niestety. Razem studiujemy i jest naprawdę świetną dziewczyną. Teraz mnie prosi byśmy zapomnieli i dalej się kumplowali. Ja też chcę, to byłby prawdziwy dowód przyjaźni gdybym przetrzymał to uczucie, gdyby się w niej odkochał, bylibyśmy blisko, poznałbym kogoś innego, zakochał się w innej, miałbym dziewczynę i świetną przyjaciółkę. Bardzo tego chce, ale za każdym razem gdy o niej myślę widzę jej piękne oczy, i wymarzone chwile czulości...
Mam alternatywe tylko zerwanie totalnie kontaktów. Nie bardzo mam na to ochotę.
Jak się odkochać, co robić, czy tak się da???
Ratunku.
korhub Postów: 0
Konto od: 20.02.2012
Miasto: Łódź
Permalink Autor: camwhore, data postu: Wednesday, March 14, 2012 02:11
sama chciałabym wiedzieć...
camwhore Postów: 13
Konto od: 4.10.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: angeliness, data postu: Wednesday, March 14, 2012 13:56
Z przykrością muszę stwierdzić, że najskuteczniejszą metodą (chociaż nie bezbolesną) jest zerwanie wszelkich kontaktów z tą osobą.
Niestety nie działa to tak ''co z oczu to z serca'' i wszystko wymaga czasu, pracy nad sobą i kilku innych czynników.
Ale nawet takie radykalne rozwiązania mogą nie dać 100% skuteczności.  Wszystko zależy od osób w relacji, czasu, zaangażowania, tego jak mocne jest uczucie... czasami jest tak, że już zawsze będziesz darzył te dziewczynę sentymentem, jakimś uczuciem tylko nauczysz się z tym żyć, funkcjonować, z bolesnej sytuacji zostaną wspomnienia, może wyniesiesz z tego jakieś doświadczenie. Z czasem niektóre emocje, które nie są wzmacniane ulegają wygasaniu.  Wiele także zależy od Ciebie, jak do tego podejdziesz, jak ustosunkujesz się do tej sytuacji i do swoich uczuć oraz tego co będziesz chciał z nimi dalej zrobić.
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice