Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Związki do wieku gimnazjalnego. - Forum Photoblog.pl

Związki do wieku gimnazjalnego.

Permalink Autor: shirouken, data postu: Saturday, March 7, 2009 15:10
racja, niekiedy tą dojrzałość, a raczej jej brak, widać na pół kilometra;) u ludzi w moim wieku, a często również starszych.
shirouken Postów: 41
Konto od: 28.12.2008
Miasto: Katowice
Permalink Autor: rexxxona, data postu: Wednesday, April 1, 2009 15:20
Nie sądzę, że to mogłoby być dla szpanu.. Młodsi, starsi.. wszyscy kochać potrafimy.
Jestem w 2 gimnazjum, z moją miłością jestem 16 miesięcy i nie ma mowy o niczym innym niż czystym, pięknym uczuciu.

:)

A, jeszcze jedna sprawa.. możliwe, że istnieją takie związki 'dla szpanu', ale myślę, że rzadko.

Zabronione jest pisanie posta pod postem przez jednego użytkownika.

Post edytowany Wednesday, April 1, 2009 15:20 przez moderatora irminka
rexxxona Postów: 1
Konto od: 23.08.2007
Miasto: Świnoujście
Permalink Autor: xivi, data postu: Thursday, April 2, 2009 01:01
Cytat qlak
Z takimi miłościami gorącymi to tak jak z papierosami i alkoholem. Starsi to robią, to ja też :)

W większości przypadków tak to właśnie wygląda. Chęć zaszpanowania i "sprawdzenia się". Krótko mówiąc: dziecinada. Potem tylko patrzeć, jak się liżą i obściskują po kątach szkoły.

Mimo wszystko są różni ludzie na świecie. Znam osobę, która zakochała się w 6 klasie podstawówki. Jej związek rozpadł się po pół roku, a ona po 2 latach nadal nie może odżałować swojego uczucia.
Wszystko zależy od dojrzałości emocjonalnej danej osoby. Czasami szóstoklasista kocha prawdziwiej niż kilkoro gimnazjalistów naraz.
"Darling, I forgive you after all
anything is better than to be alone"
xivi Postów: 26
Konto od: 1.04.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: bfdhbfdhfg, data postu: Monday, June 22, 2009 01:44
Ja jestem w 3 gimnazjum i wiem, że da się kochać bo to nie ważne od wieku. Pamiętam, że od 3 podstawówki kochałam się w jednym chłopaku do 1 gimnazjum. No i to naprawdę było prawdziwe :D
bfdhbfdhfg Postów: 21
Konto od: 24.04.2009
Miasto: Kraków
Permalink Autor: stanleyowa, data postu: Wednesday, June 24, 2009 00:43
niektóre związki, tzw. 'szczenięce' są bardziej odpowiedzialne/prawdziwe niż długoletnie małżeństwo.;)
wierzcie mi.;)
when you ride ALONE, you ride with HITLER!
stanleyowa Postów: 44
Konto od: 3.07.2008
Miasto: Szczytno
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, June 24, 2009 16:53
@up, do długoletnich małżeństw dolicz sobie jeszcze problemy, o których czasem młodzi nie muszą wiedzieć, których młodzi nie mają. Wszystko się wyrównuje, coś za coś, ideały nie istnieją.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Permalink Autor: patsonspl, data postu: Sunday, July 19, 2009 18:39
Ja byłem niedawno z dziewczyną byliśmy w 6 klasie podstawówki bo i co z tego miłosc nie pyta o wiek.
Jeśli twierdzicie ze miłosc w podstawówce to dziecinada to popatrzcie w lustro i bd widziec dzieciaka.
pozdro
Treść dodana do postu 06-02-2010 o godzinie 18:26
Legia Rządzi!!!
Treść dodana do postu 06-02-2010 o godzinie 18:40
Usuńcie mój post w cholere!;p
patsonspl Postów: 9
Konto od: 9.06.2009
Miasto: Radziejów
Permalink Autor: razahell, data postu: Sunday, July 19, 2009 18:43
Cytat qrekkspl
Ja byłem

Byłeś... ;]
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Permalink Autor: unacogitatione, data postu: Wednesday, December 21, 2011 00:36
Chyba jak każdy, marzyłam w gimnazjum o prawdziwej miłości.
Uważam, że w gimnazjum mogą rodzić już się poważne związki, przykładem jest moja siostra, która w wieku 15 lat związała się ze swoim (teraz już) mężem :)
Sama natomiast nigdy nie byłam nigdy w związku, więc nie mogę się wypowiedzieć jak to wygląda moimi oczyma. w każdym bądź razie kilkakrotnie w wieku gimnazjalnym zakochiwałam się na zabój, ale bez wzajemności ;)
unacogitatione Postów: 3
Konto od: 11.12.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: angeliness, data postu: Tuesday, December 27, 2011 11:51
Jeżeli chodzi o miłość i zakochanie - człowiek zdolny jest do prawdziwego i szczerego uczucia w każdym wieku - czy ma 11, 30 czy 70 lat jest w stanie zakochać się tak samo głęboko i na długo.  Zauroczenia zdarzają się nawet u dzieci w wieku szkolnym czy przedszkolnym.    
Cytat unacogitatione
Uważam, że w gimnazjum mogą rodzić już się poważne związki, przykładem jest moja siostra, która w wieku 15 lat związała się ze swoim (teraz już) mężem :)
     -  ja znam wiele takich związków, osób, które są ze sobą nawet od 12stego roku życia - w tej chwili mają po 20ścia i za niedługo się pobierają.
Zdolność do kochania jest czymś wrodzonym, pokusiła bym się nawet o stwierdzenie, że osoby młode kochają mocniej i szczerzej - bezpośrednio i bez zastanowienia ponieważ nie posiadają w większości takiego bagażu doświadczeń jak dorośli.    Dorosłość - kolejna ważna poruszona kwestia -  gdzie zaczyna się dorosłość ?   Jaki jest dokładny jej wyznacznik, co pozwala stwierdzić, że człowiek jest dorosły ?    

A teraz do sedna.
Kochać można bez względu na wiek.
Ale czy owe związku będą dojrzałe (cokolwiek rozumiecie przez to sformułowanie - bo nikt z Was nie podaje definicji dojrzałości).   Z nabywaną wiedzą i doświadczeniem nasze relacje z innymi ulegają modyfikacji, nawet myślenie się zmienia, człowiek nieustannie się zmienia i związek w wieku 15 lat jest inny niż ten w  wieku 30 - i nie wiem czy lepszy, czy gorszy - po prostu inny.

Ludzie w wieku 15/16 mają dzieci, zakładają rodziny i poczuwają się do odpowiedzialności, a są osoby, które mają lat 40 i nie potrafią ułożyć sobie z nikim życia ani dbać o dzieci więc wiek jest tutaj raczej płynnym wyznacznikiem..

A co do
Cytat stanleyowa

niektóre związki, tzw. 'szczenięce' są bardziej odpowiedzialne/prawdziwe niż długoletnie małżeństwo.;)
wierzcie mi.;)

Małżeństwo jest innym, specyficznym rodzajem związku, który trudno jest przyrównać do relacji  (kolokwialnie mówiąc) '' chodzenia''   - jest także wiele różnych małżeństw z dziećmi, bez dzieci,  małżeństw drugich, trzecich z dziećmi z poprzednich związków. ale to już inny temat ;-)
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: silniejszanizmyslisz, data postu: Monday, January 2, 2012 21:12
Cześć.
Moim zdaniem młodzi ludzie tez potrzebują bliskości, chcą być potrzebni wiadomo że to nie związki na całe życie. Nie lubię dziewczyn/chłopaków którzy "kochają" przez 2 tyg. no sorry... po co się związywali? żeby narobić nadziei? Nie wiadomo co osobą w tym wieku, jak są słabsze psychicznie przyjdzie do głowy... Dla szpanu... są związki ale nie wydaje mi się żeby ktoś był aż tak wredny...
silniejszanizmyslisz Postów: 0
Konto od: 24.07.2011
Miasto: Częstochowa
Permalink Autor: karrrr, data postu: Sunday, January 8, 2012 23:44
bezmózgów czasami więcej w liceach niż w gimnazjach, taka jest prawda. przykro mi tylko że znikoma ilość normalnych ludzi jest pakowana do jednego wora z chołotą. Ale cóż, przyjmijmy, że to demokracja i decyduje większość głosów.. tylko co z resztą?
karrrr Postów: 6
Konto od: 20.08.2010
Miasto: Jaworzno
Permalink Autor: , data postu: Saturday, February 4, 2012 18:45
Dlaczego nie?
Wszystko musi przetrwać próbę czasu.
Konto od:
Miasto: Warszawa