Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Związki do wieku gimnazjalnego. - Forum Photoblog.pl

Związki do wieku gimnazjalnego.

Permalink Autor: , data postu: Sunday, December 28, 2008 21:32
LoL ja uwarzam ze kazdy ma prawo do milosci...!!! I w kazdym wieku czy ma 13 lat czy 60!!Milosc jest najwiekszym darem jaki los zeslal czlowiekowi...!
Konto od:
Miasto: Slawa
Permalink Autor: , data postu: Sunday, December 28, 2008 22:43
Miłość nie dosyć ze przychodzi z nie nacka to ma i też swój wiek równie dobrze mozna sie uczepić takich osób którzy mają 80lat i chca sie pobrac bo sie kochaja wiec nawet dzieciaki które maja 13lat mogą kochać szczerze ! ;pp Bo miłosc mój drogi jest dla wszytskich ;D
pozdrawiam ;d
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: qlak, data postu: Monday, December 29, 2008 21:24
Z takimi miłościami gorącymi to tak jak z papierosami i alkoholem. Starsi to robią, to ja też :)

aczkolwiek nie wykluczam tego, że ktoś może mieć sympatię, osobę którą wyjątkowo lubi ;)
qlak Postów: 9
Konto od: 27.10.2007
Miasto: Rivia
Permalink Autor: , data postu: Monday, December 29, 2008 21:47
Glak ma racje...!Sama tez tak myslalam..!Ze jak i starsi pala to i ja moge...!a teraz zaluje..!Ale coz nie da sie cofnac czasu...!
Konto od:
Miasto: Slawa
Permalink Autor: nenka931, data postu: Wednesday, December 31, 2008 17:21
No to ja powiem tak...

DZieci ( jeśli tak moge powiedzieć) mimo że nie potrafia stworzyć związku, potrafią kochać. Dla nas jest śmieszne gdy widzimy 12-latków jako parę... oni po prostu sa jeszcze w takim wieku że nie rozumieją wielu spraw...

I szczerze powiedziawszy jeżeli sie kochają to ich miłość na pewno jest czystsza od wielu 'dojrzalszych' związków. Bo u maluchów nie chodzi przecież o sex, na pewno nie chodzi o szpan ( bo z tego co pamiętam , jak ja maiłam 11/12 lat to gdy ktoś miał chłopaka/dziewczynę to była straszna siara... nie wiem jak teraz). U nich liczy sie bardziej obecność drugiej osoby.
A koło 15/16 lat zaczyna chodzić o coś wiecej niz tylko towarzystwo. No niestety...
nenka931 Postów: 3
Konto od: 23.12.2008
Miasto: Gdaaaa
Permalink Autor: shirouken, data postu: Saturday, January 31, 2009 14:30
Wszystkiego trzeba się nauczyć, Budowania związku również. Każdy następny jest dojrzalszy od poprzedniego, wyciągamy wnioski, staramy nie popełniać się wcześniejszych błędów. Nawet młodzi potrafią kochać, czasem bardziej niż dorośli.
shirouken Postów: 41
Konto od: 28.12.2008
Miasto: Katowice
Permalink Autor: spinnaa, data postu: Friday, February 20, 2009 21:04
Moim zdaniem nawet małe dzieci mogą kochać.. Miłość nie pyta o wiek..
spinnaa Postów: 0
Konto od: 30.05.2008
Miasto: Góra
Permalink Autor: karinakaka, data postu: Tuesday, February 24, 2009 22:01
Jakiś etap dojrzewania to jest. Przynosi doświadczenia. Chyba dzięki temu później wie się już, czego się chce ;)
love me
karinakaka Postów: 50
Konto od: 16.02.2007
Miasto: Inowrocław
Permalink Autor: ananiasz, data postu: Thursday, February 26, 2009 23:15
no przepraszam bardzo, od wczesnego dzieciństwa [tak 2 lata XD] kumplowałam się z pewnym chłopakiem. mieliśmy 'ślub" takie zabawy. zawsze mu pomagałam, on mnie. zawsze wszędzie byliśmy razem:) i choć jak miałam lat 5 [bardzo dawno temu;] to się wyprowadziłam stamtąd, nadal go pamiętam, chciałabym się z nim zobaczyć;) jeszcze z żadnym chłopakiem od tamtej pory nie mam chyba aż tak słodkiego kontaktu;))
ananiasz Postów: 5
Konto od: 10.09.2008
Miasto: Morzyczyn
Permalink Autor: martoos2, data postu: Friday, March 6, 2009 21:24
uważam, ze w gimnazjum, czy nawet w wieku niższym każdy zasługuję na osobę , z którą będzie mogło dzielić smutki i radości.
osobą bliższą niż kolega/koleżanka...
ale moim zdaniem wszystko adekwatnie do wieku.
uważam, że seks i szmery bajery w owym wieku są po prostu nieetyczne. odrazają mnie 13stoletnie hot RURY bo inaczej ich nie potrafię nazwać. taka moda ze stanów. nie tyle moda, co poglądy naszych pieknych polskich dziewczynek ida ekspesem w slady dziewuszek amerykanskich.
pragne jeszcze zuwazyc, ze oslabia mnie to, kiedy slyszę KOCHAM CIĘ w owym wieku. bedac w zwiazku[2 dni czy 2 tygodnie. nawet2 miesiace]. to nie jest tak ze kiedy sie ze soba 'chodzi' to wypada mowic sobie kocham. bo jak nie powiem to sie obrazi...
kochani na prawdziwa milosc sie czeka nawet bedac w zwiazku. chodzi tutaj o ilosc prob, przeszkod, kłutni przeszliscie.
i dalej uwazam ze w prawdziwym zdrowym mocnym zwiazku ludzie powinni miec roznice zdan oraz czasem sie poklucic. bo takie sytuacje sa bardzo dobrym sprawdzianem na to, czy potraficie sobie wybaczyc i zyc dalej swoja miloscią.
martoos2 Postów: 8
Konto od: 20.05.2006
Miasto: inowrocław
Permalink Autor: shirouken, data postu: Friday, March 6, 2009 22:08
każdy może powiedzieć "kocham". i każdy może to czuć. i każdy może w swoim czasie.
Permalink Autor: martoos2, data postu: Friday, March 6, 2009 22:38
no tak. ale na ile to wiąze sie z tym prawdziwym uczuciem ktorego doswiadczamy na przestrzeni lat..
ale kazdy moze miec swoja wizje swojej milosci;]
martoos2 Postów: 8
Konto od: 20.05.2006
Miasto: inowrocław
Permalink Autor: shirouken, data postu: Friday, March 6, 2009 22:45
niekiedy młodsi kochają bardziej niż dorośli:) nie mówię tutaj o sobie:]
Permalink Autor: razahell, data postu: Friday, March 6, 2009 22:50
Paradoksalnie bywa to prawdą, jednak w większości przypadków młodzieńcy nie zdają sobie sprawy z powagi uczuć i często traktują to jako przelotne związki, czasem i w dosłownym tego słowa znaczeniu, co powodem do dumy z pewnością nie jest.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: shirouken, data postu: Friday, March 6, 2009 23:13
ale pewnie przez te "przelotne" związki coś się kształtuje, z każdego coś wynosimy... przynajmniej powinniśmy. co było dobrze, co nie. co należy poprawić, skorygować.
Permalink Autor: razahell, data postu: Friday, March 6, 2009 23:41
Gosiu, wszystko prawidłowo ;) Tylko teoria bardzo często odbiega od praktyki, ludzie myślą zupełnie innymi kategoriami. Popatrz sobie chociażby na to forum, poczytaj jakie ludzie mają problemy. Niektóre są poważne, lecz niektóre są irytująco błahe. Niestety większość osób nie wynosi ze związków nic, bynajmniej w tym wieku. Chociaż to w dużym stopniu zależy oczywiście od dojrzałości intelektualnej, więc nie generalizuję ;]
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław