Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Związki do wieku gimnazjalnego. - Forum Photoblog.pl

Związki do wieku gimnazjalnego.

Permalink Autor: anitkaa, data postu: Sunday, July 13, 2008 00:57
właśnie idę do 3 gimnazjum. Mam za sobą 1.5 roczną 'miłość' i drugą 7 miesięczną. Jednak patrząc z perspektywy czasu... wiem, że to miłość prawdziwa i głeboka nie była w obu przypadkach. Bardziej zafascynowanie drugą osobą. Ale cieszy mnie fat, że nie zauważyłam w swoich 'związkach' szpanerstwa, tzn. nie chodziliśmy za ręke, nie obnosiliśmy się z tym uczuciem jak niewaidomo z czym. Spojrzawszy na społeczność obcującą w moim gimnazjum to za przeproszeniem.... żal dupe ściska. Kolorowe dziewczynki uganiajace sie za kolejną ofiarą i robiącą sobie opinie łatwych. Ale co można 'dawać' w wieku 13 lat, żeby być puszczalska to ja nie wiem. No znam pary, które chodzą ze sobą od podstawówki, ale... sądze, że kilka lat po ślubie szybko się rozwiodą.
w kolejnej osłonie skurwiłem się znojnie,
lecz dzięki Tobie wszystko skończone!
Ja widzę ostrość na nieskończoności
to nieskończoność nabiera ostrości!

Znam drogi wiodące do Zła,
mosty rzucone na wiatr,
światło walczące o blask,
kształty bez formy...

nie wypełniliśmy się dniem.
anitkaa Postów: 11
Konto od: 2.01.2007
Miasto: 3dnik Mały
Permalink Autor: , data postu: Monday, July 14, 2008 11:48
A dlaczego uważasz, że takie związki nie mają sensu i są szpanem? Szpan to może zrywanie co miesiąc lub częściej i chodzenie i z innym, ale w gimnazjum również mozna stworzyć stabilny związek!
Moja koleżanka (obecnie 18 lat) zaczęła chodzić z chłopakiem w 2 gimnazjum tj. 15 lat miała. Do tej pory jest z nim. Gdy jedna znajoma zapytała:
-On Ci się jeszcze nie znudził?!
To koleżanka odpowiedziała:
-A dlaczego miałby się znudzić? Kocham go i chcę z nim być.

Inny przykład: rodzice mojej koleżanki poznali się w wieku 15 lat, dziś są małżeństwem i mają 2 dzieci - najstarsze z nich (właśnie moja koleżanka) ma 18 lat.

To tylko od nas zależy kiedy związek będzie udany. Nieważne czy będziemy mieć lat 15, 18 czy 40. Przecież nawet dorośli ludzie nie potrafią czasem stworzyć dobrego zwiazku.
To zależy od nas, od naszego wzajemnego zaufania, szacunku do drugiej osoby, dogadywania się ze sobą i od wielu innych tak ważnych czynników.
Jeśli się kogoś pokocha - niezależnie ile miało się wtedy lat i jeśli będzie między tymi ludźmi to coś - to jesteśmy gotowi stworzyć stały związek.
Konto od:
Miasto: Wolsztyn
Permalink Autor: irminka, data postu: Monday, July 14, 2008 12:33
Cytat anitkaa
nie zauważyłam w swoich 'związkach' szpanerstwa, tzn. nie chodziliśmy za ręke

Twoim zdaniem chodzenie za rękę to już szpanerstwo? Ekhm.

Cytat unepetitediablesse
Inny przykład: rodzice mojej koleżanki poznali się w wieku 15 lat, dziś są małżeństwem i mają 2 dzieci - najstarsze z nich (właśnie moja koleżanka) ma 18 lat.

Podobnie rodzice mojego chłopaka. Poznali się, gdy mieli po 15 lat, dziś mają po 38. Uczucia, jakie jest między nimi, mogłaby pozazdrościć im niejedna "świeżo upieczona" para.

Post edytowany Monday, July 14, 2008 12:33 przez moderatora irminka
irminka Postów: 906
Konto od: 3.02.2005
Miasto: Sopot
Permalink Autor: zawszewierna, data postu: Tuesday, July 15, 2008 12:44
Kazdy jest inny.Nikt nie jest tak sam.Nie ktorzy szybciej dojrzewaja psychicznie a inny nie...To juz zalezy wszystko od nastawienia i poznawania samego siebie.W koncu nikt do konca nie wie co to jest "milosc" Pozdrawiam.
zawszewierna Postów: 1
Konto od: 23.07.2007
Miasto: Poznań
Permalink Autor: potterromaniaczka, data postu: Wednesday, July 16, 2008 12:58
hej ja sodzę o tym chmm........... właśnie poco mówic prawda ??!!!! dzieci głosu nie maja wiecie co ????????????!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam  13 lat i sadze że to jest głupie ciągle ktoś starszy sie z nas wyśmiewa ciągle nie traktują powarznie nonstop wy właśnie wy mówicie że gimnazjum ! ja ide do 1 gimnazjum i wątpie czy ktoś sie we mnie zakocha dlatego że właśnie tacy jak wy zniechęcają do dalszej edukacji uczuciowej kiesyś a dokładniej 3 lata temu zakochałam sie pouszy i chłopak odrazu zwiał był starszy i co ... bał sie ??? bał sie miłości wy powiecie co taka smarkula moze wiedziec o miłści a bardzo duzo bo nie tylko wy mozecie jej doswiadczać i jak poczytałam komcie to tak ,, jeden mówi że młodzi dla szpanu ... i udają miłosc" drugi ze ,, to głupota i ci dzieci o tym moga wiedziec " właśnie wiem dużo bardzo dużo i nie wszyzcy sa zacofanymi bachorami w 6 klasie bawiącymi sie lalkami o nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moim zdaniem miłość nalerzy sie karzdemu nawet niemowlakom bo kto wie co w ich małej główce jest gdy widzą drugiego niemowłaka płci przeciwnej . hehn więc zastanówcie sie bo nie jestescie na świecie sami ! amen napisałam piosenke oraz z 20 wierszy o tej miłości nadaj ją pamiętam i wiem że to nie bylo ani dla szpanu ani z głupoty

Dlaczego zawsze musi być inaczej
dlaczego słowa w jego ustach nie mają znaczeń ??
dlaczego on nie kocha taksamo ??
dlaczego i wciąz jest mało???
dlaczego tamta jest numerem one ???
dlaczego dla niej zrobi wiele a my nawet nie przyjaciele !!!!!!!????????????

wiecie to chamstwo przypisywać miłośc od lat 18  lub 15 tak jak gre a to nie gra gra moze byc dla dzieci - ubieranka dla was (dorosłych - strzelanki krwawe ub erotyczne ) a miłośc nie ma  barjer czasowych i tych przedziałek  jakby to wygladałm     ???
,, miłośc chłopca i dziwczyny dozwolona od lat 15-18) potem obowiazkowo małżeństwo od lat 18-78) głupota więc zastanówcie sie plis i dajcie szanse maluchom ja tomówiecie dzieciakom
Bellatriks Black
potterromaniaczka Postów: 3
Konto od: 16.07.2008
Miasto: kalisz i okolice heh
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 16, 2008 13:01
Cytat potterromaniaczka
ja mam  13 lat i sadze że to jest głupie ciągle ktoś starszy sie z nas wyśmiewa ciągle nie traktują powarznie nonstop

Uwierz, zawsze starszy uważa się za mądrzejszego :) Taka już natura ludzka :D

Nikt nikogo nie zniechęca. Warto walczyć o uczucia ;)
Konto od:
Miasto: Brzozowo
Permalink Autor: potterromaniaczka, data postu: Friday, July 18, 2008 19:04
cieszka moze i masz racje ale ja naprawde nie rozumiem tych ciągłych poprawek tych kpin i że ,, co ty o tym czy innym możesz wiedzieć ty jestes za mała na to czy to " to jest głupie !!!! a wypowiedzi niektórych mnie tak zdenerwowały że szok we trampkach heh ale chmm nie zabronie im wyerażać poglądów pap
Bellatriks Black
Permalink Autor: , data postu: Saturday, July 19, 2008 21:59
w zupełności zgadzam się z poprzednikiem ;)
Konto od:
Miasto: Malbork
Permalink Autor: potterromaniaczka, data postu: Monday, July 21, 2008 11:39
dzienks za zrozumienie tak nie może byc -dyskryminacja młodych ludzi ! protestuje heh
Bellatriks Black
Permalink Autor: craack, data postu: Monday, July 21, 2008 20:59
nie no, przecież w gimnazjum ma się już to 'naście' lat i każdy chciałby kogoś mieć, nie? ;p
a czasami takie 'gimnazjalne' bądź też ogólnie 'szkolne' związki zostaja na całe życie.
tak ja związek mojego brata ;]
craack Postów: 3
Konto od: 18.11.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 23, 2008 21:30
Rzeczą chorą jest pakowanie wszystkich do jednego worka.
Co prawda niektórzy gimnazjaliści nie rozumieją jeszcze istoty związku, ale inni potrafią dostrzec to lepiej niż masa dorosłych razem wzięta...

Całe piękno świata tkwi w naszym sercu.
Konto od:
Miasto: Białystok
Permalink Autor: basiulex, data postu: Friday, August 15, 2008 19:35
hmm.. każdy człowiek w każdym wieku ma prawo do miłości.. dla każdego to jest inna miłość..polegająca na czymś innym
miłość gimnazjalna jest piękną miłością.. są to te pierwsze zauroczenia, pocałunki i wspólnie spędzone chwile. potrafimy się cieszyć z wszystkiego dobrego co przytrafiło się drugiej osobie..ale też potrafimy się razem z nią smucić.. ważne jest żebyśmy w każdej chwili dnia i nocy mogli do niej zadzwonić i czuć że jest przy tobie.. to jest piękne :D
basiulex Postów: 0
Konto od: 16.03.2008
Miasto: Krzywiń
Permalink Autor: , data postu: Monday, August 18, 2008 09:50
Na miłość przyjdzie odpowiedni czas. Moim zdaniem w wieku 13 lat można się zakochać , jak kogoś zna się na prawdę długo to czemu nie można nazwać tego miłością . ;p
Konto od:
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: basiulex, data postu: Thursday, August 21, 2008 14:25
chociaż takie związki polegają chyba na czymś zupełnie innym niż w wieku 16 czy 17 lat.. i później kiedy jest się jeszcze starszym
basiulex Postów: 0
Konto od: 16.03.2008
Miasto: Krzywiń
Permalink Autor: anulabb, data postu: Monday, August 25, 2008 10:42
Moim zdaniem takie zwiazki nie sa zle. Przeciez kiedys trzeba sie nauczyc kochac inaczej niz kocha sie rodzicow i trzeba nauczyc sie okazywac ta milosc. Wszystko jest dobre tylko z umiarem. ;]
anulabb Postów: 32
Konto od: 10.06.2008
Miasto: Bielsko Biała
Permalink Autor: ochfu, data postu: Wednesday, November 12, 2008 20:53
Jezeli chce ktos kochac to bedzie ochał przez całe zycie.
Moim zdaniem w wieku gimnazjalnym wystepują tylko zauroczenia. Nie wiedomo w którym roku zycia wystepuje prawdziwa miłosc. W gimnazjum mozna sie przekonac o miłosci lecz jej  nie poznac. Nie wiadomo kiedy jest tylko zauroczenie a kiedy miłosc>
ochfu Postów: 0
Konto od: 10.10.2008
Miasto: Babin