Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Dni Elbląga 2012 - Forum Photoblog.pl

Dni Elbląga 2012

Permalink Autor: zuczensja, data postu: Wednesday, April 25, 2012 16:52
akurat z tym, że w polsce jest niewiele dobrych zespołów się zgodzę. ale każdy słucha czegoś innego i każdy ma inną opinię na temat różnych zespołów. ja Comę bym chętnie zobaczyła na żywo.
zuczensja Postów: 29
Konto od: 15.04.2010
Miasto: Gronowo Górne
Permalink Autor: darkalessa, data postu: Wednesday, April 25, 2012 17:33
No kolega trochę przesadził z opiniami, nie wiedząc o tym, iż taka opinia może godzić w innych.
darkalessa Postów: 39
Konto od: 26.01.2012
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: madmaz, data postu: Thursday, April 26, 2012 00:19
nie miałem na celu nikogo obrazić.wyrażam tylko, swoje czysto subiektywne poglądy na dany temat.
madmaz Postów: 6
Konto od: 5.04.2012
Permalink Autor: darkalessa, data postu: Friday, April 27, 2012 10:08
Kolega chyba nie odróżnia pojęć "subiektywny" od "obiektywny". Nie obrażam nikogo, lecz w tym momencie ww. user nie zdaje sobie sprawy z tego, iż nie dość że rani uczucia muzyczne innych użytkowników, to jeszcze nie ma zielonego pojęcia o tymże fakcie, iż w paru innych miastach za takie gadanie można oberwać. Ale tu jesteśmy ludźmi kulturalnymi i myślącymi. Dla mnie Grim Ward to świetna kapela, więc to uszanuj.
Permalink Autor: madmaz, data postu: Friday, April 27, 2012 16:51
Wkopałeś się gościu.Ogarnij najpierw co znaczy subiektywny a co obiektywny a potem dopiero mnie poprawiaj.Ja do chłopaków z Grim Ward nic nie mam ale drażni mnie jak ktoś nazywa chłopców którzy dopiero chwile temu chwycili za wiosła "świetną kapelą" a uwierz na muzyce znam się doskonale.
Permalink Autor: darkalessa, data postu: Saturday, April 28, 2012 10:54
I Ty w tym momencie też. Człowieku, jakoś wątpię iż ktoś Twojego pokroju może mieć pojęcie o metalu.
Permalink Autor: madmaz, data postu: Wednesday, May 2, 2012 11:50
mojego pokroju?haha stary co ty możesz o mnie wiedzieć.metal grałem jak i sluchałem kiedy ty jeszcze leżałeś w pieluszkach.za bardzo opierasz swoją opinie o pozory.
Treść dodana do postu 02-05-2012 o godzinie 11:56
jeśli już opieramy się o pozory ja równie dobrze mógłbym stwierdzić,że to co nazywasz "metalem" to jedynie metallica,pantera ewentualnie będące na fali kilka lat temu bfmv czy slip.z resztą klasyczny metal już dawno bardzo dawno temu się wypalił teraz muzyka opierająca się na jednym stylu jest zwyczajowo nudna dla tego nawet prekursorzy gatunku jak np. Korn wierni od zawsze kanonom starają się łączyć swoją muze np. z dubstepem jak w wypadku płyty ze skrillexem.Nie mówię, że ten eksperyment do końca się udał.tu chodzi raczej o odkrywanie nowych horyzontów. nie wiem dlaczego tak dziwnie mnie oceniasz.
Permalink Autor: sialalalalalala, data postu: Wednesday, May 2, 2012 12:27
Ogólnie to w Elblągu nigdy nie było porządnego koncertu i może nie chodzi tu nawet o zespoły które zostają zaproszone a są to niestety najczęściej najtańsze kapele które zagrają za pół litra. Lecz koncerty w Elblągu są słabe z wielu powodów (scena ustawiona w chujowym miejscu, czy nagłosnienie które zawsze w naszym miescie szwankuje) Co do comy i innych kultowych polskich zespołów tylko kult to tak ich koncerty są dobre ale no ta muzyka jest ciągle taka sama nie dodają nic nowego. Co do Grim Ward to byłam słyszałam i nawet ich płytkę dostałam i no nie chce tego mi się słuchać. Jeśli dzisiejszą młodzież zadowala coś w stylu "trzy akordy i darcie mordy" to ja nie chce żyć w takim świecie taka muzyka jest fajna i łatwo wpada w ucho ale dziś chce się od wykonawców chyba czegoś więcej? A jeszcze jeśli kolega "metal" uważa że Grim Wary to dobra kapela to ja nie wiem czym jest dzisiejszy metal i chyba co wpisałeś w google jak być metalem czy jak?
sialalalalalala Postów: 1
Konto od: 16.06.2010
Permalink Autor: cynamonowykot, data postu: Wednesday, May 2, 2012 18:49
wiadomo w ogóle coś już o zespołach, które wystąpią, czy nic?
cynamonowykot Postów: 15
Konto od: 29.08.2010
Miasto: Braniewo
Permalink Autor: coolhead, data postu: Thursday, May 3, 2012 13:29
Niestety nic mimo iż to właśnie tej informacji poświęcony jest wątek. No cóż, nie chce mi się nawet odnosić do powyższych konwersacji, nikogo stąd nie znam osobiście i gówno mnie interesuje co myślą o metalu. Mam swoje zdanie i nie mam ochoty się sprzeczać, a jeśli ktoś chce to niech wypiera Comę - proszę bardzo tylko ten wątek jest dla ludzi, którzy albo słuchają Comy albo mają informacje o planie imprezy.
coolhead Postów: 7
Konto od: 25.11.2010
Permalink Autor: darkalessa, data postu: Saturday, May 5, 2012 07:49
Nie słucham mainstreamowych kapel typu BFMV bo uważam że to zwykły shit, podobnie jak shitknot xD to zwykłe bicie do kotleta. Jak dla mnie każdy ma prawo, by nie podobała mu się czyjaś twórczość. Słucham starego black metalu, a nie czegoś w stylu "idę się ciąć bo dziewczyna mnie rzuciła". Ja się nie wbijam tu więcej, bo widać rozmowa z ludźmi niskimi poziomem jest bezużyteczna.
Permalink Autor: kicia030393, data postu: Tuesday, May 8, 2012 00:01
A ja jestem za comą ;d ostatni raz byli w 2010 i było fantastycznie ;D
kicia030393 Postów: 4
Konto od: 5.05.2010
Permalink Autor: madmaz, data postu: Sunday, May 13, 2012 10:47
"Ja się nie wbijam tu więcej, bo widać rozmowa z ludźmi niskimi poziomem jest bezużyteczna" dokładnie ziombel rozmowa z tobą jest bezużyteczna.Skoro melodyjny metal nazywasz młuceniem bez sensu a słuchasz blacka w którym nie słychac nic innego poza rytmika to jesteś pierdolonym van goghiem.I tak powiem ci na przyszłośc zebyś lepiej wcześniej sprawdził do kogo sie napinasz bo moze to sie kiedyś źle dla ciebie skończyc.I nie spinaj dupy za bardzo sie srasz z tym subkulturowym pierdoleniem niczym 13 letnia siksa.
Permalink Autor: zuczensja, data postu: Monday, May 14, 2012 23:02
http://terazelblag.pl/?p=533#more-533 Proszę bardzo! Polskie gwiazdy -.-
Permalink Autor: coolhead, data postu: Wednesday, May 16, 2012 14:58
No widzę koleżanka mnie wyprzedziła. Dni Elbląga zapowiadają się tak smakowicie, że wręcz umieram z wrażenia. Miłej zabawy życzę ._.
coolhead Postów: 7
Konto od: 25.11.2010
Permalink Autor: zuczensja, data postu: Wednesday, May 16, 2012 17:56
Ja również.. jednak dobrze, że wyjeżdzam -.-