Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Opuszczone miejsca we Wrocławiu. - Forum Photoblog.pl

Opuszczone miejsca we Wrocławiu.

Permalink Autor: djkaba, data postu: Monday, February 6, 2012 12:38
hmm za futura park a dokładnije za carrefourem jest pare takich zapuszczonych budynków tylko trzeba uwazac bo slyszalem ze pelno pijakow sie kreci ;)
djkaba Postów: 1
Konto od: 10.01.2012
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: zdravko, data postu: Saturday, March 24, 2012 10:24
mogę zaproponować tylko skorzystanie ze strony www.opuszczone.com
zdravko Postów: 1
Konto od: 23.03.2012
Miasto: Świebodzice
Permalink Autor: jembudyn, data postu: Saturday, March 24, 2012 20:02
ano też słyszałem że łapią... ktoś się orientuje o kwotę ewentualnego mandacika?
jembudyn Postów: 4
Konto od: 9.02.2012
Permalink Autor: slayer92pl, data postu: Monday, March 26, 2012 10:17
Ja znam ^^ Blisko mostu grunwaldzkiego sa BUNKRY opuszczone ^^ Bardzo klimatyczne miejsce :)
slayer92pl Postów: 1
Konto od: 26.03.2012
Miasto: Wroc
Permalink Autor: jembudyn, data postu: Tuesday, March 27, 2012 22:01
Cytat slayer92pl

Ja znam ^^ Blisko mostu grunwaldzkiego sa BUNKRY opuszczone ^^ Bardzo klimatyczne miejsce :)

wydaje mi sie ze tam jest strasznie duzo filozofow podworkowych zwlaszcza jak jest cieplo... :/
jembudyn Postów: 4
Konto od: 9.02.2012
Permalink Autor: angiiiee, data postu: Thursday, June 20, 2013 17:29
po za tym koło Środy Śląskiej są Jastrzębce to takie zadupie ;p ale jest tam stary opuszczony pałacyk , jest syf to fakt ale wychodzą dobre fotki ;)
angiiiee Postów: 1
Konto od: 6.09.2009
Miasto: Bytom
Permalink Autor: mittsvard, data postu: Friday, August 2, 2013 20:47
Popowice (Wrocław): opuszczona betoniarnia/cementownia i resztki nadbrzeża portu. W betoniarni trzymać się z dala od kanciapy ochrony.
Sołtysowice (Wrocław): wysiadasz na pętli, za płotem w prawo, jesteś na starym poligonie (ktoś teraz część tego kupił), po prawej masz biały, trzypiętrowy budynek dowodzenia.
Plac Jana Pawła II, zlikwidowany szpital Babińskiego (tam przyszedłem na świat :D), wchodzić najlepiej przez byłą kostnicę (piwnica)od strony Odry. Uwaga na ochronę. Miejsce baaaaaardzo klimatyczne.
Szczodre (koło Długołęki): Pałacyk (chyba ktoś to kupił) i stary, opuszczony PGR. Mnóstwo budynków.
Stacja towarowa Wrocław Gądów (pod Estakadą, w stronę Magnolii): opuszczone budynki kolejowe, nie włazić na używane tory to i nie powinno być problemu z SOK.
Na Osobowicach pod kaplica Rodziny Kornów (ul. Ślazowa) są resztki XIX-wiecznego niemieckiego cmentarza; można znaleźć bez problemu połamane nagrobki z czytelnymi napisami i datami.
Park Grabiszyński: jedna wielka poniemiecka nekropolia, w trawie (właściwie bluszczu, co świadczy o tym, że chowano tam ludzi) można bez problemu znaleźć mnóstwo nagrobków po niemcach. Ba, nawet krawężniki głównych alej są zrobione z pociętych poniemieckich nagrobków, nie wiem czy ktoś zauważył.
Kompleks schronów na Polanowicach.
Wysadzone resztki schronu na Osobowicach (Szwedzki Szaniec), całkiem przyjemne i ciekawe miejsce. Da się zejść do środka ruin (ktoś odkopał)
Wiecej nie pamiętam...

Mam nadzieję, że komuś pomogłem. Jak ktoś chce dołkadniejsz info, pisać. :)
mittsvard Postów: 1
Konto od: 5.06.2013
Miasto: Lahti
Permalink Autor: wrongplan, data postu: Sunday, August 25, 2013 17:24
Ktoś chętny na wycieczkę po opuszczonych miejscach we Wro?
wrongplan Postów: 3
Konto od: 24.08.2009
Permalink Autor: nalesniczek1, data postu: Sunday, December 8, 2013 12:48
Da ktoś dokładniejsze info jak wejść do tego szpitala przy jana pawłą 2?? prosze
nalesniczek1 Postów: 1
Konto od: 29.11.2013
Miasto: wrocław
Permalink Autor: bartek69963, data postu: Sunday, February 16, 2014 13:17
Cytat wrongplan

Ktoś chętny na wycieczkę po opuszczonych miejscach we Wro?

Ja jestem chętny. Szukam ludzi do założenia grupy eksploracyjnej z Wrocka i okolic. Jak coś pisz:)  
bartek69963 Postów: 1
Konto od: 16.02.2014