Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Opuszczone miejsca we Wrocławiu. - Forum Photoblog.pl

Opuszczone miejsca we Wrocławiu.

Permalink Autor: riversong, data postu: Friday, December 23, 2011 20:55
Witam.

Czy ktoś zna jakieś opuszczone miejsca we Wrocławiu (ewentualnie w pobliskich miasteczkach, wsiach); stare fabryki, budowle, cokolwiek?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info ;)
riversong Postów: 3
Konto od: 6.12.2011
Miasto: Środa Śląska
Permalink Autor: xscenedollyx, data postu: Saturday, December 24, 2011 22:57
na kuźnikach jak wysiądziesz na pętli to jest taka fajny opuszczony magazyn czy fabryka , trzeba przez krzaczory i błoto przejść ; D . ale w środku jest super , problem jedynie ze światłem - trzeba iść w dzień jak świeci słońce żeby cokolwiek było widać i żeby nie pozabijać się o cegły gruzy itp.
: )
xscenedollyx Postów: 2
Konto od: 18.12.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: anneczkens, data postu: Monday, December 26, 2011 17:12
tak więc uważaj na cegły he ;p
anneczkens Postów: 6
Konto od: 23.12.2011
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: jakooo19, data postu: Wednesday, December 28, 2011 00:56
ja wiem gdzie jest stary opuszczony kościół. ale to kawałek od wro.
jakooo19 Postów: 9
Konto od: 4.12.2011
Miasto: Zgorzelec
Permalink Autor: riversong, data postu: Wednesday, December 28, 2011 16:15
@xscenedollyx   dziękuję za info! ;)

@jakooo19   hej też może być! ;D
Permalink Autor: jakooo19, data postu: Thursday, December 29, 2011 00:44
hmm...
@xscenedollyx
o co chodzi Ci z tym "hej też może być! ;D "
Permalink Autor: luthienkowa, data postu: Thursday, December 29, 2011 10:41
Niedaleko Wrocławia - Pęgów jest naprawdę zajebisty cmentarz, kaplica.. poniemieckie *__*'
Ale, we Wroc również jest opuszczony cmentarz, na Kozanowie.
z jednej strony jest niby działający, ale już od tyłu jest ruiną z nagrobkami mającymi po ok. 100 lat O_O'
A z boku cmentarza, pod murem leży masa zniszczonych nagrobków wyrzuconych z cmentarza.
na Witolda, obok mc. znajduje się opuszczony budynek mieszkalny, a w jego środku znajduje się długi, biegnący przez 3-4 piętra sznur, na końcu zakończony pętelką. Na młodych techników, tuż za gimnazjum nr. 37 jest cała opuszczona szkoła. na Biskupinie, nad odrą jest masa, wprost masa opuszczonych pojedynczych budynków. Jest wiele miejsc, ale za dużo by tu pisać xD
luthienkowa Postów: 1
Konto od: 15.12.2011
Miasto: WrocŁaw
Permalink Autor: xscenedollyx, data postu: Thursday, December 29, 2011 21:26
@jakooo19 przecież to nie ja napisałam tylko silentshouting ; pp
xscenedollyx Postów: 2
Konto od: 18.12.2011
Permalink Autor: jakooo19, data postu: Friday, December 30, 2011 01:54
heh.. ok:)
Permalink Autor: riversong, data postu: Friday, December 30, 2011 14:55
Cytat luthienkowa

Niedaleko Wrocławia - Pęgów jest naprawdę zajebisty cmentarz, kaplica.. poniemieckie *__*'

Ale, we Wroc również jest opuszczony cmentarz, na Kozanowie.

z jednej strony jest niby działający, ale już od tyłu jest ruiną z nagrobkami mającymi po ok. 100 lat O_O'

A z boku cmentarza, pod murem leży masa zniszczonych nagrobków wyrzuconych z cmentarza.

na Witolda, obok mc. znajduje się opuszczony budynek mieszkalny, a w jego środku znajduje się długi, biegnący przez 3-4 piętra sznur, na końcu zakończony pętelką. Na młodych techników, tuż za gimnazjum nr. 37 jest cała opuszczona szkoła. na Biskupinie, nad odrą jest masa, wprost masa opuszczonych pojedynczych budynków. Jest wiele miejsc, ale za dużo by tu pisać xD

wow dziękuję za szał informacji! totalnie niedługo wybieram się w te wszystkie miejsca
co do tego sznura, bardzo to ciekawe ;D i mam nadzieję, że też takie hmmmm "strazne" jak mi się wydaje ;D

Cytat jakooo19

hmm...
@xscenedollyx
o co chodzi Ci z tym "hej też może być! ;D "

Cytat xscenedolly

@jakooo19 przecież to nie ja napisałam tylko silentshouting ; pp

hej wybaczcie, chyba wprowadziłam trochę zamieszania, bo nie użyłam od razu cytatów, jak normalny człowiek xD
chciałam napisać do jakooo19, że miejsca poza Wrocławiem też mnie interesują, więc śmiało możesz  podać xD
Permalink Autor: dreamwithkate, data postu: Thursday, January 5, 2012 17:58
Yh.. Całkiem fajnym miejscem jest stara stacja kolejowa na Trójkącie ;D , przy ul. Świstackiego , kurde.. i jest na Księżu małym coś podobnego.. tylko nie wiem konkretnie gdzie.. ale jeżeli chcesz , mogę się dowiedzieć ; ]
dreamwithkate Postów: 2
Konto od: 4.11.2011
Permalink Autor: moralizatorka, data postu: Sunday, January 29, 2012 16:03
jakoi z jestes ze sody , wpanij do rakoszyc do opuczszonego zameczka .
moralizatorka Postów: 1
Konto od: 10.10.2009
Permalink Autor: kaleid, data postu: Friday, February 3, 2012 15:23
Niedaleko Sołtysowic jest stare kino, popada w ruinę. Dookoła jest park. Wysiadasz przy Koronie, idziesz w stronę stacji kolejowej, przechodzisz przez tory i kawałek dalej, od ulicy jest wejście do parku. :)
Dave Gahan - bogiem!
New Wave - nałogiem!
Depoteki - zabawą!
Depeche Mode - podstawą! 

~ Now let my body do the moving | And let my hands do the soothing | Let me show you the world in my eyes ~ 
Depeche Mode - World In My Eyes 
kaleid Postów: 26
Konto od: 3.02.2012
Miasto: Bielsko-Biała
Permalink Autor: haikyoko, data postu: Saturday, February 4, 2012 02:02
http://fotopx.freehost.pl/galerie/ferpol/ferpol_1.html
haikyoko Postów: 1
Konto od: 3.01.2012
Miasto: Ponyville
Permalink Autor: ojoooj, data postu: Saturday, February 4, 2012 12:15
A kilkupoziomowy parking przy nasypie kolejowym obok targowiska na Zielińskiego? Pewnie nie spełnia kryteriów ruin, ale jest opuszczony i dość klimatyczny (szczególnie jak uda się "złapać" dobre światło), ale niezbyt mam rozpracowane jak tam wejść.
(:
ojoooj Postów: 1
Konto od: 31.01.2012
Permalink Autor: kaleid, data postu: Saturday, February 4, 2012 13:59
ojoooj - tamten parking jest świetny. Wejść się da, ale można się narazić na nieprzyjemne spotkanie z panami ze strazy miejskiej. :)
Dave Gahan - bogiem!
New Wave - nałogiem!
Depoteki - zabawą!
Depeche Mode - podstawą! 

~ Now let my body do the moving | And let my hands do the soothing | Let me show you the world in my eyes ~ 
Depeche Mode - World In My Eyes 
kaleid Postów: 26
Konto od: 3.02.2012
Miasto: Bielsko-Biała