Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zazdrość o przeszłość partnera... - Forum Photoblog.pl

Zazdrość o przeszłość partnera...

Permalink Autor: angeliness, data postu: Thursday, November 10, 2011 10:47
Witam Was ;-) Jak wyżej widać, chciała bym poruszyć temat zazdrości.
Jednak zazdrości w swoim gatunku dość nie typowej, ponieważ dotyczącej sytuacji zakończonych, zamkniętych.
Czy jesteście lub byliście zazdrośni o przeszłość swojego partnera / partnerki ?
O osoby, z którymi kiedyś był nasz partner związany.
Byłe dziewczyny, narzeczone, chłopaków, mężów ?
Jeśli tak to o co dokładnie..
O to co z nimi przeżyli ? Czy o to, że te osoby w waszym mniemaniu były atrakcyjniejsze fizycznie czy psychicznie ? O uczucie jakim darzył wasz partner tamtą osobą czy o to, że z tamtą osobą znajdował się także w intymnej sytuacji ?
Z czego wynika ta zazdrość ? Z waszych indywidualnych kompleksów, z powodu tego, że partner daje Wam jakieś sygnały, które powodują, że Wasze myśli idą w tym kierunku ?
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: smokeherb, data postu: Monday, November 21, 2011 14:32
Eheh ;/
Hmm uważam ,że to przeszłość więc jeśli partner jest według Ciebie szczery i jeśli mu ufasz to nie ma powodu do zazdrości o przeszłość .
smokeherb Postów: 0
Konto od: 18.08.2011
Miasto: Pawłowice
Permalink Autor: angeliness, data postu: Wednesday, November 23, 2011 23:05
Nie chodziło mi o to co według mnie - bo ja mam o tym swoje zdanie.. tylko co ogółem osoby o tym myślą ;-)
Taka ''praca'' badawcza..
Permalink Autor: niemowcomamrobic, data postu: Thursday, November 24, 2011 18:34
jest różnie , ale zazwyczaj prawie wszyscy sa zazdrosni o ex swojej drugiej połówki zwłaszcza gdy ta osoba bez przerwy o niej gada np. że gdybym tego nie zrobił ona ciągle była by ze mna nawet tu i teraz w tej chwili
niemowcomamrobic Postów: 0
Konto od: 28.09.2011
Miasto: Białogard
Permalink Autor: 2706edyta1992, data postu: Thursday, December 15, 2011 23:50
Hm...chyba każdy z Nas jest zazdrosny o przeszłość ukochanej osoby i to chyba normalne nawet jeśli ona w ogóle o niej nie wspomina i "wymazała" ją ze swej pamięci.
2706edyta1992 Postów: 0
Konto od: 28.09.2011
Miasto: Płock
Permalink Autor: angeliness, data postu: Friday, December 16, 2011 13:08
Tylko pojawia się pytanie ''dlaczego?'' i '' po co ?'' , ponieważ każdy ma jakąś przeszłość.. my też mamy. A w ogóle w przeszłości naszego partnera nie było Nas - najczęściej nawet nie miał Nas w planach..