Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Kto się nudzi niech pisze! :D. Nie chce siedzieć "w tym" sama.. - Forum Photoblog.pl

Kto się nudzi niech pisze! :D. Nie chce siedzieć "w tym" sama..

Permalink Autor: xxdzoannaaxx, data postu: Friday, October 28, 2011 17:53
No to hej Wszystkim ;).
jest piątek..
wieczór..
i jest cholernie nudno..
siedzę w domciu bo jestem chora..

Powiedzcie mi,że nie jestem sama i niech ktoś tutaj wbije na "konfer" :D
xxdzoannaaxx Postów: 0
Konto od: 24.08.2011
Miasto: Zielonagóra
Permalink Autor: ilovehappy95, data postu: Sunday, October 30, 2011 22:41
siemano , nie martw się , nie jesteś sama .;D
też siedze chora w domu . ;p
ilovehappy95 Postów: 1
Konto od: 17.06.2011
Miasto: Kraśnik
Permalink Autor: xxdzoannaaxx, data postu: Sunday, October 30, 2011 23:54
No to mi troszkę ulżyło :D. ja albo mam już jakiś syndrom starości, że zrzędzę albo faktycznie jest tak strasznie nudno.. nic się nie dzieje.. Wchodzę po całym dniu na fb.. myślę sobie "no to na bank coś ciekawego" a tu nic! Zero.. marne 11 powiadomień.. 4 wiadomości i zeroo jakichkolwiek newsów.. To samo z nk.. i z photoblogiem. Nic się nie dzieje na tym świecie.. ;p
xxdzoannaaxx Postów: 0
Konto od: 24.08.2011
Miasto: Zielonagóra
Permalink Autor: ilovehappy95, data postu: Monday, October 31, 2011 10:16
ej ja też tak mam .. na nk to ja daaawno nie siedziałam , więc myśl : skoro mnie tyle nie było , to coś będzie ciekawego , a tu guzik . a na fehsie też zawiewa nudą i to cholerną . co do fbl to jedyne co to przeglądam profile z opisami i jakoś dzionek leci ;D no i oczywiście muzyka z głośników < 3 . a taka piękna pogoda , a tu trzeba siedzieć w domku .. a przy okazji jestem Aśkaa . ;D
ilovehappy95 Postów: 1
Konto od: 17.06.2011
Miasto: Kraśnik