Problem z załączaniem zdjęć

Permalink Autor: delyszys, data postu: Tuesday, August 23, 2011 22:01
Witam, z góry przepraszam, jeśli temat jest powielony. Najwyżej zablokujcie/wyrzućcie/zbanujcie/zaatakujcie.
Postanowiłam stworzyć osobny temat, bo być może, znajdziecie dla mnie rozwiązanie...

Mianowicie borykam się z pewnym problemem od kilku miesięcy, a dotyczy on dodawania zdjęć na photobloga.
Z mojej strony wszystko wygląda tak, jak być powinno - rozmiar zdjęcia jest w porządku, limit nie przekracza dwóch zdjęć. Początkowo myślałam, że to wina serwera, jednakże z czasem nic się nie zmieniło, a ta sprawa zaczęła być to dla mnie wkurzającym drobiazgiem, z którym nie mogę się pogodzić :P

Załączam zdjęcie z dysku  / ładuje się owy plik / rezultat jest zerowy - nie ma zdjęcia, nie ma błędu. Strona wygląda tak jak przed załadowaniem zdjęcia.
Pisałam list do moderatorów, ale...klikając wyślij - nic się nie wysłało.

To raczej też nie z winy mojego komputera, bo wszystko inne działa jak należy.

Tak, musicie mi pomóc, nie macie wyjścia! :P

Pozdrawiam.
Zdesperowana i biedna Delyszys.
delyszys Postów: 8
Konto od: 24.02.2008
Miasto: Władysławowo
Permalink Autor: cysiu, data postu: Tuesday, August 23, 2011 22:47
Najprawdopodobniej dodajesz zdjęcie, które ma więcej niż 8MB. Bądź chciałaś dodać więcej niż 4MB wcześniej, bo taki BYŁ limit.
cysiu Postów: 790
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Dania / Świnoujście
Permalink Autor: bosy, data postu: Thursday, August 25, 2011 11:17
Ja chciałabym także zgłosić problemy. Nie wgrały mi się zdjęcia , tylko same tytuły, więc wykasowałam i ponowiłam po jakimś czasie akcję. W tej chwili ostatnie zdjęcie wgrane - nie ma miniaturki i nie działa lupa http://www.photoblog.pl/bosy/101828188/zroszony-lzami-natury.html
proszę o pomoc.
Powtarzam ten post, bo wyjaśnienie mnie nie dotyczy. Zdjęcie miało niecałe 3 Mb, a poza tym dokładnie opisałam mój problem i dodałam link.Wydaje mi się, że przy koncie Pro powinno się poważniej podchodzić do sprawy. Pozdrawiam
Więzimy w kadrze ulotne tchnienia chwil, by po latach ze wzruszeniem uwolnić i ożywić je drżeniem serca z łzawym wspomnieniem.
bosy Postów: 4
Konto od: 14.05.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: delyszys, data postu: Saturday, August 27, 2011 15:44
Bosy, nie tylko Ty jesteś zawiedziona :)
Ja się 'spuszczałam' swoją kulturą przed Administratorami i Moderatorami, by mi jakoś pomogli, lecz zero odpowiedzi i jakiegoś zainteresowania...

Mój problem rozwiązałam sama, wystarczyła zmiana przeglądarki...
Nie chodziło o wielkość zdjęcia, bo jako zwykła, prosta internautka, mająca jakieś podstawy z informatyki -rozróżniam KB a MB.

Temat można zamknąć, chociaż i tak na tym forum (które ma na celu rozwiązywanie problemów?!) panuje taki bałagan, że nikt się tym nie przejmie :)

Pozdrawiam,
Zadowolona Delyszys.
delyszys Postów: 8
Konto od: 24.02.2008
Miasto: Władysławowo
Permalink Autor: bosy, data postu: Saturday, August 27, 2011 23:37
Cytat delyszys
Mój problem rozwiązałam sama, wystarczyła zmiana przeglądarki...
Nie chodziło o wielkość zdjęcia, bo jako zwykła, prosta internautka, mająca jakieś podstawy z informatyki -rozróżniam KB a MB.

Niestety nie jest to problem przeglądarki, mam trzy i dalej nie mam miniaturki zdjęcia i nie działa lupa. Pozdrawiam
Więzimy w kadrze ulotne tchnienia chwil, by po latach ze wzruszeniem uwolnić i ożywić je drżeniem serca z łzawym wspomnieniem.
bosy Postów: 4
Konto od: 14.05.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: cysiu, data postu: Sunday, August 28, 2011 00:07
Cytat bosy
Niestety nie jest to problem przeglądarki, mam trzy i dalej nie mam miniaturki zdjęcia i nie działa lupa. Pozdrawiam

Tego już nie naprawisz. Chyba, że usuniesz i znów wrzucisz.
cysiu Postów: 790
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Dania / Świnoujście