Witam, Chciałabym Ci zaproponować zrobienie sesji zdjęciowej plenerowej na terenie Rzeszowa lub okolic. Sesja odbyłaby się w dowolnie ustalonym terminie i portwała by 1-2 godziny w zależności od miejsca wykonania.

Kosztowałoby Cię to jedynie 100zł. Wszystkie zdjęcia (a będzie ich od kilkunastu do kilkudziesięciu) będą dokładnie zretuszowane - nie dostaniesz niedopracowanych zdjeć.

Zdjęcia robię osobiście (jestem dziewczyną) więc jeśli jesteś wstydliwa nie będziesz się musiała zbytnio krępować.Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowana taką sesją i chciałabyś się umówić - napisz do mnie.
Treść dodana do postu 18-08-2011 o godzinie 15:05
Witam, Chciałabym Ci zaproponować zrobienie sesji zdjęciowej plenerowej na terenie Rzeszowa lub okolic. Sesja odbyłaby się w dowolnie ustalonym terminie i portwała by 1-2 godziny w zależności od miejsca wykonania.

Kosztowałoby Cię to jedynie 125zł. Wszystkie zdjęcia (a będzie ich od kilkunastu do kilkudziesięciu) będą dokładnie zretuszowane - nie dostaniesz niedopracowanych zdjeć.

Zdjęcia robię osobiście (jestem dziewczyną) więc jeśli jesteś wstydliwa nie będziesz się musiała zbytnio krępować.Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowana taką sesją i chciałabyś się umówić - napisz do mnie.
synthesizer Postów: 3
Konto od: 13.05.2010
Miasto: Rzeszów