Poszukuję dawcy krwi

Permalink Autor: frygetka, data postu: Sunday, August 14, 2011 19:47
Witam.
Piszę także tutaj na forum photobloga, bo może tutaj większość z Was zagląda i ma możliwość to przeczytać.
Rozmieściłam tą informację wszędzie, gdzie się udzielam, gdzie posiadam konto na forach,  i na swoim fb także i na gg i na prywatnym photoblogu również.

Oto, w czym rzecz.

Moja dobra znajoma niecałe dwa miesiące dowiedziała się, że wykryto u niej ostrą białaczkę szpikową. 27sierpnia wychodzi za mąż, a leży w szpitalu. Okazuje się, że prędko z niego nie wyjdzie bez mojej i Waszej pomocy. Potrzebna jej krew do przetaczania, by mogła zjawić się na swoim ślubie i w ogóle normalnie funkcjonować o własnych siłach. Jest leczona chemioterapią, nie muszę mówić, jak ciężkie jest to w skutkach.

Poszukuję dawców krwi o grupie AB Rh-, gdyż taką posiada dziewczyna. Ale każda grupa krwi jest na wagę złota, również te uniwersalne, które można oddać w każdym przypadku.

Wystarczy udać się do najbliższego w Waszym mieście punktu krwiodawstwa i oddać krew mówiąc że jest ona dla: Pauliny Jop, leżącej w Katowicach w Klinice Hematologii.

Będę wszystkim bardzo wdzięczna za chociaż przeczytanie tego i puszczenie dalej w obieg. Mamy już kilku dawców, jednak krew jest potrzebna cały czas.

Liczę, że będzie choć mały odzew i znajdą się ludzie chętni pomóc.

Dla osób, które mieszkają, bądź mają bardzo blisko do Katowic, informuję, że możecie się udać do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przy ul. Raciborskiej 15, oni wiedzą, że Paulina potrzebuje krwi. Wystarczy podać jej imię i nazwisko przy oddaniu krwi.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie..

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zgłoście się do mnie na pw, lub na e-mail [email protected]

Pozdrawiam,  frygetka
frygetka Postów: 4
Konto od: 13.11.2005
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: ohmen, data postu: Friday, August 26, 2011 18:32
0Rh+ może być?
ohmen Postów: 5
Konto od: 23.07.2011
Miasto: Siemianowice Śląskie