Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zdelegalizujmy wszystkie partie lewicowe - jako szkodliwe dla Po - Forum Photoblog.pl

Zdelegalizujmy wszystkie partie lewicowe - jako szkodliwe dla Po

Permalink Autor: , data postu: Sunday, April 20, 2008 18:15
Uważam, że lewica robi wiele szkody naszemu Krajowi, przynosi Polsce ujmę. Lata komunizmu, późniejsze rządy postkomuny to jedno pasmo wstydu (zachowanie Kwaśniewskiego, arogancja Millera, wulgarna sztandarówka lewicy "NIE"). Przekręty, kanty. Lewica już nie jest w stanie skutecznie i uczciwie istnieć na scenie politycznej. Nie powiem, bo i niektóre nawiedzone prawicowe ugrupowania też chluby Polsce nie przynoszą, ale z nimi wyborcy dadzą sobie radę, zaś lewica ma taką kasę, że zawsze się przedrze do Sejmu i Senatu. Dlatego myślę, że lewica powinna być usunięta z życia publicznego. Partię Leppera też uważam za lewacką i dobrze się stało, że powoli gnije, aż zgnije do końca. Taki sam los powinien spotkać pozostałe partie lewicowe. Na scenie politycznej powinno być miejsce dla rozważnej i uczciewj prawicy i centrum. Nawiedzeni z jednej i z drugiej strony powinni odejść raz na zawsze. Dopiero po wielu latach może zacząć się wykluwać nowa lewica bez obciążeń sowietyzmem, aferami, pijaństwem. Partie, w których znakiem rozpoznawczym jest hasło "Mordo ty moja" nie mają racji bytu. A szmatławce typu NIE powinny zniknąć z powierzchni ziemi, ich redaktorzy zaś ze wstydem powinni też tam się udać.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Monday, April 21, 2008 11:57
o widzę nowego Hitlerka ^^ skąd te zapędy totalitarne?

Polecam poczytać parę książek, trochę wiedzy o polityce, państwie a w szczególności państwie demokratycznym naprawdę nie zaszkodzi.
Swoją drogą wolałabym, żeby ludzie w Polsce chcący debatować o polityce znali kryteria minimum demokracji ale skoro tak nie jest to polecam chociaż to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja
(bo coś czuję, że do książek z dziedziny to niektórzy i tak nie zajrzą).
gdybyśmy mieli więcej takich jak ty, to mielibyśmy mniej takich jak ty
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
cukierwnormie Postów: 279
Konto od: 15.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: pismak, data postu: Monday, April 21, 2008 19:58
psioczysz na komunizm, a chcesz likwidować wolność słowa.
polsce ujmę przyniósł pis, moim zdaniem, chociażby znajdując podteksty w teletubisiach.
i również polecam wyjaśnienie sobie, czym jest państwo demokratyczne.
gińcie wszyscy.
pismak Postów: 84
Konto od: 9.10.2007
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Monday, April 21, 2008 20:17
Wolności słowa nikomu nie wolno odmawiać, ale komuchom należy wskazać ich miejsce to jest margines egzystencji politycznej. Co do Teletubisia - to również pisałem o nawiedzonych durniach z prawicy. Im też przynależy miejsce na marginesie politycznym. A na komuchów psioczyć będę bo ich poprostu nienawidzę. Zbyt wiele krzywdy zrobili Posce, Polakom /między innymi mojej rodzinie/. To przez nich straciłem Ojca będąc dzieckiem, zrobili nam wiele krzywdy. Dlatego zawsze będę ich odrzucał. Po 1989 roku powinni zniknąć z politycznej powierzchni. Ale zgadzam się częściowo z pierwszym przedmówcą: moja wypowiedź była może zbyt radykalna, ale takie mam zdanie i nic na to nie poradzę. Moja wypowiedź rzeczywiście nie wiele ma wspólnego z demokracją, komuniści nie zasługują jednak na demokrację, którą sami zwalczali. Pozdro.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Wednesday, April 23, 2008 14:33
Cytat romulus1961
komuchom należy wskazać ich miejsce to jest margines egzystencji politycznej

o tym, czy będzie to margines egzystencji politycznej nie ty, a przynajmniej nie w pojedynkę decydujesz. To jest właśnie minimum demokracji - że o tym kto jest na scenie politycznej decyduje naród a nie jednostka nawet w imię prawa i sprawiedliwości i innych wzniosłych idei.
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, April 23, 2008 16:21
Nie mogę się z Tobą nie zgodzić.

I proszę mnie nie utożsamiać z PIS-em, LPR-em itp. Moje poglądy poza tą jedyną kwestią są tożsame z PO.

Zabronione jest pisanie postu pod postem przez jednego użytkownika forum.

Post edytowany Wednesday, April 23, 2008 16:21 przez moderatora spawany
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: qnqn, data postu: Wednesday, April 23, 2008 23:03
Dawno nie czytałem takiej radykalnej opinii ...skomplementuje    mówiac że ten sposób myslenia jest dobrym materiałem na prace hmmm może i pod takim tytułem "Telewizja i jej wpływ na postrzeganie swiata"...wypaczenia a brak wiedzy...co wiesz ...ignorancja i pseudo inteligencki język .. smiechu warte ...komunizm poczytaj dowiesz sie że to była utopia , której nie mozna było wprowadzić...wytarte slogany serwujesz ..przeswiadczony o objawionej prawdzie , która płynie z twoich słów ;D...cięzko
"Społeczeństwo niebananowane robi sie toksyczne"xD
qnqn Postów: 14
Konto od: 30.07.2005
Miasto: Bojanowo
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Friday, April 25, 2008 12:12
Cytat romulus1961
I proszę mnie nie utożsamiać z PIS-em, LPR-em itp. Moje poglądy poza tą jedyną kwestią są tożsame z PO.

spoko, tylko gdzie ja tak robię? rozumiem, że zestawienie dwóch ważnych idei czyli "prawa" i "sprawiedliwości" jest jednoznacznie kojarzone, ale to wystarczy chyba ze zrozumieniem czytać ^^

A skoro "nie możesz się ze mną nie zgodzić" to o czym jest cały ten temat? Skoro niepodważalna jest rola narodu?
Takie małe wylanie frustracji w ramach terapi?;>
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 25, 2008 13:05
Cos w tym stylu
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: myrkull, data postu: Monday, May 26, 2008 20:47
Chłopie ty się nie martw lewica przez afery się sama wybiła skutecznie. A ma elektorat? Nie, ludzi jej zabrało PiS i SLD musi za homoseksualistami biegać, jakby miało mu to coś dać.
myrkull Postów: 104
Konto od: 24.03.2008
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: , data postu: Thursday, May 29, 2008 17:39
Komunizm to utopia tak samo jak narodowy socjalizm, po pierwsze w polsce nie bylo komunizm a byl socjaliz.. co do parti lewicowych, ja raczej w tym momencie zwrocil bym centrum zainteresowania na liberalow:/ tak jak PO!! kwestie lewicy w polsce tzrea zostawic na poznije... taka jest moja opinia... a co do prawicy w Poslce PIS, itp - moze to troche romantyczne z mojej strony... ale od 20 lat tak naparwde te same mordy rzadza panstwem... polsce brakuje swiezosci w polityce, a polakom zjednoczenia :/ widoc to np na frekwencjach przy glosowaniu.. jedym slowem jesli my nie wezmiemy sie za sparwe napewno nic sie nie zmieni !! pozdo
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: myrkull, data postu: Friday, May 30, 2008 19:59
A co to znaczy wziąć sprawy we własne ręce?
myrkull Postów: 104
Konto od: 24.03.2008
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: abotak, data postu: Sunday, June 8, 2008 22:33
ech... rozumiem, że każdy ma własne zdanie, ale cóż... wydaje mi sie, że osoba, która osobiście nie przeżyła komunizmu (jak Ty to nazwałeś) nie może powiedzieć, czy go nienawidzi, czy nie. Bo nasze opinie nie są obiektywne, znamy realia tamtych czasów tylko i wyłącznie z opowiadań rodziców, dziadków, znajomych i PRZEDE WSZYSTKIM telewizji. Która, chcąc nie chcąc, jest zakłamana.
Nie powiem, aby lewica zmierzała w dobrym kierunku, ale to samo można powiedzieć o całym naszym rządzie. Jak to ktoś już wyżej wspomniał, naszym krajem od 20tu lat rządzą te same mordy. te same mordy, które swoje tytuły zdobyły kiedy? Nie kiedy indziej, a za komuny, na którą tak wrzucasz.

Wydaje mi się, że aby dyskutować na dane tematy, trzeba mieć lekkie pojęcie i przede wszystkim argumentować swoją wypowiedź. Tyle z mojej strony.
abotak Postów: 117
Konto od: 14.06.2006
Miasto: Warszawa