Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek ślub a stara miłość na horyzoncie ..... - Forum Photoblog.pl

ślub a stara miłość na horyzoncie .....

Permalink Autor: cytrynowailuzja, data postu: Sunday, July 31, 2011 20:21
Pisze z konta mojej kuzynki.
Chodzi o to, że gdy miałam 16 lat poznałam w liceum fajnego chłopaka, z którym się zaprzyjaźniłam. Był naprawdę moim najlepszym przyjacielem, rozumielismy sie bez slow. Jednak ja po czasie sie w nim zakochalam. Nie chcialam niszczyc naszych stosunkow, wiec jakos przebolałam i postanowilam poszukac sobie innego chłopaka. Jednak to był niewypał.Na Studniówkę poszlismy  razem z przyjacielem, ale nie jako para, a jako po prostu kumple, którzy nie maja partnerów. Wtedy coś zaiskrzyło między nami, ale oboje sie wycofalismy, bo nie chcielismy niszczyc przyjazni. Ale od tej nocy duzo się zmieniło. Niby ja spotykalam sie z innymi chlopakami, a on z innymi dziewczynami, ale sytuacja miedzy nami byla coraz bardziej napięta. Dopiero kiedy mieliśmy 20 lat to otwarcie wyznalismy sobie milosc, ale wtedy bylo juz za pozno ; (. On wyjechał do Anglii na studia. Wygral konkurs, w ktorym nagrodą byla otwarta droga na jedną z brytyjskich uczelni. Pamiętam ten dzien, jakby wydarzył się wczoraj. Wcześniej rozmawiał ze mna. Mówil, ze wystarczy jedno slowo, ale ja wszystko zaprzepaściłam. Pojechał. Kiedy sobie to uświadomiłam pojechalam na lotnisko, ale bylo juz za pozno. I tak się skonczyla moja historia ; (. Zerwaliśmy kontakt. Teraz minęło 5 lat od tamtych wydarzeń. Od 2 lat spotykam się z cudownym facetem, co prawda..zdradził mnie, ale mu wybaczyłam i jesteśmy szczęśliwi. Zaręczyliśmy się i za miesiąc bierzemy ślub.....ale wszystko się skomplikowało. Pare dni temu moj dawny przyjaciel przyjechal. Wrócił na stałe...A ja przyjaźnię się teraz z jego siostrą, więc wpadłam u niej na niego...Wszystko do mnie wróciło. A myślałam, że juz mi przeszło. On był moją pierwszą, prawdziwą miłoscią. Kocham mojego obecnego partnera, ale to zupelnie inny rodzaj uczucia. Co ja mam teraz zrobic ? Prosze pomozcie.
cytrynowailuzja Postów: 0
Konto od: 21.10.2008
Miasto: Kraków
Permalink Autor: imagination44, data postu: Tuesday, August 2, 2011 10:38
Myślę, że przede wszystkim musisz porozmawiac z tym byłym Przyjacielem... Musicie sobie wszystko wyjaśnić.
Wtedy na pewno spojrzysz na to wszystko inaczej, będziesz pewniejsza...
Musisz się dowiedziec czy On ma coś do Ciebie, bo jak nie to nie ma sensu niszczyc tego aktualnego związku...
I sama się zastanów, z którym Cię więcej łączy... :)

Swoja drogą w życiu bym nie powiedziala, że takie historie zdarzaja się naprawdę, myślałam, że tylko w filmach...

Powodzenia :)
informuj na bieżąco, co się dzieje...
Trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji .
imagination44 Postów: 6
Konto od: 7.04.2011
Miasto: Wadowice
Permalink Autor: rainbowclover, data postu: Monday, August 8, 2011 12:53
jesli twoj przyjaciel nadal Cie kocha i Ty go też, jeśli sobie obiecacie wspolną przyszlosc.. mysle, że to mogloby wypalic..
przemysl wszystko dokladnie, co do kogo czujesz i przede wszystkim porozmawiaj z przjacielem :)
rainbowclover Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Słupsk