Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Soczewki kontaktowe a aktywność fizyczna... - Forum Photoblog.pl

Soczewki kontaktowe a aktywność fizyczna...

Permalink Autor: janmarian, data postu: Tuesday, July 26, 2011 14:52
Witam!

Od kilku lat noszę okulary i nie mogę się do nich przyzwyczaić. Drażnią mnie zwłaszcza podczas wszelkich aktywności fizycznych: parują, gdy tylko się trochę zgrzeję. Poza tym boję się, że mi spadną, zepsują się, albo sam zrobię sobie nimi kiedyś krzywdę. Dlatego coraz poważniej myślę o soczewkach. Przeczytałem właśnie "soczewki i sport" i chyba się do nich przymierzę. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam :)
janmarian Postów: 11
Konto od: 30.09.2009
Miasto: Łódź
Permalink Autor: coloriana, data postu: Friday, March 23, 2018 15:06
Według mnie jest to dobre rozwiązanie. Ja od stycznia noszę soczewki, polecam tą firmę https://www.acuvue.pl, nie drogie a super wygodne. Przez 5 lat nosiłam okulary, zgadzam się z tym że okropnie ograniczały + dodawały kompleksów. Znajomi twierdzą, że bez okularów wyglądam kilka lat młodziej, nie do poznania dlatego każdemu kto tylko się waha gorąco polecam taką zmianę. A co do sportu, to wydaje mi się że każde soczewki się spiszą, w końcu soczewka do soczewka.
coloriana Postów: 3
Konto od: 3.12.2017
Miasto: Białystok
Permalink Autor: elbidzej, data postu: Tuesday, April 24, 2018 08:22
Ja również miałem wątpliwości co do noszenia soczewekpodczas uprawiania sportu ale wszelkie formalności rozwiała wizyta w salonieoptycznym https://www.rianoptyk.pl/ .Biegam i jeżdżę  na rowerze w soczewkachi jestem bardzo zadowolony, zdecydowanie lepsze opcja niż okulary.
elbidzej Postów: 1
Konto od: 24.04.2018
Miasto: Rzeszów