Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Sesje itp - młoda - Forum Photoblog.pl

Sesje itp - młoda

Permalink Autor: karolinafelczak, data postu: Wednesday, August 3, 2011 14:25
powiem,Ci tylko tyle,ze nie uwazam sie za fotografa.a nie dam sobie pluc w twarz,słit 14 czy 15 ;)
i jak dla mnie to mozesz bronic swojej kolezanki,a moje zdjecia nie musza ci sie podobac,wazne,ze ja jestem z nich w miare zadowolona,i sadze ,ze stac mnie na wiele wiecej.
ale to nie jest post o mnie,tylko o twojej znajomej,wiec jesli chcesz porozmawiac o moich zdjeciac,kotach czy pieskach przy płocie(chociaz nie mam takowego zjecia w swoim pb) to zapraszam na priv. i szczerze powiedziawszy Twoj szczur jakos mnie zby nie interesuje.;)
karolinafelczak Postów: 16
Konto od: 3.05.2011
Miasto: Iława
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 15:15
Cytat karolinafelczak
jesli chcesz porozmawiac o moich zdjeciac,kotach czy pieskach przy płocie(chociaz nie mam takowego zjecia w swoim pb)

oh rly? http://www.photoblog.pl/karolinafelczak/96450177  ;)

Nie mam z Tobą o czym rozmawiać. Chce Ci tylko pokazać, że nie masz racji.
Mój Szczur za to nadal pęka ze śmiechu i pozdrawia gestem Kozakiewicza.

Ps. Pani nie fotograf, skoro nie masz Pani pojęcia o Fotografii to nie zjeżdżaj dobrze zapowiadających się Fotografów i idź zrób coś pożytecznego dla świata. Nie wiem. Śmieci wynieś.
mythlin Postów: 9
Konto od: 15.10.2009
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: karolinafelczak, data postu: Wednesday, August 3, 2011 15:19
przykro mi,ale to nie jest płot,
tylko drzwi ;D
a swoja droga,przejrzałam twoje zdjecia na mm,i jakos nie widze tam emocji czy jakis uchwyconych chwil w kadrze.widze tam osoby stojace pod sciana ,palace papierosy i nic poza tym .wiec najpierw zajrzyj do swojej galerii,nastepnie do mojej ;)
swoje teksty maja znakomity poziom,serio ;D
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 15:49
Swoją wypowiedzią uspokoiłaś grono polskich ekologów, obawiających się, że w Polsce zmniejsza się populacja Łosi.

Btw, uważasz że to moje portfolio? Od kiedy portfolio buduje się na pb? Pełna profeska, nie ma co ;)
Permalink Autor: karolinafelczak, data postu: Wednesday, August 3, 2011 16:02
ojjj,alez mnie zagielas,chyba sie popłacze ;D

http://www.maxmodels.pl/rhapsodia.html chodziło mi o to;)
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 16:38
Płacz mała, płacz. Myślisz, że obchodzi mnie opinia 18letniej zakompleksionej nastolatki, która nie ma co robić w wakacje tylko hejterować na forach? :)
Chyba wychodziłaś jakieś 2 strony temu.
Permalink Autor: deathcore, data postu: Wednesday, August 3, 2011 16:42
O, widzę, że dyskusja się rozwinęła a Felczakowa znowu się odzywa, mimo, że żegnała się juz 798777 razy. Ah, cóż za konsekwentne decyzje... :))
Widzę, że uważasz się za nie wiem kogo, Karolino i jeździsz po każdym, kto Ci zwróci uwagę. No cóż, to mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że jesteś okropnie zakompleksiona i jednak jest coś nie tak z Tobą. :)
Fakt faktem, postanowiłam dokładnie przejrzeć Twojego fotobloga i Ty chyba faktycznie uważasz, że to jest dobre miejsce na portfolio. Mało tego, Twoje zdjęcia są tak beznadziejne, że to się w tyłku po prostu nie mieści. I Ty się tak wymądrzasz? Pfff.
Tylko proszę, nie zasypuj znowu wszystkich ludzi wiadomościami prywatnymi...
deathcore Postów: 16
Konto od: 20.09.2007
Miasto: Olsztyn
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 16:44
Dziecko! Wakacje są! Wyjdź z domu!
Permalink Autor: karolinafelczak, data postu: Wednesday, August 3, 2011 17:27
hahahhahahah! i kto to mowi;)
narazie,skonczcie temat,bo wasza opinia mnie gowno obchodzi;)
kto sie kurde uwaza za super fotografow ,to uwaza.i zdania nie zmienie .
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 17:34
Ja to mówię bo nie jestem ani dzieckiem ani nie mam wakacji bo już dawno skończyłam szkołę.
Ehhh dziewczynko. Polski Związek Łowiectwa powinien się wytłumaczyć - jakim cudem udało się temu Łosiowi opuścić las :/
Permalink Autor: deathcore, data postu: Wednesday, August 3, 2011 18:03
Oj Mythlin, daj spokój, przecież my jesteśmy tylko i wyłącznie marnymi podróbkami, nie możemy się nawet porównywać do niej i jej prac - bezsensownych, nieostrych zdjęć dziecięcej rączki, które nie wiem, co mają przekazywać. :) :D
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 18:21
Najebać szumów jak prądu w kitę!:D
Permalink Autor: nieobiektywnie, data postu: Wednesday, August 3, 2011 21:40
admin tu nie zagląda?

poziom wypowiedzi dwóch ostatnich Pań daje do myslenia...wypowiedzi świadczą o poziomie dojrzałosci...i wiek tu nie gra zadnej roli drogie Panie.

nieobiektywnie Postów: 2
Konto od: 29.06.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: mythlin, data postu: Wednesday, August 3, 2011 22:27
Zacznijmy od tego, że w ogóle nie powinno być żadnej kłótni w tym temacie bo nie o to chodziło :)
Permalink Autor: deathcore, data postu: Thursday, August 4, 2011 00:26
No właśnie, to forum w ogóle miało nie mieć żadnych odpowiedzi, celowo napisałam "więcej info w PW" czy coś takiego, ale oczywiście karolinafelczak musiała zrobić swoje.
Ile to można trzymać poziom wypowiedzi, kiedy do tej osoby nic nie dociera, a w dodatku pisze wiadomości prywatne, komentuje zdjęcia i nie przestaje się przyczepiać? W pewnym momencie każdemu pękłaby żyłka, ja i tak wytrzymałam wystarczająco długo, a ona się odszczekała każdemu, kto ją skrytykował na tym forum.
Permalink Autor: karolinafelczak, data postu: Thursday, August 4, 2011 10:04
napisalam do cb wiadomosc prywatna,bo nie chciałam robic syfu ,takiego jaki ty zrobiłas.
zdjecie skomentowałam,bo miałas czelnosc pisac o mojej osobie pod swoimi zdjeciami,wiec to chyba jasne,ale widze,ze jestes zbyt wpatrzona w swoja osobe zeby to zauwazyc.