Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Pomozecie.?! - Forum Photoblog.pl

Pomozecie.?!

Permalink Autor: chocowhite3x, data postu: Tuesday, July 12, 2011 21:26
Podoba mi sie pewien kolo ale on ma dziewczyne i wgl ja postanowilam sie w to nie wpieprzac, bo nie zycze nikomu zeby wbijala sie jakas laska w czyjsc zwiazek.. "on" ostatnio troszeke wypil i zaczol do mnie pisac ze mnie kocha  i wgl chuj nie odp a on mnie rano na kacu przepraszal.. wczoraj spalam u przyjaciolki i zmusila mnie [doslownie] zebym do niego napisala co do niego czuje.. zapewniala mi ze mi ulzy i wgl. zaczelam pisac jak najebana "sqisw" [spisz]  potem "aos do ca czuja"[cos do cb czuje] .. oczywisciee zapewne i tak juzs wyszlam na idiotke ale db kol zabrala mi fona i napisala "cos do cb czuje ale wiem ze to bez znaczenia bo ty masz dziewczyne ; ("
on nie odpisl ale najlepsze jest w tym to ze zalal mi sie fon i  wgl karta sie nie nadaje do uzytku i teraz nawet jak by napisal to bym nie wiedziala masakra poprostu.. .! nie znam jego nr kom i nw co robic..
senk w  tym ze mam jego gg i zastanawiam sie co do niego napisac ,?!
pomozcie blagam to wazne..
chocowhite3x Postów: 1
Konto od: 12.07.2011
Miasto: Golenice
Permalink Autor: envibling, data postu: Wednesday, July 13, 2011 12:18
ważne spraawy się załatwia patrząc drugiej osobie w oczy, a nie przez sms.
envibling Postów: 352
Konto od: 1.04.2010
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: zimnaherbatkazmelisy, data postu: Saturday, July 16, 2011 23:54
Chcesz pisać? Na początek naucz się tego.
SZUKAM WSPÓŁLOKATORKI DO POKOJU W KOSZALINIE. PILNE!

GG: 39206092
zimnaherbatkazmelisy Postów: 32
Konto od: 23.06.2008
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: marek123145, data postu: Wednesday, July 20, 2011 16:01
jeśli to dziewczyna zaproś ja do domu i zgwałć normalnie złam ją  za cycka albo za sutka to ja troszeczkę zaboli potem zapytaj sie czy ma ogolona pizdeczke najlepiej zeby mniala stringi jak niebedzie chciała seksu to ja zwiaz i rozbierz nogi niech będą w powietrzu ale rozkraczone i zaczynaj działać rozbierz się niech ci penis stanie do góry włóż jej ale bardzo mocno poziej do dupy ale skup się na cipie wkładaj mocna i jak jj wsadzic to ja kołysz upewnij sie czy bedzie wydawala piski pozniej niech ci wylize i  niech skosztuje spermy i na koncu pomacaj cycki
marek123145 Postów: 0
Konto od: 20.07.2011
Miasto: ###########
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Thursday, July 28, 2011 16:57
[quote=marek123145]jeśli to dziewczyna zaproś ja do domu i zgwałć normalnie złam ją  za cycka albo za sutka to ja troszeczkę zaboli potem zapytaj sie czy ma ogolona pizdeczke najlepiej zeby mniala stringi jak niebedzie chciała seksu to ja zwiaz i rozbierz nogi niech będą w powietrzu ale rozkraczone i zaczynaj działać rozbierz się niech ci penis stanie do góry włóż jej ale bardzo mocno poziej do dupy ale skup się na cipie wkładaj mocna i jak jj wsadzic to ja kołysz upewnij sie czy bedzie wydawala piski pozniej niech ci wylize i  niech skosztuje spermy i na koncu pomacaj cycki

jak nie potrafisz dziewczynie pomóc do nie odpisuj !!!

xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska
Permalink Autor: xxmychemicalromancexx, data postu: Thursday, July 28, 2011 17:04
Też byłam w podobnej sytuacji , że bałam się napisać co czuję zawsze prosiłam o to koleżankę. Jeżeli chłopak jest związany z dziewczyną dość długo to Ci się nie uda go odbić ale gdybyś mu pokazała , że jesteś lepsza od tej dziewczyny jest Twój.
Na Twoim miejscu ani chwili bym się nie zastanawiała tylko pisała bo może Cię zapomnieć.
Na początku  na Twoim miejscu nie pisałabym wszystkiego co czujesz bo możesz go wystraszyć.
I jeszcze jedno skoro Ci nie odp to nie jest Tobą zainteresowany.
pozdrawiam 3maj się.
xxmychemicalromancexx Postów: 9
Konto od: 22.09.2010
Miasto: Wólka Pełkińska