Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Zloty emo:) - Forum Photoblog.pl

Zloty emo:)

Permalink Autor: rudzzzielec, data postu: Monday, July 11, 2011 12:15
to jak kto wie już czy na pewno będzie:) ?
rudzzzielec Postów: 8
Konto od: 5.07.2011
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: amerykanskiplayboy, data postu: Monday, July 11, 2011 18:06
Cytat rudzzzielec

Chciałam dodać że zlot to nie tylko emo ale także dla ludzi alternatywnych, tych co mają to coś w sobie!:) są wakacje czas poznawać pokrewne dusze:)

Tak mam coś w sobie. Zęby które utkwiły mi w ręce gdy próbowałam je wybić jakiemuś dziecku specjalnej troski...emo znaczy się.. Mam Ci kupić żyletki ? Czy rodzice z braku miłości do Ciebie już zrobili ci ten prezent... Ogarnij. -.-
amerykanskiplayboy Postów: 3
Konto od: 21.04.2010
Miasto: Środa Śląska
Permalink Autor: rudzzzielec, data postu: Monday, July 11, 2011 20:10
Po co się udzielasz w ogóle na ten temat? co ulżyło ci??nie znasz mnie w ogóle a się wypowiadasz? Widać Ty jesteś jakaś inna.Jak chcesz wiedzieć nigdy się nie cięłam i nie zamierzam. Że tak wyglądam, lubię taką muzykę i mam podobne zainteresowania z innymi nic nie znaczy.Rodzice mnie kochają być może Ty masz jakiś uraz głowy i Tobą się nikt nie interesuje i potem się mścisz na forach i udzielasz w tematach o których nie masz zielonego pojęcia. Przemyśl najpierw co napiszesz bo inteligencją nie błyśniesz.Nie wkłada się wszystkich do jednego worka, każdy człowiek jest inny, pyzatym nikt Cię tam nie zaprasza.
Permalink Autor: janosaudron, data postu: Friday, July 15, 2011 11:42
dlaczego zlot jest niby dzis? mial byc 16?
janosaudron Postów: 9
Konto od: 8.10.2010
Miasto: Legnica
Permalink Autor: rudzzzielec, data postu: Saturday, July 16, 2011 08:50
Zlot jest dzisiaj o 13
Permalink Autor: janosaudron, data postu: Sunday, July 17, 2011 13:15
nie chce nic mowic ale czessc widziala tylko zemamy sie spotkac na PKS ;/

zlot zrobiony tak ze masakra ...
Permalink Autor: youaremypersonaldrug, data postu: Sunday, July 17, 2011 18:20
Wybaczcie , że się udziele... Ale chciałabym się wypowiedzieć do postu obrażającego subkulturę ,, emo ''
Wybacz koleżanko , ale trochę przesadzasz.. Nawet bardzo..
Nie każdy taki jest.. A do Twojej wiadomości ,, emo '' To nie tylko żyletki.. A sposób życia.. Inaczej na nie patrzą .. Ubierają się inaczej i słuchają innej muzyki , tylko to nas z nimi różni..
A ty gdybyś miała chociaż trochę w głowie , nie pisałabyś tego .. tylko zatrzymała głupie komentarze dla Siebie..
Ponieważ może ty nie znasz nikogo z tej subkultury , ja za to tak.. I uważam , że są bardziej tolerancyjni i dobrzy z nich ludzie..
Następnym razem się zastanów ..
A musiałam się wtrącić , ponieważ nie lubie nie tolerancyjnych osób .. Powinno akceptować się każdego... Bo nie ważne jak wygląda i jak się ubiera , albo czy się różni.. ważne co ma w sercu .. ! To tyle.

Także wy się nie martwcie ! :)
Wiem jak to boli... Też kiedyś przez to przechodziłam.. gdy tak się ubierałam.. może ciężko uwierzyć ..
youaremypersonaldrug Postów: 4
Konto od: 30.08.2010
Permalink Autor: dorotka1903, data postu: Monday, July 18, 2011 01:51
http://nk.pl/#grupy/129559

my zawsze się zbieramy i robimy zloty ;)
niedługo w bolesławcu :)
w razie czego pisac na pm ;)
dorotka1903 Postów: 3
Konto od: 1.08.2010
Miasto: Hamburg
Permalink Autor: jarzczur, data postu: Monday, July 18, 2011 15:58
Czyli że się nie udało ?
Jak się ustawialiśmy na spotkanie pbl, miało być troche osób... Przyszły tylko 3 ;) Ale i tak była miła atmosferka.
Pokój
jarzczur Postów: 35
Konto od: 25.04.2010
Miasto: Świdnica
Permalink Autor: janosaudron, data postu: Monday, July 18, 2011 17:04
Wybaczcie za duzo zamieszania z tym bylo ... moze ktoras z dziewczyn wymysli na ten tydzien zlot??? ja z mila checia ... bo aktualnie bede we wro
Permalink Autor: amerykanskiplayboy, data postu: Monday, July 18, 2011 22:28
Cytat youaremypersonaldrug

Wybaczcie , że się udziele... Ale chciałabym się wypowiedzieć do postu obrażającego subkulturę ,, emo ''

Wybacz koleżanko , ale trochę przesadzasz.. Nawet bardzo..

Nie każdy taki jest.. A do Twojej wiadomości ,, emo '' To nie tylko żyletki.. A sposób życia.. Inaczej na nie patrzą .. Ubierają się inaczej i słuchają innej muzyki , tylko to nas z nimi różni..

A ty gdybyś miała chociaż trochę w głowie , nie pisałabyś tego .. tylko zatrzymała głupie komentarze dla Siebie..

Ponieważ może ty nie znasz nikogo z tej subkultury , ja za to tak.. I uważam , że są bardziej tolerancyjni i dobrzy z nich ludzie..

Następnym razem się zastanów ..

A musiałam się wtrącić , ponieważ nie lubie nie tolerancyjnych osób .. Powinno akceptować się każdego... Bo nie ważne jak wygląda i jak się ubiera , albo czy się różni.. ważne co ma w sercu .. ! To tyle.

Także wy się nie martwcie ! :)

Wiem jak to boli... Też kiedyś przez to przechodziłam.. gdy tak się ubierałam.. może ciężko uwierzyć ..

Brak mi słów. Z tego co mi wiadomo to chyba mam prawo komentować każde ludzkie zachowanie. Przede wszystkim zacznijmy od faktu iż emo nie jest subkulturą, a po prostu modą. Ok. Kiedyś tak zwane emo - zgadzam się, że miało swój klimat. Teraz? To jest po prostu wybieg dzieci, które uważają się za... no właśnie nie wiem za co. Elementy "emo" można teraz odnaleźć wszędzie. Poza tym ... zachowanie tych ludzi zwyczajnie mnie mierzi. Więc wybacz.
amerykanskiplayboy Postów: 3
Konto od: 21.04.2010
Miasto: Środa Śląska
Permalink Autor: schika, data postu: Thursday, July 21, 2011 21:50
było by fajnie
zależy kiedy
schika Postów: 1
Konto od: 17.07.2011
Permalink Autor: nekyurix3, data postu: Sunday, July 24, 2011 18:39
Chętnie wybrałabym się na taki zlot.
Ciekawe czy się nadaję ? ^ ^
nekyurix3 Postów: 1
Konto od: 20.07.2011
Permalink Autor: janosaudron, data postu: Monday, July 25, 2011 02:27
Dziewczyno kazdy sie nadaje ;P but laski musza zrobic nowy.. ja sie nie lapie za to xD
Permalink Autor: janosaudron, data postu: Wednesday, July 27, 2011 13:56
Ktoś chce zrobić nowy xd??
bo ja wtedy nie mialem jak... wiec?
Permalink Autor: kalafiora, data postu: Sunday, July 31, 2011 19:22
Cytat amerykanskiplayboy
Brak mi słów. Z tego co mi wiadomo to chyba mam prawo komentować każde ludzkie zachowanie.

amerykański playboy, dobre mi haha xD póki co to widziałam górę sadła.
kalafiora Postów: 3
Konto od: 26.04.2010