Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Mam problem bardzo proszę o pomoc. - Forum Photoblog.pl

Mam problem bardzo proszę o pomoc.

Permalink Autor: ciacho921024, data postu: Tuesday, June 21, 2011 09:12
Moja ukochana wyjeżdża we wrześniu na 3 miesiące do Grecji. I chciałbym jej coś kupić, co by jej o mnie przypominało itd. Problem w tym że zupełnie nie wiem co to może być. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dzięki :)
ciacho921024 Postów: 0
Konto od: 21.06.2011
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: rainbowclover, data postu: Tuesday, June 21, 2011 10:25
mysle, ze duzy slodki mis z serduszkiem powinien wystarczyc :)
no chyba, ze to nie w jej styluu..
rainbowclover Postów: 0
Konto od: 9.02.2011
Miasto: Słupsk
Permalink Autor: ciacho921024, data postu: Tuesday, June 21, 2011 20:15
Bo ja jestem z moją ukochaną już od dwóch lat i na któryś miesiąc dostała właśnie takiego misia :) Więc chciałbym właśnie coś innego tylko zupełnie nie wiem co :(
ciacho921024 Postów: 0
Konto od: 21.06.2011
Miasto: Chorzów
Permalink Autor: fragilesoul, data postu: Tuesday, June 21, 2011 20:49
A może kup jakąś ładną ramkę i włóż w nią wasze wspólne zdjęcie? Wydaje mi się, że dla mnie taki prezent był na prawdę sentymentalny :)
fragilesoul Postów: 11
Konto od: 23.06.2010
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: sdms, data postu: Wednesday, June 22, 2011 00:02
młotek, żeby sobie wybiła z głowy zapominanie :D
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: tuttomoltobene, data postu: Thursday, June 23, 2011 15:18
Cytat fragilesoul
A może kup jakąś ładną ramkę i włóż w nią wasze wspólne zdjęcie? Wydaje mi się, że dla mnie taki prezent był na prawdę sentymentalny :)

no właśnie, myślę, że twojej ukochanej spodobałby się ten prezent i będzie jej o tobie przypomniał. zamiast wspólnego zdjęcia w ramce może być też kubek ze zdjęciem, albo koszulka. albo nawet poduszka, wtedy przed zaśnięciem będzie myśleć zawsze o tobie:)
tuttomoltobene Postów: 6
Konto od: 15.02.2011
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: , data postu: Thursday, June 30, 2011 12:41
bądź pierścionek, albo bransoletkę, którą będzie miała na sobie i zawsze pamiętała o Tobie ;)
Konto od:
Miasto: