Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Leszno - Forum Photoblog.pl

Leszno

Permalink Autor: , data postu: Sunday, June 12, 2011 21:04
Mieszkam w jego okolicach prawie rok, i zauważyłam że tu prawie nic się nie dzieje. Jest tu w ogóle ktoś, kto lubi - spacery, słuchać rocka, siedzieć bez sensu po turecku w okolicach rynku; słuchać śpiewu ptaków; śpiewać na ulicy; chodzić na boso; czytać książki; robić zdjęcia; pisać wiersze; siedzieć na PKP bez żadnego powodu; śmiać się?
Konto od:
Miasto: Leszno
Permalink Autor: malinowaksiezniczka94, data postu: Monday, June 13, 2011 01:28
Jedynie co mnie ciągnie do Leszna, to Unia Leszno. Prawda, że nic się nie dzieje tam niestety...
Who's that girl, tell me what's her name
Who's that girl, does she feel the same
Who's that girl, huh, this is no ordinary crush
If I have to I'll go halfway round the world
Who's that girl

'Who's that girl?' - D. Zanyar
malinowaksiezniczka94 Postów: 11
Konto od: 18.06.2009
Miasto: Wroniawy
Permalink Autor: mmirekk, data postu: Monday, June 13, 2011 20:43
Był ostatnio koncert Perfectu, Pectusa, teraz 18 czerwca ma być coś na lotnisku jakiś koncert czy coś, był piknik na Akwawicie w maju bodajże... szału nie ma ale lepszy rydz niż nic.
mmirekk Postów: 19
Konto od: 14.02.2007
Permalink Autor: , data postu: Saturday, June 18, 2011 15:30
Hmm... bardziej niż o wydarzenia, chodzi mi o ludzi
Konto od:
Permalink Autor: maxmig, data postu: Saturday, June 18, 2011 17:40
Czekasz, aż ktoś zrobi to za Ciebie. Pospaceruj samotnie raz, drugi i trzeci, aż zostaniesz zauważona i ktoś dołączy. Daj własnie przykład tego, czego sama oczekujesz. Zrób ciekawe zdjęcie, zachęć kogoś do jego oceny wtedy będzie to początek ciekawej znajomosci a moze i coś więcej.
maxmig Postów: 2
Konto od: 28.10.2010
Miasto: Pleszew
Permalink Autor: heresiatearz, data postu: Sunday, June 19, 2011 19:31
Witam wszystkich. Skoro jesteśmy w temacie Leszna, to może ktoś z was zna jakieś ciekawe i uniwersalne plenery na zdjęcia? Stawiam pierwsze kroki w tym kierunku i uważam, że trochę by mi to pomogło :) może innym również mogłoby wydać się to pomocne. Pozdrawiam ;)
heresiatearz Postów: 1
Konto od: 24.10.2008
Permalink Autor: aszjaa, data postu: Saturday, June 25, 2011 13:06
w okolicach rynku i na pkp to głównie menele siedzą ;)
a tak poważnie to jest mnóstwo takich ludzi w Lesznie.
ja lubię moje miasto nawet jak nic się nie dzieje, bo z odpowiednimi ludźmi zawsze coś się dzieje. Wiadomo, że Leszno to nie Wrocław, nie ma tu koncertów co tydzień, ale to nie znaczy, że jest nudno.
aszjaa Postów: 3
Konto od: 6.10.2005
Miasto: Leszno ^
Permalink Autor: lisek91, data postu: Saturday, July 16, 2011 18:45
fakt w lesznie mało sie dzieje ale jak to Pani aszjaa stwierdziła odpowiednia ekipa załatwia problem :) mają racje.. pospaceruj, posiedz.. zacznij coś robic, wyjdz do ludzi a towarzystwo napewno sie znajdzie :)  jest cała masa ludzi która lubi takie zajęcia :) pozdrawiam:)
lisek91 Postów: 1
Konto od: 29.08.2006
Miasto: leszno
Permalink Autor: quoe, data postu: Tuesday, July 26, 2011 14:39
W czwartek przyjeżdżam na wakacje do babci na parę dni, zabieram mój ukochany aparat, polecicie jakieś miejsca gdzie samotnie mogę wybrać się na zdjęcia?  Nikogo nie znam w tym mieście.
quoe Postów: 3
Konto od: 1.11.2008
Miasto: Poznań