Nakładanie tekstury na zdjęcia - światła

Permalink Autor: stumilowylass, data postu: Saturday, April 12, 2008 20:21
A więc.. moze ktos podpowiedzialby mi albo wytłumaczył... jak nakłada się teksture na zdjecie.. chodzi mi o takie swiatełka które nakłada się na zdjecie.. prosze o pomoc. :*

Tytuł wątku musi być adekwatny do jego treści i zawierać co najmniej trzy słowa.
Przeniesiono.

Post edytowany Saturday, April 12, 2008 20:21 przez moderatora irminka
stumilowylass Postów: 1
Konto od: 2.04.2008
Miasto: praszka
Permalink Autor: zakazana, data postu: Saturday, April 12, 2008 20:51
W PHOTOSHOPIE :
Warstwa -> Nowa warstwa -> (wybierasz jaki typ i KONIECZNIE ustaw tam procenciki na mniejsze, bo 100% to zwykłe pokrycie całkowite) -> Kopiujesz teksturę -> Wklejasz na zdjęcie.

W prawdzie nie powiedziałaś w jakim programie dokładnie. :)
She saw him, she saw him
In a second she knew
She wanted him, oh she wanted him.
..
zakazana Postów: 350
Konto od: 30.07.2006
Miasto: Kraków
Permalink Autor: czarnydom, data postu: Sunday, April 13, 2008 08:45
Cytat zakazana
W PHOTOSHOPIE :
Warstwa -> Nowa warstwa -> (wybierasz jaki typ i KONIECZNIE ustaw tam procenciki na mniejsze, bo 100% to zwykłe pokrycie całkowite) -> Kopiujesz teksturę -> Wklejasz na zdjęcie.

W prawdzie nie powiedziałaś w jakim programie dokładnie. :)

W gimpie tak samo:D , nie wiem o jakie swiatelka ci chodzi zabardzo ale co do warstwy to jest opis. W gimpie jak masz juz gotowa warstwe gdzies na kompie z tymi "swiatelkami" to mozesz poprostu przeciagnac na swoje zdiecie otworzone w gimpie  (poprostu lapiesz za plik i przeciagasz na swoje zdiecie) tak doda sie warstwa zmieniasz procencikami jej intensywnosc i koniec... albo ustawiasz jakis kolor jako przezroczysty sposobow jest tyle co uzytkownikow:D
czarnydom Postów: 291
Konto od: 17.02.2007
Miasto: aCocieTO