Nowe zasady dodawania zdjęć do Polecanych

Permalink Autor: marada, data postu: Friday, June 3, 2011 08:55
Tylko wtedy ktoś musiałby pilnować tego podziału, bo nie uwierzę, że nie znajdą się ludzie, którzy wrzucając codziennie słit focię nie dojdą do wniosku, że oto zostali artystami :D

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: madzia199239, data postu: Friday, June 3, 2011 09:34
Ja to w sumie nawet nie przejęłam się ta całą akcją... I w sumie nie widzę tu za bardzo problemu z tym czyje zdjęcia trafiają do polecanych.. ;) A te rekomendowanie zdjęć to jest przede wszystkim po to, żeby coś się działo na tym fbl.
madzia199239 Postów: 0
Konto od: 2.01.2010
Miasto: Elbląg
Permalink Autor: koylak, data postu: Friday, June 3, 2011 11:03
Cytat ali1600
A ja niezmiennie uważam, że po części problem rozwiązałoby podzielenie blogów na artystyczne i pamiętnikowe i możliwość sprecyzowania, które chcemy oglądać.

Ostatnio śni mi sie taka opcja... pomysł jest dobry i myśle, że tak powinno byc. Powinien byc podział na blogi gdzie ważniejsza jest notka, blogi amatorskie i blogi profesjonalne. (administracja powinna przydzielac status o jaki użytkownik sie ubiega)
koylak Postów: 3
Konto od: 30.06.2008
Miasto: Piła
Permalink Autor: koylak, data postu: Friday, June 3, 2011 11:07
Cytat eslaw

A moim  zdaniem by poprawić jakość polecanych bo ktoś o tym mówił... zmniejszyłbym ilość POLEANYCH.. zrobić np. 4 zdjęcia, ktora se polecane np przez tydzien.. duże 4 zdjęcia.. a nie 50 małych. Polecane stały by się bardziej elitarne... tak sądze

Też tak myślę. Może 4 to za mało, ale polecane powinno dodawać się ostrożniej. Przed chwilą przejrzałem galerie polecanych i stwierdziłem, że faktycznie czasem występuje typowe kolesiostwo.. niestety kilka zdjęć jakie zauważyłem to nieporozumienie... przykro mi, ale tak jest. :|
koylak Postów: 3
Konto od: 30.06.2008
Miasto: Piła
Permalink Autor: thekingxofxkings, data postu: Friday, June 3, 2011 16:19
Ale to jest szukanie rozwiązań na około.
Wystarczyłoby wprowadzić ograniczenie czasowe np. do polecanych użytkownik może trafić raz w miesiącu i temat kumoterstwa by się urwał. Jeden prosty punkt...
thekingxofxkings Postów: 957
Konto od: 8.06.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: amputacja, data postu: Friday, June 3, 2011 18:18
Cytat kojlak
Ostatnio śni mi sie taka opcja... pomysł jest dobry i myśle, że tak powinno byc. Powinien byc podział na blogi gdzie ważniejsza jest notka, blogi amatorskie i blogi profesjonalne. (administracja powinna przydzielac status o jaki użytkownik sie ubiega)

sztuka sztuce nierówna, to raczej zły pomysł.
amputacja Postów: 6
Konto od: 3.06.2009
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: fosil, data postu: Friday, June 3, 2011 19:39
ta link w komentarzach którego później usuną . sory wysłałam kiedyś  linka i zignorowal go . nie bawie się w takie coś o.O
fosil Postów: 4
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Opole
Permalink Autor: fosil, data postu: Friday, June 3, 2011 19:42
Cytat firstimewithyou
Cytat kojlak

Nie życzę sobie tego typu oskarżeń. To zwyczajnie niegrzeczne.
Nie życzę sobie tego typu oskarżeń. To zwyczajnie niegrzeczne.
Jeśli chcesz, żeby i Twoje było rekomendowane to podeślij link do konkretnego zdjęcia, a może komuś się spodoba.
Jeśli chcesz, żeby i Twoje było rekomendowane to podeślij link do konkretnego zdjęcia, a może komuś się spodoba.
Ja jak i zapewne inni nie widzimy problemu.
Ja jak i zapewne inni nie widzimy problemu.

Pozdrawiam.

ta jasne podeślij , a później i tak usuną tego komenta .
fosil Postów: 4
Konto od: 14.05.2008
Miasto: Opole
Permalink Autor: firstimewithyou, data postu: Friday, June 3, 2011 22:09
Cytat fosil

ta jasne podeślij , a później i tak usuną tego komenta .

może najpierw spróbuj ,a później osądzaj dobrze ?
firstimewithyou Postów: 0
Konto od: 4.01.2011
Miasto: Babilon
Permalink Autor: sdms, data postu: Friday, June 3, 2011 22:29
Tak szczerze to mi to wisi i powiewa. IMHO opcja całkowicie zbędna ;) Już lepiej, by było to zastąpić galerią zdjęć, które zwyciężały w konkursach ;)
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: marcin0411, data postu: Friday, June 3, 2011 22:47
Cytat eslaw
A moim  zdaniem by poprawić jakość polecanych bo ktoś o tym mówił... zmniejszyłbym ilość POLEANYCH.. zrobić np. 4 zdjęcia, ktora se polecane np przez tydzien.. duże 4 zdjęcia.. a nie 50 małych. Polecane stały by się bardziej elitarne... tak sądze

tu się zgodzę, kiedyś polecane to było coś, ale puki co radzę polecać i rekomendować więcej kotów bo to zawsze jest na topie, tak trzymać ;)
marcin0411 Postów: 0
Konto od: 26.03.2010
Permalink Autor: karcia660, data postu: Saturday, June 4, 2011 10:49
A dla mnie to zawsze coś nowego. Ogólnie pomysł mi się podoba.
Rekomendowanymi nie mogą być wszyscy. Osoby które uważają, że nie zostały docenione zawsze mogą podesłać link ;)
karcia660 Postów: 41
Konto od: 6.06.2010
Permalink Autor: peacexlovee, data postu: Saturday, June 4, 2011 13:16
http://www.photoblog.pl/peacexlovee/94974984
peacexlovee Postów: 0
Konto od: 31.10.2010
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: sdms, data postu: Saturday, June 4, 2011 13:37
@up - ban? lmao
Omnia mea mecum porto.

Uwielbiam dostawać bezpodstawne warny ;) Pozdrawiam kserobloga ;)

Nazwanie kupy czekoladą nie czyni z niej czekolady. Jeśli ludzie traktują cię jak idiotę to zapewne dlatego, że jesteś idiotą. Miłego dnia ;)
sdms Postów: 109
Konto od: 5.07.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: applement, data postu: Saturday, June 4, 2011 14:07
A ja nie rozumiem tego, że wymienionych powyżej wrzucacie do jednego worka. Sprawa jest taka, że sama, chodząc po photoblogach, (a nie wchodzę na te " popularne ", bo chcę odkrywać coś nowego, chcę żeby Ci mniej znani również zostali wyróżnieni ) w 2 tyg nie znalazłam ani jednego DOBREGO zdjęcia. Mówiąc dobre zdjęcie mam na myśli zlepek emocji, techniki, przekazu, tego " czegoś ", tej magii, bajki, nietuzinkowości, o którą tak prosicie. Nie ograniczam się do spaceru po blogach zaprzyjazionych, czasem spędzam całe dnie, chodząc nieznanymi mi dotąd scieżkami, ale prawda jest niestety taka, że większość zdjęć to nic nieznaczące obrazki. Jestem pewna, że wśród rekomendujących jest mnóstwo osób podobnych do mnie. Macie możliwość przesyłania nam linków - korzystajcie z tego. Tak, jak napisał Ananas, zróbmy TO razem, a zamiast ciągle narzekać, bierzmy aparat w rączki, i twórzmy :-)

ps. polecane to nie wszystko, a odnoszę wrażenie, że to przepustka do świata " tych bardziej znanych i lubianych " a tak przecież nie jest. Nie mylmy pojęć.

Pozdrawiam i życzę sukcesów :)
applement Postów: 5
Konto od: 6.07.2007
Miasto: Wiedeń
Permalink Autor: marcin0411, data postu: Saturday, June 4, 2011 15:23
wyłączone komentarze i pm'ki nie dają możliwości photoblogowiczom do proponowania :)
marcin0411 Postów: 0
Konto od: 26.03.2010