Czym jest dla Ciebie Twój photoblog?

Permalink Autor: grzegoorz, data postu: Saturday, May 28, 2011 16:59
Tak jak w temacie. Bardzo chętnie poznałbym wasze poglądy na ten temat. Czym jest dla Ciebie Twój fotoblog? Co Ci daje? Czy uważasz się za fotoblogera? I wszystko co z tym związane - otwarte pole popisu do odpowiedzi :)
grzegoorz Postów: 6
Konto od: 2.05.2008
Miasto: Łódź
Permalink Autor: ruunbitch, data postu: Monday, May 30, 2011 16:05
Całym moim życiem haha xD jestem od niego uzależniona .!
Co mi daje szczęście i radość z internetu ;)
Nie nie mam bata fotoblog rządzi .!
>.
ruunbitch Postów: 1
Konto od: 21.05.2010
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Permalink Autor: brygadzista, data postu: Saturday, June 4, 2011 18:33
Nie przykładam do niego większej wagi, po prostu sobie prowadzę ^^
brygadzista Postów: 287
Konto od: 13.04.2010
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Permalink Autor: sublimatio, data postu: Tuesday, June 28, 2011 20:54
Pamiętnik, prowokacja, wyżalenie się. Ostoja dla ludzi aby mogli przeczytać jaki jest mój stan.
sublimatio Postów: 9
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: cezet0, data postu: Wednesday, June 29, 2011 20:41
Piszę tutaj co u mnie słychać, w jakim jestem stanie, co się działo... Mam nadzieję, że znajdę tutaj bratnią duszę, choćby do rozmowy i wymiany doświadczeniami.
cezet0 Postów: 0
Konto od: 20.05.2011
Miasto: Suwałki
Permalink Autor: redtoms, data postu: Sunday, July 3, 2011 02:16
Dzięki fotoblogowi inaczej patrzę na świat i dostrzegam jego piękno. Z czystym sercem mogę przyznać że to dzięki niemu zainteresowałam się fotografią i myślę o tym zawodzie. Wchodząc tutaj nie tylko mogę napisać czy dodać coś swojego, ale również obejrzeć prace innych artystów, których mam w znajomych i mogę czerpać od nich inspiracje. Sądzę, że bez tej strony nigdy nie miałabym takiej pasji jak fotografia. A według mnie to piękne gdy człowiek poświęca czas dla tego co kocha. Po mimo tego że moje zdjęcia są czysto amatorskie, to chcę tu być i nadal tworzyć dzięki temu że panuje tu miła atmosfera w porównaniu do np. maxmodels. - To moje obserwacje, ktoś się może z nimi nie zgodzić, ale ja napisałam co uważam. Pozdrawiam.
redtoms Postów: 34
Konto od: 26.07.2010
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: muchcocaine, data postu: Sunday, July 3, 2011 03:37
Wyrażenie siebie, wyrażenie swojego zdania, skorzystanie z pomocy. Spojrzenie na świat innych ludzi. Możliwość połączenia pasji oraz spotkanie ludzi z tą samą pasją bądź po prostu spotkanie ciekawych ludzi.
muchcocaine Postów: 0
Konto od: 4.05.2011
Miasto: Łódź
Permalink Autor: eust, data postu: Tuesday, July 5, 2011 20:35
Prawdą. Gdyby nie Photoblog, cały czas myślałabym, że jestem najlepszym fotografem na świecie, a tak jak patrzę na pracę innych, wiem jak bardzo się myliłam. Dzięki za uświadomienie, wolałam już żyć w kłamstwie :(
eust Postów: 8
Konto od: 6.06.2009
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: shealwayssmile, data postu: Wednesday, July 6, 2011 13:51
Miejsce do uwolnienia jakiś abstrakcyjnych myśli, tego co akurat mi po głowie chodzi ;)
shealwayssmile Postów: 10
Konto od: 4.07.2011
Miasto: Sosnowiec
Permalink Autor: aidual, data postu: Wednesday, July 20, 2011 19:46
Przyszła w Polsce moda na facebooka, potem dziewczyny zaczęły u mnie zakładać photoblogi. I odwiedziłam któregoś, poczytałam, przy rozmowie o photoblogach wpadłam na pomysł, aby sama też założyć i opisywać kolejno każdy dzień moich wakacji :). Jednocześnie motywowało mnie to do ciągłego robienia czegoś w wakacje, żeby nie było nudno, żebym miała co pisać :)

No i założyłam. Piszę. To taki mój pamiętnik ;) I jak mam więcej czasu to jakieś swoje przemyślenia, za każdym razem jakaś fajna nuta pod notkę też się znajdzie :)
aidual Postów: 22
Konto od: 22.06.2011
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: anusiaf94, data postu: Saturday, January 14, 2012 16:24
Miejscem w którym mogę podzielić się swoim szczęściem z innymi ;p
anusiaf94 Postów: 212
Konto od: 9.03.2008
Miasto: Gliwice
Permalink Autor: zzala, data postu: Sunday, January 15, 2012 21:32
Wyjebane mam, z nudów założyłam i tyle.
zzala Postów: 1
Konto od: 14.01.2012
Miasto: Kobyłka
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, January 18, 2012 15:21
Moja osobista galeria sztuki.
Mój prywatny album.
Moja twórczość.

Nastawiony na? Na znalezienie ludzi podobnych do mnie. Kogoś, na trochę wyższym poziomie. Konformistycznych egoistów.
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: drawingtime, data postu: Wednesday, February 1, 2012 00:06
Jest jak.. pamiętnik.
drawingtime Postów: 13
Konto od: 16.10.2011
Miasto: Knurów
Permalink Autor: padholder, data postu: Friday, February 17, 2012 19:21
śladem... takim "odciskiem" stopy Piętaszka na wyspie Robinsona w XXI wieku ;)
padholder Postów: 1
Konto od: 20.07.2008
Miasto: Ozimek
Permalink Autor: preciousstone, data postu: Monday, June 11, 2012 11:10
Dla mnie zawsze był (inny niż teraz) miejscem gdzie wstawiałam zdjęcia i pisałam o aktualnych nastrojach, spełniał funkcję ładnie wyglądającego pamiętnika.
obecnie wykorzystuję photobloga do pokazywania tego co wykonuję więc..

Zapraszam do siebie. Wykonuję od nie dawna tzw.: hand made, są to w moim przypadku koraliki drewniane, na blogu możecie wyczytać jak to się zaczęło u mnie i dlaczego koraliki drewniane.
Polecam i zapraszam "koneserów" koralików.

Do tej pory wykonałam koraliki damskie ale obiecuję również robienie męskich, już mam głowę pełną pomysłów.
Zapraszam do zakupów.

Pozdrawiam.
preciousstone Postów: 1
Konto od: 10.04.2012
Miasto: Nicponia