Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Razem możemy zmienić świat! - Forum Photoblog.pl

Razem możemy zmienić świat!

Permalink Autor: zrozumieczyycie, data postu: Monday, May 16, 2011 17:36
Cześć, jestem Majka i piszę tu ponieważ chciałabym zrealizować marzenie. Wybrałam ten dział, ponieważ będę mówić tu o uczuciach. Otóż mam takie jedno marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Jednak to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Chodzi o to, że mam dość smutku i szarości. Mam dość tego jak ludzie  płaczą po nocach przez zranioną miłość, czy przyjaźń. Nie potrafię już bezczynnie stać i patrzeć ile w okół jest żalu i rozpaczy! Zmieńmy to! Naprawdę warto spróbować! Czy nie pięknie by było budzić się ze świadomością, że dzisiaj stawię czoło wszystkiemu? Pozbędę się kłopotów, smutków.. Wszystko jest możliwe, wystarczy w to uwierzyć i postarać się zrobić wszystko co w naszej mocy.. Chcę pomóc tym, którzy tego pragną. Tym, którzy potrzebują tej pomocy. Chętnie wysłucham tego co Was boli, rani. Chcę dzielić się z Wami szczęściem moim jak i Waszym. Naprawdę..

Kontakt ze mną znajdziecie na moim fbl. Serdecznie zapraszam, naprawdę warto.. :)

Wszystkiego najlepszego!

Majka.
zrozumieczyycie Postów: 0
Konto od: 14.05.2011
Miasto: Toruń
Permalink Autor: lookrecya, data postu: Thursday, May 19, 2011 01:27
Jeżeli naprawdę chcesz pomagać ludziom, to zajmij się czynnym wolontariatem, bo jak chodzi o rady, to przydałby się ktoś ze trzeźwym spojrzeniem na świat. Optymizm jest fajny, ale niekoniecznie dobry. Powodzenia, nie daj się zniszczyć światu.
lookrecya Postów: 5
Konto od: 28.12.2010
Miasto: Piekło
Permalink Autor: niebieskijednorozec, data postu: Saturday, May 21, 2011 23:59
ale to nie realne
niebieskijednorozec Postów: 4
Konto od: 14.05.2011
Miasto: warszawa
Permalink Autor: kasiakos, data postu: Tuesday, July 12, 2011 15:38
Prawda nie realne :)
kasiakos Postów: 3
Konto od: 16.06.2008
Miasto: Toruń
Permalink Autor: aidual, data postu: Wednesday, July 20, 2011 20:13
To już indywidualnie do każdego człowieka na świecie musisz podchodzić i zmieniać mu życie ;d .
Ja tam się cieszę, nie potrzebuję płakać bo to jest bez sensu d;
aidual Postów: 22
Konto od: 22.06.2011
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: , data postu: Sunday, July 24, 2011 15:03
Czemu interesuje cię życie innych ludzi? Zajmij się swoim.
Konto od:
Miasto: