problemy z komentarzami

Permalink Autor: samotnajakksiezyc, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:22
Czyli że komenty sie pojawią ????????????????
JUPI!!!!!!!!
Mam nadzieje że juz niedługo......
I mam nadzieje że wszystkie.....
samotnajakksiezyc Postów: 1
Konto od: 11.12.2007
Miasto: Iława
Permalink Autor: gf81, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:24
No mam tez ten problem z komentarzami .Po przeczytani wszystkich waszych uwag i odpowiedzi jestem spokojny .Poczekam cierpliwie na koniec tej modernizacji ;p
gf81 Postów: 0
Konto od: 29.09.2007
Miasto: Świecie
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 12, 2008 14:37
Cytat czwarta
W każdym bądź razie to, że ktoś nie przeczytał regulaminu wcale go nie usprawiedliwia
Oczywiście :) W końcu nieznajomość prawa nie upoważnia do ni estosowania się do niego ;)

Cytat samotnajakksiezyc
Czyli że komenty sie pojawią ?
Oczywiście... jak zawsze ;)

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 12, 2008 14:42
Już niektóre nawet się pojawiąją ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 12, 2008 14:46
Yhy, a gdyby ktoś jeszcze nie zauważył napisu w "centrali" to
Przepraszamy za problemy z komentarzami. Obecnie problem jest rozwiazywany a wszystkie otrzymane komentarze zaczna z czasem pojawiac sie na swoich miejscach. Do godzin wieczornych wszystko powinno powrocic do normy.Za problemy serdecznie przepraszamy.

A mi się już zmoderowały komenty, które zostały dodane przed tym jak się zepsuły, a próbowałam je zmoderować dopiero później (i nie dało się) :) Tak więc już chyba wszystko powoli wraca do normy :)

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: malylolek, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:46
Zaraz, to pb jest tylko dla komentow? Wstawiacie foty, po to, by ludzie Wam mogli pisać jakies "sWeEt FoTa wB dO mNiE" ? Yyy. :P
Cieszcie sie, ze foty mozna dodawac ;) A komenty wrocą. Ja w to wierze ;D
I nie wiem czemu jestescie tacy zdziwieni. Zawsze tak bylo. Nigdy nie bylo perfekcyjnie na tym serwisie,
ale to tylko dlatego, ze za duza ilosc uzytkownikow, pb'ów, dodawanych zdjęć. A ta liczba rośnie z godziny na godzine
w zawrotnym tempie. Wejdzcie na glowna str. pb i odswiezajcie strone co kilka sekund/minut. Wtedy sie przekonacie :P

tyle ;)

Pozdrawiam .
Treść dodana do postu 12-04-2008 o godzinie 14:48
i starajcie sie być troche bardziej wyrozumiali :P :)

malylolek Postów: 64
Konto od: 18.10.2007
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: marada, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:47
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z informacją w centrali - tam macie ostateczną odpowiedź na swoje pyt. dot. komentarzy :-))

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: botysieboiszmyszy, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:50
No, widzicie? Komentarze jeden po drugim powolutku się pojawiają (:
I po co było tyle krzyku?

Dziękujemy administratorom za zajęcie się problemem :)
botysieboiszmyszy Postów: 0
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: furimmerwir, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:52
Nie, no sorki ale tu ciagle cos nawala ! i to ze "nikt mnie tu nie trzyma" nie jest rozwiazaniem, ani  odpowiedzia :)  
Miara i tyle co mam do powiedzenia na temat fotobloga. Mam tez stronki na innych profilach i naprawde rewelka,
A TUTAJ CIAGLE COS SIE PSUJE (:   ZAL.ZAL.ZAL.
furimmerwir Postów: 1
Konto od: 28.12.2007
Permalink Autor: botysieboiszmyszy, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:54
Cytat furimmerwir

Nie, no sorki ale tu ciagle cos nawala ! i to ze "nikt mnie tu nie trzyma" nie jest rozwiazaniem, ani  odpowiedzia :)  

Miara i tyle co mam do powiedzenia na temat fotobloga. Mam tez stronki na innych profilach i naprawde rewelka,

A TUTAJ CIAGLE COS SIE PSUJE (:   ZAL.ZAL.ZAL.

Więc co tu jeszcze robisz?

Ludzie, administratorzy chcą ulepszać serwis a wszyscy macie o to pretensje. SKOŃCZCIE to bo taka rozmowa jest na poziomie 5-latków. Skoro macie jakieś wąty - po prostu zachowajcie je dla siebie.
Permalink Autor: furimmerwir, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:55
Yhy, a gdyby ktoś jeszcze nie zauważył napisu w "centrali" to
Przepraszamyza problemy z komentarzami. Obecnie problem jest rozwiazywany awszystkie otrzymane komentarze zaczna z czasem pojawiac sie na swoichmiejscach. Do godzin wieczornych wszystko powinno powrocic do normy.Zaproblemy serdecznie przepraszamy.
A mi sięjuż zmoderowały komenty, które zostały dodane przed tym jak sięzepsuły, a próbowałam je zmoderować dopiero później (i nie dało się) :)Tak więc już chyba wszystko powoli wraca do normy :)

__________________________________________________________________________________________________________

YHYYY , WIEC ZAPEWNE DOPIERO ZA DWA DNI BEDZIE WSZYSTKO OK, HEHE .
TAK SAMO JAK PISZECIE ZE PB BEDA DZIALALY ZA KILKA H, A TAK NAPRAWDE DZIALAJA DOPIERO
PO DOBIE NP ALBO JESZCZE DLUZEJ (:

V

Post edytowany Saturday, April 12, 2008 14:55 przez moderatora agadir
Permalink Autor: botysieboiszmyszy, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:58
Cytat furimmerwir
YHYYY , WIEC ZAPEWNE DOPIERO ZA DWA DNI BEDZIE WSZYSTKO OK, HEHE .
TAK SAMO JAK PISZECIE ZE PB BEDA DZIALALY ZA KILKA H, A TAK NAPRAWDE DZIALAJA DOPIERO
PO DOBIE NP ALBO JESZCZE DLUZEJ (:

No i co? To takie straszne? Ciesz się, że w ogóle będzie działało.
Permalink Autor: furimmerwir, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:56
ULEPSZYC? JAK CORAZ CZESCIEJ SIE PSUJA, WIEC O CZYM MY W OGOLE MOWIMY? O ULEPSZANIU? DZIEKI ZA TAKIE "ULEPSZANIE" (:
Permalink Autor: marada, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:59
Cytat furimmerwir
ULEPSZYC? JAK CORAZ CZESCIEJ SIE PSUJA, WIEC O CZYM MY W OGOLE MOWIMY? O ULEPSZANIU? DZIEKI ZA TAKIE "ULEPSZANIE" (:

Bo tu się oczywiście wszystko tylko psuje. A to statystyki wprowadzą, a to podwoją limit, pojawiają się jakieś promocje przy wykupywaniu pakietów, dodatkowe zdjęcia z jakiejś okazji albo przedłużane są pakiety; ale oczywiście wszystko się psuje i gdy chwilę nie ma komentarzy, to zaraz PB jest zły.
I nie przesadzaj z tym "coraz częściej", bo już od dłuższego czasu był spokój z jakimikolwiek awariami.

Post edytowany Saturday, April 12, 2008 14:59 przez moderatora czwarta
marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: furimmerwir, data postu: Saturday, April 12, 2008 15:01
HEHE (:  TAK, DLA MNIE STRASZNE :)
Permalink Autor: botysieboiszmyszy, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:59
Lol, dobra nie ważne. Nie będę się z Tobą kłócić, bo i tak ciągle będziesz pisała o tym, jaki to Photoblog.pl jest zły. Tylko jedno mnie zastanawia.. Skoro jest taki straszny, to co tu jeszcze robisz?