problemy z komentarzami

Permalink Autor: maksiim, data postu: Saturday, April 12, 2008 12:07
jeśli nie pododba Ci się taka  "uciecha" to po co ją kupowałes? zaplaciłeś za dodatki i je dostałeś a komentarze działają!!!! możesz je pisać one się zapisują tylko nie wyświetlają nauczcie się ludzie czytać
maksiim Postów: 0
Konto od: 10.05.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: seba163, data postu: Saturday, April 12, 2008 12:38
dobra ziomus skoncz..
taki glupi nikt niejest i niemysli ze sie usowaja tylko niechodza wiec kto tu czytac nieumie?
seba163 Postów: 1
Konto od: 28.04.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: maksiim, data postu: Saturday, April 12, 2008 12:44
z czytaniem nie odnosiłem się akurat do Twojej wypowiedzi do Ciebie tyczyło się tylko z tym pakietem, a tak btw naucz się pisać bo troche się dziwnie czyta "usówają" przez ó... tudzież niechodzą, niemysli i nieumie pisane razem
maksiim Postów: 0
Konto od: 10.05.2007
Miasto: Kraków
Permalink Autor: marada, data postu: Saturday, April 12, 2008 12:50
Drodzy Państwo, przy rejestracji każdy z Was akceptuje warunki regulaminu, którego fragment pozwolę sobie zacytować poniżej:

"(b) PHOTOBLOG.PL NIE GWARANTUJE, ŻE: (i) SERWIS SPEŁNI TWOJEOCZEKIWANIA, (ii) SERWIS BĘDZIE NIEPRZERWALNIE DOSTĘPNY ORAZ WOLNY ODBŁĘDÓW, (iii) BŁĘDY W SERWISIE BĘDĄ POPRAWIANE."

Dlatego może uspokójcie się trochę i doceńcie to, że ktoś pracuje nad wyeliminowaniem błędów. I nie piszcie, że błędy są ciągle, cały czas, non stop, bez przerwy. Bo niech się pojawi chwilowo jakiś błąd, to zaraz panika, tragedia i koniec świata. PB jest zły, cały czas się psuje, itd. A jak Admini wprowadzą podwojony limit dobowy czy statystyki to same ochy i achy, PB jest przecudowny.

Ten problem mają wszyscy, ja też, i trudno - trzeba to przeżyć. PB prowadzicie tylko dla komentarzy, nie możecie bez nich żyć? To poczekajcie, pojawią się i znów będziecie szczęśliwi :-))

A temat chwilowo pozwolę sobie przykleić, może będzie lepiej widoczny, bo ile można usuwać takich samych tematów...

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: psychickid, data postu: Saturday, April 12, 2008 12:54
fakt , powinniśmy się uspokoić .
bo z tego co tutaj czytam zaraz wyjdzie porządna kłótnia .
więc : czekamy cierpliwie . ;p
psychickid Postów: 11
Konto od: 18.07.2007
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: carooo3, data postu: Saturday, April 12, 2008 13:00
moze ktos w koncu cos by z tym  zrobil zeby sie komenty wyswietlaly !
Treść dodana do postu 12-04-2008 o godzinie 13:03
tez prawda ;)
carooo3 Postów: 0
Konto od: 21.08.2007
Miasto: Włocławek
Permalink Autor: mr0w4, data postu: Saturday, April 12, 2008 13:07
Noo.. Przydało by się... :P
mr0w4 Postów: 5
Konto od: 30.03.2007
Miasto: Trzebinia
Permalink Autor: seba163, data postu: Saturday, April 12, 2008 13:08
maksim ciagnij od ortografi
ziomus bo jestes rocznym botem na pb ;]
seba163 Postów: 1
Konto od: 28.04.2006
Miasto: Leszno
Permalink Autor: marada, data postu: Saturday, April 12, 2008 13:10
A co do kwestii pakietów... Czy kupując pakiet czytaliście gdzieś, że w cudowny sposób uchroni Was od jakichś błędów? Podejrzewam, że nie. Poza tym awaria w żaden sposób nie narusza opcji Waszych pakietów. Dalej możecie mieć nieskończenie wielu znajomych, dodawać więcej zdjęć, mieć hasło na PB, emblemat zamiast tytułu czy mieć tyle komentarzy, ile Wam się tylko spodoba, a także pisać u innych, jeśli limit dobowy został tam osiągnięty. Zobaczycie je tylko trochę później, ale będą przecież.

Permalink Autor: innervision, data postu: Saturday, April 12, 2008 13:20
A moze ktos wreszcie napisze normalny system komentarzy, bez glupiego AJAX-a? Bo jak widac ten obecny cos sie nie sprawdza.
Taki statyczy system ktory wymaga odswiezenia strony po dodaniu jest praktycznie bezawaryjny o ile calosc serwisu dziala. ;-)
Oczywiscie nie jest taki "ladny"...
Tak, nie, nie wiem.
innervision Postów: 6
Konto od: 1.05.2007
Miasto: Knivskjellodden
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 12, 2008 13:33
no właśnie!! ale u niemoderowanych też tak jest tylko, że pojawiają się gdzieś na 10 s. te komentarze, a potem znikają...
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: yoogi, data postu: Saturday, April 12, 2008 13:59
sory ze sie wcinam, ale problemy z komentarzami mam od przedwczoraj..... ;|
Pozdrawiam...........

yoogi Postów: 6
Konto od: 1.10.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: botysieboiszmyszy, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:17
Dobra ludzie wrzućcie na luz, komentarze są, tylko się nie wyświetlają.. Jak Wam to przeszkadza, to po prostu z tego zrezygnujcie.. O.o

Poza tym jak przez kilka dni, nie zobaczycie komentarzy do swoich fotek, to od tego raczej się nie umiera. I chyba nie dodajecie zdjęć tylko dla komentarzy? [:/]

A tymczasem doceńcie starania adminów i przestańcie, że tak powiem się srać.
botysieboiszmyszy Postów: 0
Konto od: 4.02.2008
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 12, 2008 14:20
Cytat czwarta
przy rejestracji każdy z Was akceptuje warunki regulaminu
hehe, a ciekawa jestem ile osób go przeczytało :P

Co nie zmienia faktu, że jak jeszcze pare osób tu napisze "nie dzialaja mi komentarze, zrobcie cos, bo sobie wiecej pakietu nie wykupie" to one wcale nie pojawią się szybciej! ;]

Ludzie, nie panikujcie! Przecież to nie pierwszy raz... nie ostatni... Komentarze ZAWSZE się pojawiały... Po jakimś czasie

Czekać, czekać, C Z E K A Ć ;)

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: marada, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:22
Cytat samara890
hehe, a ciekawa jestem ile osób go przeczytało :P

W każdym bądź razie to, że ktoś nie przeczytał regulaminu wcale go nie usprawiedliwia, skoro zaakceptował warunki. Nie moja wina, że czegoś, z czym się nie zapoznał.

Permalink Autor: 00kapiszon00, data postu: Saturday, April 12, 2008 14:22
Dla mnie to też nie jest miłe bo jak sie ma 170 odwiedzin w ciągu dnia a tylko 7 komentarzy no to widać że cos jest nie tak nie? :)

OK nie będę prowokował następnej kłótni na ten sam temat,
mam tylko nadzieję że wszystkie komenty które ja dałem i które dostałem niedługo sie pojawią...

A Adminom życze cierpliwości w czytaniu postów i usuwaniu problemów he :)
00kapiszon00 Postów: 0
Konto od: 27.07.2006
Miasto: Chojnice