problemy z komentarzami

Permalink Autor: pomalujmojswiat, data postu: Friday, April 11, 2008 20:29
Dzisiaj nie pokazują sie nowe komentarze... Nie mam zadnych komentarzy pod fotka, a to nie możliwe...Sprawdzałam u innych i też nie mają komentarzy z dzisiaj....Koleżanka mi mówiła, że napewno skomentowała, a nic nie ma, ani jednego kometarza...Co sie dzieje ?
Treść dodana do postu 11-04-2008 o godzinie 21:12
Osoby bez moderowanych nie mają takiego problemu.... I jak zawsze nie akceptują się komentarze, te starsze z poprzedniego dnia... Akceptuje, znowu trzeba zaakceptowac i tak w kółko...

Hmmm...??

Post edytowany Friday, April 11, 2008 20:29 przez moderatora czwarta
pomalujmojswiat Postów: 17
Konto od: 21.04.2007
Miasto: Ciechocinek
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 20:56
Mam identyczny problem... patrze a nie ma komentarzy... a gdy patrzysz na kontolkę fotek to pisze, że masz komentarze... nie wiem co się dzieje ale nie jest to przyjemne!
Konto od:
Miasto: Rabka Zdrój
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 21:15
ja też tak mam, pewnie niedługo minie, ale trochę to wkurza ;>
Kiedy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
Konto od:
Miasto: Olsztyn.
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 21:16
http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/2254

http://forum.photoblog.pl/index/topic/tid/2253

Czy to, żeby zajrzeć do innych tematów jest naprawdę TAKIE TRUDNE?!

S
even Days ;]
Before You DIE You Will See THE RING
Konto od:
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: pomalujmojswiat, data postu: Friday, April 11, 2008 21:31
Sęk w tym, że problem nie został rozwiązany...Wiadomo, że zawsze można powiedzieć "nikt cie tu nie trzyma", ale nic to nie zmieni...
pomalujmojswiat Postów: 17
Konto od: 21.04.2007
Miasto: Ciechocinek
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 21:34
Mam taki sam problem w 'zarządzaj zdjęciami' mam napisane, że jest 10 komentarzy pod zdjęciem. A na stronie, kiedy chce je przeczytać to ich nie ma.
Konto od:
Miasto: Aleksandrów Kujawski
Permalink Autor: psychickid, data postu: Friday, April 11, 2008 22:29
chyba każdy ma dziś taki problem .
ja również .
psychickid Postów: 11
Konto od: 18.07.2007
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 22:33
Cytat pomalujmojswiat
Wiadomo, że zawsze można powiedzieć "nikt cie tu nie trzyma", ale nic to nie zmieni...

Chyba przeczytałaś nie to zdanie co trzeba :P
Cytat samara890
Komentarze nie działają, to nie pierwszy raz, i zapewne nie ostatni...
Pojawią się pewnie po pewnym czasie jak zawsze ;]
Nie rozumiem po co ta panika...

Nie rozumiem jakiego innego rozwiązania potrzebujesz :P
Administratorzy nie mają obowiązku zaglądania na forum, i szczerze mówiąc raczej rzadko tu zaglądają z tego co zauważyłam... Więc żaden z nich tu raczej nie napisze, że np. komentarze będą dostępne za 2 godziny ;]
A już na pewno nie we wszystkich tematach pt. "komentarze" czy coś tam :P
I nadal nie widzę sensu zakładania niewiadomo ile takich samych tematów w ciągu powiedzmy.... paru godzin ;]

S
even Days ;]
Konto od:
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 22:40
tez tak mam tylko ze u mnie nie pisze ze mam jakies komentarze... a wiem ze sa bo mi mowia znajomi..alboe po milion razy moderowanie tych samych komentarz...
pozdr:*
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: marada, data postu: Friday, April 11, 2008 22:41
Cytat samara890
Administratorzy nie mają obowiązku zaglądania na forum, i szczerze mówiąc raczej rzadko tu zaglądają z tego co zauważyłam...

A czy za jedyny przejaw tego, że ktoś zagląda na forum, uważasz pisanie przez niego postów? Ja bym to ujęła, że Administratorzy nie mają obowiązku odpowiadania na forum, ponieważ do kontaktu z nimi służy panel kontaktowy.

Poza tym... Wolicie, żeby ktoś pracował nad rozwiązaniem problemu, czy żeby pisał co chwila "za godzinę, za dwie, poczekajcie trochę"? I nie wiem, czy zauważyliście, ale dziś PB przed 15:30 był niedostępny z przyczyn technicznych.

marada Postów: 294
Konto od: 22.01.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 11, 2008 23:54
Cytat czwarta
A czy za jedyny przejaw tego, że ktoś zagląda na forum, uważasz pisanie przez niego postów?
Miałam raczej na myśli to, że nikt jej nie napisze, że np. "Komantarze pojawią się za 2 godziny"... a z tego co zauważyłam to pomalujmojswiat chyba wlasnie takiej odpowiedzi by oczekiwała

S
even Days ;]
Konto od:
Permalink Autor: artras, data postu: Saturday, April 12, 2008 00:54
jeżeli chodzi o wykupione pakiety (czego ja slusznie nie zrobilem) to powinny byc pasowe zgloszenia reklamacji, wzietoby sie do roboty. oczywiscie forum nie sluzy do prowadzenia kontaktu uzytkownik-moderator a user-user wiec nie oczekujcie na jakiekolwiek odpowiedzi. niestety okazuje sie ze formularz kontaktowy tez na nic sie zdaje: zlozylem juz kilka zgloszen o bledach w dzialaniu stron 'photobloga' i niestety: a) nie dostalem ZADNEJ odpowiedzi b) nie zostaly w sensownym czasie podjete zadne kroki (co widac po braku zmian), chyba ze na fotoblogu jak w urzedzie na odpowiedz maja 14 dni roboczych a na podjeciech stosownych dzialan ostatecznie nieokreslona wiecznosc
pozdrawiam
Treść dodana do postu 12-04-2008 o godzinie 00:56
i ment: uzytkownik-administracja* a nie uzytkownik-moderator
artras Postów: 0
Konto od: 12.08.2005
Miasto: Toruń / Kraków
Permalink Autor: toniegraroly, data postu: Saturday, April 12, 2008 07:41
U mnie jest to samo !
Ani jednego komentarza, a w dodatku jak akceptuje jeden, to w ogóle mi się nie pojawia...
i tak w kółko !
Lubie, co jest ?
toniegraroly Postów: 0
Konto od: 22.12.2006
Miasto: Lublin
Permalink Autor: astiza, data postu: Saturday, April 12, 2008 08:14
Cytat artras
jeżeli chodzi o wykupione pakiety (czego ja slusznie nie zrobilem) to powinny byc pasowe zgloszenia reklamacji,

tu się zgadzam i coś mi się zdaje, że pakiet wykupiłam po raz ostatni ://
astiza Postów: 9
Konto od: 27.08.2006
Miasto: Reading, UK
Permalink Autor: sidney, data postu: Saturday, April 12, 2008 08:23
Witam.

Zgadzam się z przedmówcami. Uważam, że skoro za coś płacimy to  mamy również prawo wymagać. Problem komentarzy jest już stary jak świat tutaj i jestem pewien, że już niedługo zaczną krążyć legendy niczym o naszej-klasie..Nie byłoby to chyba zbyt przyjemne.
Pakiet ma na celu chyba uprzywilejowania pewne. Już na pewno takim wyróżnieniem jest stosunkowo drogi PRO. Posiadam ten pakiet i wymagam tego, by kiedy wchodzę na swój profil, wszystko działało zgodnie z założeniami tego portalu.

Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany, gdyż jest to bardzo irytujące.

Pozdrawiam
Stanął w ogniu nasz wielki dom,
dom dla psychicznie i nerwowo chorych...

sidney Postów: 15
Konto od: 16.02.2006
Miasto: Toruń
Permalink Autor: , data postu: Saturday, April 12, 2008 08:42
no właśnie wnerwiają mnie na maxa te  zdjęcia ja mam moderacje komentów i ludzie mi mówią ze dali komentarze a tu dupa nie ma nawet sie wylogowałem i sam sobie komenta dałem wchodze na mój phoroblog i pisze ze nie ma komentarzy do zmoderowania!!!!
Konto od:
Miasto: