Nowa funkcja: Wypromuj swój fotoblog

Permalink Autor: krzysztof, data postu: Friday, May 6, 2011 15:55
Od 5 maja macie możliwość wypromowania swojego fotobloga w nowy, wyjątkowy sposób. Bez względu na to czy zajmujecie się fotografią amatorsko, zawodowo czy też prowadzicie sklep, taka reklama spowoduje, że:

1. Oglądalność fotobloga wyraźnie wzrośnie.

2. Miniaturka zdjęcia wraz z opisem zostaną wyświetlone od 100 000 do 200 000 razy w ciągu 7 dni.

3. Fotoblog wyróżni się z pośród miliona blogów.

4. Zdobędziesz nowych fanów lub klientów.

Przejdź teraz do wyboru zdjęcia i opisu >>

Aktualnie7-dniowa reklama kosztuje 7,38 zł. Kwota ta obecnie jest na tak niskim poziomie że względu na to, że dopiero testujemy nową funkcję.

Teraz za złotówkę dziennie otrzymasz nawet 30 000 wyświetleń reklamy! Tego nie spotkasz nigdzie indziej – naprawdę zależy nam na wypromowaniu Waszych fotoblogów.

Autopromocja opiera się jedynie na kilku zasadach, z których najważniejsze to:

Zabronione jest reklamowanie innych serwisów internetowych (zarówno w treści promocji jak i w treściach notki lub zdjęciach). Nie mogą promować się osoby, które w nazwie fotobloga mają przekleństwa w języku polskim. W treści reklamowanego wpisu nie może być przekleństw ani wulgaryzmów.

Poza tym standardowo obowiązują następujące zasady: http://www.photoblog.pl/help/zasady.html
krzysztof Postów: 6
Konto od: 24.08.2008
Miasto: Gdynia
Permalink Autor: ali1600, data postu: Saturday, May 7, 2011 15:24
Cytat krzysztof
Kwota ta obecnie jest na tak niskim poziomie że względu na to, że dopiero testujemy nową funkcję.

To znaczy, że z czasem cena wzrośnie? Biorąc pod uwagę, że istnieje możliwość promowania wielu zdjęć jednocześnie ta kwota wcale nie jest mała.

Trzeba pamiętać by nie mylić liczby wyświetleń miniatury z liczbą wejść na bloga, która też wzrasta.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: magdus5, data postu: Tuesday, July 12, 2011 14:36
a ja nie moge wypromowac swojego. Gdy klikam na ta opcje wypormuj fotobloga to w ogole nic mi nie dziala. Nie moge na nic kliknac. Mozecie mi pomoc jakos?
magdus5 Postów: 6
Konto od: 6.05.2011
Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
Permalink Autor: itsmyshop, data postu: Tuesday, July 12, 2011 15:12
czy będzie kiedyś opcja wykupienia promocji przelewem? : )
itsmyshop Postów: 2
Konto od: 22.02.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: dromor, data postu: Sunday, September 25, 2011 17:07
hmm jest gdzieś możliwość zerknięcia na wszystkich albo przynajmniej tych aktualnie promowanych użytkowników ??
Buntuj się gdy mrok nadchodzi
a gdy światłość nastaje zażywaj spokoju

Wicked mind is a weapon of mass destruction
dromor Postów: 8
Konto od: 6.05.2008
Miasto: Bydgoszcz
Permalink Autor: ali1600, data postu: Tuesday, September 27, 2011 09:53
Ta kwota trochę za wysoka jest...
Zwłaszcza jeśli ktoś chciałby promować kilka zdjęć.
ali1600 Postów: 198
Konto od: 9.05.2009
Miasto: Lublin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, November 15, 2011 12:17
A mnie się nie podoba że inni użytkownicy promują się wykorzystując mój profil i moje zdjęcia, rozumiem że Administracja chce jak najwięcej zarobić ale wykorzystywanie do tego nawet pośrednio moich zdjęć uważam za "przegięcie" i jeszcze brak mozliwości usunięcia konta...

trudno, będę usuwał zdjęcia pojedyńczo...
Konto od:
Miasto: Warszawa