Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Mam mały problem z chłopakiem.. - Forum Photoblog.pl

Mam mały problem z chłopakiem..

Permalink Autor: sandii1991, data postu: Wednesday, May 4, 2011 21:42
Kurcze ciężko mi to wytłumaczyć.... Podobał mi się o rok młodszy chłopak, po prostu straciłam głowę. Przestałam go lubić jak zachowywał się jak dobrze ułożony kujon i w tym momencie nagle zaczeło  mu zależeć na naszej przyjaźni. Przyjaźniliśmy się rzez 2 miechy potem zagraliśmy w gre prawda czy kłamstwo a ponieważ graliśmy w towarzystwie innych osób to gdy zadał mi pytanie czy na niego 'lece' powiedziałam nie !!!! Ale na osobności powiedziałam mu prawde.... I on mi też wyznał miłość ale po tym zdażeniu zaczeliśmy się ignorować kłócić wyzywać. Jakoś chciałam to naprawić ale on zaczoł mnie ignorować jeszcze bardziej, gdy już się poddałam to on się do mnie przylepił więc w ciszy myślałam 'tak jak fajnie znowu będzie tak jak dawniej'. Dziś gdy poszliśmy na kółko szkolne tak w teren to zaszliśmy do KCF i on objął mnie ręką. Wymyślił sobie że chciał po prostu wziąść moje picie bo mu smakowało. Koleżanki które były przy tym (siedziały na przeciwko) zrobiły wielkie oczy. Gdy wracaliśmy zaczeły się nas pytać czy temu chłopakowi na czymś zależy. Moja jedna koleżanka chodzi z nim do klasy. Rozmawiają normalnie ale tak naprawdę mogli by się pozabijać (ta dziewczyna gdy 2 miesiące wcześniej się dowiedziała o naszym wcześniejszym wyznaniu miała 'zawał'). Miała ich jeszcze kilka gdy po kolei zaczełam wszystko wymieniać. A wracając do chłopaka.. boje się znowu mu wyznać uczucia bo znowu będziemy się kłócić ale też nie chce być tylko koleżanką ale mam jeszcze ok 2 lat byśmy byli razem bo on będzie iść do tego samego gimnazjum co ja ale nadal mam wrażenie że może nic z tego nie wyjść. On mi się śni po nocach.. Powiedzcie mi .. czy mam odpuścić i w ciągu tych lat spróbować szansy u niego czy zrobić to szybciej?? Naprawde ciężko mi tak funkcjonować zwłaszcza że taki jeden o 2 lata młodszy czwartoklasista ciągle za mną chodzi i nie chce by mój 'cel' się śmiał że mam powodzenie u młodszych...                 SANDRA K.
sandii1991 Postów: 1
Konto od: 2.05.2011
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: niezxxiwieku, data postu: Wednesday, May 4, 2011 22:44
Według mnie ale to tylko moje zdanie :) nie powinnaś podchodzić do tego aż tak poważnie jesteście jeszcze strasznie młodzi , a na poważne uczucia przyjdzie jeszcze czas :) Zrób to co ci serce podpowiada , zwłaszcza że w takim wieku nikt jeszcze nie myśli poważnie o związkach :)))
niezxxiwieku Postów: 2
Konto od: 30.04.2011
Miasto: Poznań
Permalink Autor: promarandza, data postu: Thursday, May 5, 2011 00:26
Cytat niezxxiwieku
Według mnie ale to tylko moje zdanie :) nie powinnaś podchodzić do tego aż tak poważnie jesteście jeszcze strasznie młodzi , a na poważne uczucia przyjdzie jeszcze czas :) Zrób to co ci serce podpowiada , zwłaszcza że w takim wieku nikt jeszcze nie myśli poważnie o związkach :)))

Bardzo dobrze napisane. Nie podchodź do tego tak na serio. Jeszcze nie jeden chłopak ci się spodoba, a za parę lat pomyślisz sobie jakie to było dziecinne :)
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn