Saga Zmierzchu

Permalink Autor: , data postu: Friday, February 20, 2009 18:17
Aajj.. Czytałam.. "Zmierzch" , "Księżyc w Nowiu" I czekam na 3 cześć.. od koleżanki :P...
Mmhm... Mi się tam podobaja obydwie cześci choć bardziej w sumie "Zmierzch" więcej o Edwardzie i o Belli i ich miłości.. I jakoś takoś.. nie przepadam za Jacobem.. nie wiem czemu :P Eh doczekać sie nie moge co bedzie dalej.. Mhm... aż czasem sobie myśle i żałuje że w swoim życiu nie spotkałam takiego "Edwarda" :PP Mmhm..
Konto od:
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: brycz94, data postu: Friday, February 20, 2009 20:45
Ach... czytałam 4 części. Są świetne... Cóż ja do czwartej części też nie przepadałam za Jacobem xD...
Ogólnie najbardziej podobała mi się 1 i 4 część.
brycz94 Postów: 3
Konto od: 29.09.2008
Miasto: Sławno
Permalink Autor: brycz94, data postu: Friday, February 20, 2009 20:46
Ach... czytałam 4 części. Są świetne... Cóż ja do czwartej części też nie przepadałam za Jacobem xD...
Ogólnie najbardziej podobała mi się 1 i 4 część.
Treść dodana do postu 20-02-2009 o godzinie 20:49
No tak. Zapomniałam dodać ,że ta książka miała jakiś taki czar , który mnie zahipnotyzował.
brycz94 Postów: 3
Konto od: 29.09.2008
Miasto: Sławno
Permalink Autor: , data postu: Saturday, February 21, 2009 09:54
dopiero przeczytałam "Zmierzch"ale reszte zamierzam równierz przeczytać ... strasznie wciąga :)
Konto od:
Miasto: Radom
Permalink Autor: , data postu: Saturday, February 21, 2009 16:01
Ach, przeczytałam Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie i z niecierpliwością czekam na Przed świtem.  Mam co prawda na komputerze, ale oczy mnie bolą i nie moge dłużej pczytać ;/

Co do Zmierzchu, fantastyczna książka. Bardzo mi się podoba język, fabuła oczywiście też. Ciężko się oderwać.
Werszka
Konto od:
Miasto: Espana na wakacje:)stale Wrocław
Permalink Autor: silentmon, data postu: Saturday, February 21, 2009 18:37
Przeczytałam sagę najpierw w formie ebooków, później kupiłam wszystkie części ;D
Jest wiele negatywnych opinii o tych książkach, jednak jeśli o mnie chodzi... Jest w nich coś, co nie pozwala przerwać czytania ^^'
Uwielbiam to, a na Przed Świtem, czekam już 7. miesiąc ;D Aż ukaże się w księgarniach, nigdy więcej ebooków ;]
Także wszystko przede mną ^. Pojęcia nie mam, jak to sie wszystko skończy ;D
silentmon Postów: 28
Konto od: 5.06.2008
Miasto: Piekary Śląskie
Permalink Autor: , data postu: Saturday, February 28, 2009 20:12
Ja całą sagę czytałam jako e booki.
Męczyłam się,a jednocześnie nie mogłam przestać.
Mi najbardziej podobała się 3 część, była chyba najśmieszniejsza, te wymiany zdań pomiędzy Bellą a Jakem czy też Edwardem... No i może 4 część, jednak tylko po przemianie w wampira. Jak chciała zabić Jackoba^^
Konto od:
Miasto: N.
Permalink Autor: changeonbetter, data postu: Saturday, February 28, 2009 21:49
Nie mogę uwierzyć w to że dałam sie wciągnąć jakiej kol wiek książce. Nie oglądnęłam filmu. Przeczytałam 1 część, narazie. ;)
Ale nie ona ma w sobie to coś. Te chwile jakie ukazane są tam gdzie Bella i Edward są sam na sam. Coś w tym jest. Strasznie wciąga. A gdy sie jej nie czyta, brakuje czegoś w życiu...
changeonbetter Postów: 2
Konto od: 15.07.2008
Miasto: Głubczyce
Permalink Autor: psychicznna, data postu: Thursday, March 5, 2009 15:13
teraz wszyscy mają manie na to ;/
ja sobie spokojnie czytam "księżyc w nowiu" i czekam na tą czeęść w kinach. A nie robie jakiś wyścigów, "kto piewrwszy" . Nie zależy mi , moge nawet przeczytac za rok ,.
psychicznna Postów: 2
Konto od: 4.03.2009
Miasto: Biała Podlaska
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 6, 2009 15:40
Mnie ta seria się bardzo podoba. Obecnie czytam 3 część.
Nie wiem czemu, ale jak na razie 'Zmierzch' wydaje mi się najlepszy.
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: , data postu: Friday, March 20, 2009 16:23
Przeczytałam już wszystkie trzy + czwartą, którą mam na e-booku :) Naprawdę dobra saga, choć gdy zaczęłam pierwszą część czytać miałam ochotę rzucić nią w kąt. Nie wciągnęła mnie aż tak, jednak kolejne to już po prostu mistrzostwo!
Konto od:
Miasto: Nowa Wieś
Permalink Autor: nikola200, data postu: Saturday, August 22, 2009 12:26
Jak narazie czytam pierwszą czesc ,,Zmierzch''bardzo podoba mi się ta kśiążka strasznie wciąga ,gdy już zaczne czytać nei moge się oderwać;)jest świetna jak już przeczytam pora na kolejne;)Ale fil też fajny ;)szczególnei aktor Robert Patison;)Ale kśiążka lepsza;)poleca wszsytkim gorąco ;)
nikola200 Postów: 4
Konto od: 17.08.2009
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Permalink Autor: redsel, data postu: Saturday, August 22, 2009 20:28
Czytałam całą serię i powiem szczerze, że najbardziej wstrząsnął mną Zmierzch. Mimo, że wszystkie 4. części były wciągające i nie można się było od nich oderwać to właśnie Zmierzch i Zaćmienie spodobało mi się najbardziej. Pierwszą część wciągnęłam w 3 godzinki, a później bach! Sięgnęłam po resztę części, które mimo swojego uroku mnie rozczarowały troszeczkę.  Jacoba nienawidzę! Wrrr! Te jego wpojenie jest cóż... tragiczne.
redsel Postów: 5
Konto od: 22.07.2009
Miasto: Stargard Szczeciński
Permalink Autor: wonderlandb, data postu: Sunday, August 23, 2009 12:41
ooj tak mam całą kolekcje stoi ładnie na półce no i płytka z muzyką też już jest teraz tylko na dvd czekam aż qpią

a co do książki to wspaniała, idealna szkoda tylko że już się skończyła
mogłaby dalej pisać o Jacobie i Reenesme
aaa.. i wydac zmierzch oczami Edwarda.!
wonderlandb Postów: 21
Konto od: 11.07.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: wonderlandb, data postu: Sunday, August 23, 2009 12:42
Zmierzch najlepsza no i Przed Świtem
księżyc troszke nudny był ;PP
wonderlandb Postów: 21
Konto od: 11.07.2009
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: ewel3, data postu: Wednesday, August 26, 2009 12:29
Lubię. Choć nie jest to jakaś najambitniejsza literatura, przyjemnie się czyta. (:
ewel3 Postów: 19
Konto od: 20.08.2009
Miasto: Kielce