Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek [zapłacę] Poszukiwany(a) fotograf do sesji zdjęciowej.... - Forum Photoblog.pl

[zapłacę] Poszukiwany(a) fotograf do sesji zdjęciowej....

Permalink Autor: esteta, data postu: Tuesday, April 19, 2011 04:13
Witam serdecznie,

nazywam się Mateusz, mam ukończone 23 lata, jestem studentem i poszukuję osoby chętnej do przeprowadzenia odpłatnej sesji zdjęciowej dotyczącej mojej osoby, którą wykorzystam na swojej autorskiej stronie internetowej. Pieniądze nie grają dla mnie większej roli, bardzo chętnie zrobię kilka sesji, aby mieć z czego wybierać.

Jestem otwarty na ciekawe, nowatorskie pomysły fotografów amatorów - tutaj nie liczą się umiejętności tylko efektywne i ciekawe zdjęcia.

Dojadę pod wskazane miejsce; dotyczy to takich miejscowości jak: Nowa Sól, Zielona Góra, Kożuchów, Wrocław, Głogów i okolice.

Pozdrawiam,
aesthete.
esteta Postów: 11
Konto od: 7.04.2011
Miasto: Zielona Góra
Permalink Autor: rori, data postu: Tuesday, April 19, 2011 14:08
pokaż jak wyglądasz :D
rori Postów: 14
Konto od: 6.09.2009
Miasto: wrocław
Permalink Autor: babylonfall, data postu: Tuesday, April 19, 2011 18:01
Zajedziesz do Lubina to nie ma sprawy akurat potrzebuje na warsztaty zdjęcia. Kasy nie chce.
babylonfall Postów: 16
Konto od: 29.06.2010
Miasto: Lubin
Permalink Autor: , data postu: Tuesday, April 19, 2011 21:19
Głogów, Głogów! chodź! ;D
Konto od:
Miasto: Poznań
Permalink Autor: abricotier, data postu: Tuesday, April 19, 2011 21:42
Polecam się na przyszłość, www.maxmodels.pl/seeya.html
abricotier Postów: 1
Konto od: 10.04.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: esteta, data postu: Wednesday, April 20, 2011 00:57
Cytat babylonfall
www.maxmodels.pl/seeya.html

Nie, dziękuję.
Permalink Autor: esteta, data postu: Wednesday, April 20, 2011 00:57
Cytat babylonfall

Zajedziesz do Lubina to nie ma sprawy akurat potrzebuje na warsztaty zdjęcia. Kasy nie chce.

Nie interesują mnie zdjęcia robione pod publikę. Chcę zapłacić i mieć wyłączność na zdjęcia do strony www.Dziękuję uprzejmie za propozycję :)
Permalink Autor: esteta, data postu: Wednesday, April 20, 2011 01:04
Cytat rori

Myślisz, że jestem aż tak zdesperowany, żeby słuchać się kogoś, kto aż się spocił, aby mnie przekonać, żebym pokazał zdjęcia? :)

Dla niektórych, widać, to znakomita okazja do zaczerpnięcia rozrywki.

Ktoś potraktuje propozycję z należytą starannością? Nie jestem sztywniakiem, tylko mam poczucie humoru na nieco wyższym poziomie.
Permalink Autor: psychopancake, data postu: Wednesday, April 20, 2011 16:23
Gdybyś dał radę przyjechać do Jeleniej Góry, to nie byłoby problemu. Tyle tylko, że dobrze by było, gdybyś podał jakiekolwiek wytyczne co do zdjęć, jakie chciałbyś mieć, bo wiadomo, że gusta są różne. Jedni wolą ciemne zdjęcia, inni jasne, jedni bardziej naturalne, inni lubią kombinować. Może jest jakiś konkretny temat, jaki Cię interesuje. Chyba, że chcesz wszystko, co się tylko da, zawsze można spróbować różnych wariantów. Wygląd akurat niewiele ma do rzeczy, wszystko zależy od kompozycji, ale to moim własnym zdaniem. Zawsze znajdzie się cała masa różnych pomysłów, do wyboru do koloru.
psychopancake Postów: 22
Konto od: 5.09.2008
Miasto: Jelenia Góra
Permalink Autor: yourblasphemy, data postu: Wednesday, April 20, 2011 18:23
myśle , że osoba , która prosiła żebyś pokazała jak wyglądasz miała na myśli to by się jakoś Tobą zainspirować : ) ja bym tak zrobiła...każdy jest inny i podpasowywuje mu inny styl...poszukaj po pb osób , które wydzadzą Ci się kreatywne bądz będzie odpowiadał Ci ich styl i porozumiej się z nimi : ) powodzenia : D
yourblasphemy Postów: 2
Konto od: 5.01.2010
Miasto: Legnica
Permalink Autor: esteta, data postu: Thursday, April 21, 2011 15:01
Cytat yourblasphemy

myśle , że osoba , która prosiła żebyś pokazała jak wyglądasz miała na myśli to by się jakoś Tobą zainspirować : ) ja bym tak zrobiła...każdy jest inny i podpasowywuje mu inny styl...poszukaj po pb osób , które wydzadzą Ci się kreatywne bądz będzie odpowiadał Ci ich styl i porozumiej się z nimi : ) powodzenia : D

Rozumiem, o czym mówisz. Ale czy ja muszę się za każdy razem domyślać, co komu w głowie siedzi? :) Taki sposób dogadywania się je należy do zachęcających :)

A co do szukania osób, po to są ogłoszenia, aby każdemu się nie narzucać i zaoszczędzić na czasie, którego nie każdy ma. Natrętem też nie jestem aby wypisywać do ludzi, których nie znam.  Wydaje mi się, że mogą mnie źle zrozumieć.
Permalink Autor: rori, data postu: Thursday, April 21, 2011 19:39
Cytat esteta

Cytat rori

Myślisz, że jestem aż tak zdesperowany, żeby słuchać się kogoś, kto aż się spocił, aby mnie przekonać, żebym pokazał zdjęcia? :)

Dla niektórych, widać, to znakomita okazja do zaczerpnięcia rozrywki.

Ktoś potraktuje propozycję z należytą starannością? Nie jestem sztywniakiem, tylko mam poczucie humoru na nieco wyższym poziomie.

nie muszę cie przekonywać, to ty się prosisz o zdjęcia a nie ja :)
rori Postów: 14
Konto od: 6.09.2009
Miasto: wrocław
Permalink Autor: esteta, data postu: Friday, April 22, 2011 23:00
Cytat rori

nie muszę cie przekonywać, to ty się prosisz o zdjęcia a nie ja :)

Brakuje w tym logiki, koleżanko :) Odpowiadasz tylko po to, żebym mógł Cię prosić o to, żeby zrobić mi zdjęcia? Nie wydaje Ci się, że to w Twoim interesie jest mnie przekonać? :) Jeśli nie masz takiego zamiaru, nie pisz, sam urok osobisty w tym Ci nie pomoże :)
Permalink Autor: rudasisa, data postu: Saturday, April 23, 2011 13:25
Wydaje mi się, że z tak egoistycznym podejściem niewiele zdziałasz, bo jak koleżanka wyżej wspomniała, to nie my Cię prosimy, żebyś nam pozował, tylko to Ty pilnie szukasz fotografa, a jak napisałeś na swoim blogu jeśli ktoś z nas chciałby zobaczyć Twoje zdjęcia w celu ocenienia jakie fotografie by do Ciebie pasowały, to ma się osobiście do Ciebie zgłosić, co też koleżanka wyżej uczyniła prosząc Cię o ich ukazanie, ale Ty wolałeś ją zbesztać sądząc, że nie mamy lepszej rozrywki niż oglądanie zdjęć obcych facetów, więc poniekąd sam zaprzeczasz temu co napisałeś, odrobinę pokory.
rudasisa Postów: 9
Konto od: 29.03.2009
Miasto: Legnica
Permalink Autor: myszkamiki16, data postu: Saturday, April 23, 2011 18:21
Cytat rudasisa

Wydaje mi się, że z tak egoistycznym podejściem niewiele zdziałasz, bo jak koleżanka wyżej wspomniała, to nie my Cię prosimy, żebyś nam pozował, tylko to Ty pilnie szukasz fotografa, a jak napisałeś na swoim blogu jeśli ktoś z nas chciałby zobaczyć Twoje zdjęcia w celu ocenienia jakie fotografie by do Ciebie pasowały, to ma się osobiście do Ciebie zgłosić, co też koleżanka wyżej uczyniła prosząc Cię o ich ukazanie, ale Ty wolałeś ją zbesztać sądząc, że nie mamy lepszej rozrywki niż oglądanie zdjęć obcych facetów, więc poniekąd sam zaprzeczasz temu co napisałeś, odrobinę pokory.

Uważam, że 'rudasisa' ma rację co do tego, w jaki sposób podchodzisz do sprawy. Musisz pamiętać, że fotograficy mają różne formy pracy i to od nich zależy jak się do tego zabiorą, pamiętaj, że pisząc "Jestem otwarty na ciekawe, nowatorskie pomysły fotografów amatorów - tutaj nie liczą się umiejętności tylko efektywne i ciekawe zdjęcia " dałeś wolną wolę osobie, która będzie przeprowadzać taką sesję, i to od niej zależy, czy chce Cię zobaczyć przed sesją ( i chce się przygotować ) czy pójdzie na tak zwany 'żywioł'. Musisz uszanować decyzje fotografa, a na pewno dostaniesz to, czego oczekujesz na zdjęciach. I mniej kaprysów. Prosząc o pilną sesję pamiętaj, że to ty ją chcesz. Żaden fotograf nie będzie chciał się użerać z taką osobą.
Treść dodana do postu 23-04-2011 o godzinie 18:23
przepraszam serdecznie, jestem zakręcona : FOTOGRAFOWIE . :) pozdrawiam.
myszkamiki16 Postów: 1
Konto od: 16.02.2009
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: bojamamzrytyberet, data postu: Sunday, April 24, 2011 02:05
Jesteś zabawny człowieku, z takim podejściem nie liczyłabym na chętnego fotografa, nawet jeżeli mu zapłacisz, trochę pokory na przyszłość ;)
bojamamzrytyberet Postów: 3
Konto od: 11.11.2007
Miasto: Zgorzelec