Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Traktaty lizbońskie. - Forum Photoblog.pl

Traktaty lizbońskie.

Permalink Autor: brainshooter, data postu: Tuesday, April 8, 2008 22:17
Co o tym sądzicie? Czyżby 5 rozbiór Polski (biorąc pod uwagę, że 4 był w '39 ubiegłego wieku)? Jestem całkowicie przeciw! Nie dajmy się!
Hard Electronic Music

www.hardstyle.pl will never die!
brainshooter Postów: 109
Konto od: 24.12.2007
Miasto: Toruń
Permalink Autor: dejwid, data postu: Wednesday, April 9, 2008 11:43
według TK traktakt jest zgodny z konstytucją, więc raczej nie ma o czym mówić.
N a j m ą d r z e j s z y  w e d ł u g  m n i e  j e s t  t e n,  k t o  c h o ć  r a z  n a  m i e s i ą c  s a m  s i e b i e  n a z w i e  d u r n i e m.
dejwid Postów: 125
Konto od: 23.06.2005
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: brainshooter, data postu: Wednesday, April 9, 2008 16:06
Zawsze tak mówią, a nim się zorientujemy będą zabory.
Hard Electronic Music

Permalink Autor: kociokwik, data postu: Sunday, April 13, 2008 23:15
nie panikujmy z zaborami, proszę państwa. traktat lizboński (sztuk: 1!) jest niczym innym jak kolejnym krokiem do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. realizuje się zamysł stworzenia czegoś na kształt USA u nas. inną kwestią jest nieuchronna porażka, jaką to czeka, a jaka zaczęła się wraz z przystąpieniem m.in. Polski w 2004.
kociokwik Postów: 14
Konto od: 16.08.2006
Permalink Autor: brainshooter, data postu: Thursday, April 24, 2008 21:08
Jestem całkowicie przeciwko temu! Jeżeli cały świat miałby być zjednoczony to i tak Polska miałaby być oddzielnie!
Hard Electronic Music

Permalink Autor: rosetatoo, data postu: Wednesday, July 2, 2008 08:50
Zgadzam sie z brainshooterem. Z Trakatu oraz z Unii nie wynika nic dobrego, no moze prócz kasy.
jak dla mnie UE ogranicza państwa członkowskie oraz w pewnym stopniu zabija w nas polskość. Teraz nie jesteśmy polakami tylko obywatelami Unii Europejskiej. :?
Zatraca się powoli poczucie polskości .
Polacy wyjeżdżają za granice i wstydzą sie tego że są polakami.
To smutne. Unia zrobi nam pranie mózgu!
rosetatoo Postów: 15
Konto od: 26.06.2008
Miasto:
Permalink Autor: , data postu: Wednesday, July 2, 2008 10:30
Cytat rosetatoo
jak dla mnie UE ogranicza państwa członkowskie oraz w pewnym stopniu zabija w nas polskość. Teraz nie jesteśmy polakami tylko obywatelami Unii Europejskiej. :?

Jesteśmy obywatelami Polski i Unii Europejskiej.
To nie UE zabija w nas polskośc tylko my sami!
Cytat rosetatoo
Z Trakatu oraz z Unii nie wynika nic dobrego, no moze prócz kasy.

do większości krajów możesz dojechac bez problemów.  Pozatym większość uczniów dostaje stypendia właśnie z UE.
Cytat rosetatoo

Winę zwalasz na Unię? Bez przesady!
Nawet gdyby Polska nie weszła do Unii znalazłyby się Polacy, którzy wstydzą się swojego kraju. To nie zależy od żadnych Unii tylko od nas samych, czy chcemy być Polakami czy np. Bułgarami.
Hej Twój Bóg
Dziwny twór o twarzach
Stwór monstrum
Z cybernetycznego nieba
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: dawidp, data postu: Friday, July 4, 2008 23:05
Trzeba skończyć z socjalizmem UE, a nie brnąć w to nieskończenie. Zachowajmy rozsądek. Nie dajmy zrobić z Polski kolejnego landu Niemiec.
dawidp Postów: 26
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: cukierwnormie, data postu: Saturday, July 5, 2008 10:46
Cytat rosetatoo
Teraz nie jesteśmy polakami tylko obywatelami Unii Europejskiej. :?

jakie NAM? kto to są MY? ja mogę mówić tylko za siebie, kto chce niech sobie "zatraca polskość", to nie moja sprawa. W państwie demokratycznym istnieje WOLNOŚĆ WYBORU tego jak się będzie żyło. Nie będę tej zasady podważać argumentem "o wstydzie polaków za granicą".

powiem tak: przejedźcie się na wschód i podziwiajcie kraje bez dotacji unijnych. Polecam naszego euro-partnera Ukrainę... "świetne" drogi, mega przemyt, jawna korupcja a w centrum miast... zreszta nie ma o czym mówić ^^ Ukraina nigdy nie była w tak dobrej sytuacji jak Polska, ale po tym co się tam dzieje można mniej więcej ocenić jak by dziś wyglądała Polska gdybyśmy nie weszli do UE.
gdybyśmy mieli więcej takich jak ty, to mielibyśmy mniej takich jak ty
- B.F. "Hawkeye" Pierce
;)
cukierwnormie Postów: 279
Konto od: 15.04.2008
Permalink Autor: dawidp, data postu: Saturday, July 5, 2008 12:11
"W państwie demokratycznym istnieje WOLNOŚĆ WYBORU tego jak się będzie żyło."

Jak wolność wyboru, to nie UE. Mało kto zauważa, że oni chcą mieć kontrolę nad wszystkimi sferami życia obywateli. Wszystko chcieliby unormować i zunifikować. Gdzie tu wolność gospodarcza? Gdzie logika?

PS a tak na marginesie, to prawie 70% swojej pensji oddaje się państwu, więc jak tu można mówić o "wolności wyboru"?
     Niedobrze mi się robi, jak pomyślę, że za parę lat będę musiał pracować na jakiś urzędasów z UE... a jest ich niemało.
dawidp Postów: 26
Konto od: 20.03.2008
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: dzunior, data postu: Sunday, July 6, 2008 20:29
I znowu emocjonalne, ale niestety kompletnie bezrefleksyjne wypowiedzi o zaborach, poczuciu polskości itd.

Znacznie większym problemem jest tutaj zapewnianie kolejnych, kompletnie bzdurnych praw socjalnych kolejnym uprzywilejowanym przez eurobiurokratów grupom społecznym.

dzunior Postów: 239
Konto od: 22.06.2008
Miasto: Annowo