Konkurs fotograficzny - SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH

Permalink Autor: zdziebelko, data postu: Friday, April 15, 2011 15:14
sorry dodało mi cytat coolds, ale wiadomo, że chodziło mi o flameofinspiration - autora pracy nr 8
zdziebelko Postów: 5
Konto od: 6.01.2006
Miasto: Grudziądz
Permalink Autor: candy9618, data postu: Friday, April 15, 2011 15:15
jest kilka ciekawych prac, ale jak dla mnie nr 8 jest najlepsza. :D
candy9618 Postów: 19
Konto od: 19.09.2010
Miasto: Wodzisław Śląski
Permalink Autor: skajpaj, data postu: Friday, April 15, 2011 15:17
zdecydowanie 12.
skajpaj Postów: 1
Konto od: 4.01.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: moralfibre, data postu: Friday, April 15, 2011 15:24
Moim zdaniem każdy głosuje na kogo chce. Prawdą jest, że na zdjęciu jest nasza znajoma, ale nie ma tutaj żadnego rodzaju spamowania. Spamowaniem można było by nazwać sytuację, gdy jedna osoba głosuje na wybrane zdjęcie więcej niż jeden raz. Według mnie wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem i nikt nie jest namawiany do głosowania. Każdy głos jest oddany indywidualnie. Poza tym twierdze, iż rozpowszechnienie tego konkursu jest czymś jak najbardziej normalnym i zgodnym z regulaminem. Chyba, że nie zależy Wam, aby użytkownicy fbl brali udział w tym konkursie. Pozdrawiam - Patrycja.
moralfibre Postów: 0
Konto od: 24.01.2010
Miasto: Marklowice
Permalink Autor: noddyrlz, data postu: Friday, April 15, 2011 15:29
Cytat moralfibre

Moim zdaniem każdy głosuje na kogo chce. Prawdą jest, że na zdjęciu jest nasza znajoma, ale nie ma tutaj żadnego rodzaju spamowania. Spamowaniem można było by nazwać sytuację, gdy jedna osoba głosuje na wybrane zdjęcie więcej niż jeden raz. Według mnie wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem i nikt nie jest namawiany do głosowania. Każdy głos jest oddany indywidualnie. Poza tym twierdze, iż rozpowszechnienie tego konkursu jest czymś jak najbardziej normalnym i zgodnym z regulaminem. Chyba, że nie zależy Wam, aby użytkownicy fbl brali udział w tym konkursie. Pozdrawiam - Patrycja.

Nie można było pokazywać znajomym linku do tego konkursu, bo wiadomo, że zagłosują. To jest spam i jeżeli wasza znajoma podzieliła się z wami tym linkiem jej praca powinna być usunięta. Taki od zawsze był regulamin.
noddyrlz Postów: 23
Konto od: 29.04.2010
Miasto: Opole
Permalink Autor: moralfibre, data postu: Friday, April 15, 2011 15:30
Cytat noddyrlz

Cytat moralfibre

Nie można było pokazywać znajomym linku do tego konkursu, bo wiadomo, że zagłosują. To jest spam i jeżeli wasza znajoma podzieliła się z wami tym linkiem jej praca powinna być usunięta. Taki od zawsze był regulamin.

Czyli sugerujesz, że nikt nie ma prawa wiedzieć o tym konkursie i o tym, że biorą w nim udział jego prace? W takim razie po co funkcja głosowania?  
moralfibre Postów: 0
Konto od: 24.01.2010
Miasto: Marklowice
Permalink Autor: esterabrzycka, data postu: Friday, April 15, 2011 15:36
6
esterabrzycka Postów: 0
Konto od: 12.09.2009
Miasto: Konin
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 15, 2011 15:36
ZAKAŃCZAM POWYŻSZĄ ROZMOWĘ.
moralfibre - każdy ma prawo głosować w konkursie i jak najbardziej wiedzieć o nim, ale jeżeli Ty i reszta twoich i danej pani X znajomych, dowiedziało się od pani X to już jest niezgodne z regulaminem, bo to że znacie się nie może równać się z fałszywym pomaganiem w wygraniu konkursu. Dawno bym już pracę usunęła, aczkolwiek nie mam żadnych dowodów, więc nie mogę tego zrobić,  ale jeżeli to się powtórzy praca zostanie zdyskfalifikowana i koniec pogaduszek, zabieramy się do głosowania a nie śmeicimy :) Wszystkie zażalenia i prośby proszę kierować do mnie na priv ;)
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: noddyrlz, data postu: Friday, April 15, 2011 15:36
Cytat moralfibre
Czyli sugerujesz, że nikt nie ma prawa wiedzieć o tym konkursie i o tym, że biorą w nim udział jego prace? W takim razie po co funkcja głosowania?

Ja się w to wtrącać nie będę, regulamin był - nie wolno było spamować, to jest sprawa pomiędzy organizatorem, a uczestniczką. Ma tu wygrać osoba, która jest najlepsza, a nie osoba, która ma więcej znajomych na fotoblogu.
noddyrlz Postów: 23
Konto od: 29.04.2010
Miasto: Opole
Permalink Autor: xhottxorxnottx, data postu: Friday, April 15, 2011 15:39
Cześć, prace są świetne , długo zastanawiałam się nad wyborem ale mimo to wybieram 8.
poczytałam sobie kilka tych wypowiedzi i uważam , że nikt nie robi tu nic złego i że wynikła niepotrzebna kłutnia.
specjalnie wróciłam do regulaminu i stwierdzam iż żaden z zarzuconych argumentów w żaden sposób nie narusza regulaminu .
w innych konkursach wyraźnie napisane jest że zakaz spamu , a tu brak takiej informacji .
nie ma także zakazu ujawniania się ..
tak że nie rozumiem zaistniałej sytuacji .. :)
xhottxorxnottx Postów: 0
Konto od: 27.12.2010
Miasto: Kielce
Permalink Autor: paulinaax3, data postu: Friday, April 15, 2011 15:40
10 ;)
paulinaax3 Postów: 4
Konto od: 13.04.2009
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: alzacja, data postu: Friday, April 15, 2011 15:44
zdecydowanie głosuję na 12.
alzacja Postów: 1
Konto od: 11.05.2010
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: devilcube, data postu: Friday, April 15, 2011 15:46
12
devilcube Postów: 0
Konto od: 12.12.2010
Miasto: Niemodlin
Permalink Autor: , data postu: Friday, April 15, 2011 15:54
praca nr. 8 zostaje odsunięta od konkursu, w związku z potwierdzeniem przez jedną z użytkowniczek fbl, że autorka ogłaszała znajomym swój udział w konkursie, głosy oddane na tą pracę nie będą brane pod uwagę. osoby które oddały głos na tą pracę, mogą zagłosować drugi raz.
SPAM JEST ZABRONIONY ODGÓRNIE, WIĘC CHYBA NIE MUSI BYĆ UWZGLĘDNIANY W REGULAMINIE TEGO KONKURSU, SKORO JEST ZABRONIONY W OGÓLNYM REGULAMINIE FORUM.
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: jerychonka, data postu: Friday, April 15, 2011 15:56
Moim zdaniem prace na konkurs mogłyby być ciut lepsze, ale to tylko moja opinia. ;P
Mój głos zostaje oddany na pracę nr 1 - ze względu na klimat zdjęcia. :)
jerychonka Postów: 31
Konto od: 20.02.2010
Miasto: Poznań
Permalink Autor: fairycat60s, data postu: Friday, April 15, 2011 16:01
Faktycznie. Praktycznie wszystkie głosy na 8 są dodane przez osoby z tej samej miejscowości. Chyba nie o to chodzi w konkursie. Dobra, chcesz wygrać ale za jaką cenę. To jest po prostu nie fair. Tu nie chodzi o to kto namówi więce znajomych na głosy tylko o to, które zdjęcie jest godne polecania.

Waham się troszkę ale ostatecznie głosuję na 17.
fairycat60s Postów: 36
Konto od: 15.12.2010
Miasto: Wrocław