Gdańsk Tattoo Konwent 2011! 30-31 lipca / The Analogs, Sworn Ene

Permalink Autor: tattookonwent, data postu: Wednesday, April 13, 2011 23:44
Gdańsk Tattoo Konwent 2011
30-31 lipcahttp://www.tattookonwent.pl
http://www.facebook.pl/GdanskTattooKonwent
http://www.myspace.com/tattookonwent


     Gdańsk Tattoo Konwent 2011 to trzecia odsłona nadmorskiego festiwalu tatuażu, który po raz kolejny odbędzie się w historycznych i przepełnionych industrialnym klimatem halach Centrum Stoczni Gdańskiej.  Zdążyliście się już zapewne przyzwyczaić do tego, iż na gdańskiej imprezie oprócz atrakcji związanych ze światem tatuażu, można też posłuchać dobrej muzyki i obejrzeć w akcji najlepszych artystów graffiti w kraju. Nie inaczej będzie w tym roku! Oprócz konkursów na najpiękniejsze tatuaże w różnych kategoriach, będziecie mieli okazję uczestniczyć w koncertach znanych zespołów z Polski i zagranicy (Sworn Enemy i inni), a także w pokazach oraz rozmaitych atrakcjach takich jak konkursy dla publiczności.

     

     Jako organizatorzy Gdańsk Tattoo Konwent dołożymy wszelkich starań, aby po raz trzeci zorganizować imprezę na miarę waszych oczekiwań, imprezę która oprócz miłych wspomnień pozostawi także na waszej skórze pamiątki w postaci wspaniałych tatuaży!Znane atrakcje/zespoły/wystawy:Sworn EnemyHardcore/metal - Nowy Jork, US


The Analogs

Street punk, SzczecinDeath Before Dishonor  

Hardcore, US  

http://www.myspace.com/deathbeforedishonorbhc
tattookonwent Postów: 17
Konto od: 18.09.2009
Miasto: Gdańsk
Permalink Autor: bananlovesyou, data postu: Tuesday, May 3, 2011 14:42
Bankowo obecny, będzie organizowane jakieś tattoo battle? Może jest szansa wbić się za free na modela do jakiś krajowych wymiataczy pod igłę? :)
bananlovesyou Postów: 1
Konto od: 28.04.2011
Miasto: Nakło nad Notecią