Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Marzenie - Forum Photoblog.pl

Marzenie

Permalink Autor: aparacia, data postu: Saturday, March 26, 2011 15:06
Chciałabym wiedzieć jak inni, Wy wyobrażacie sobie (marzycie) o swojej przyszłości z Waszą połówką? A może nie macie, i jak jego sobie wyobrażacie. O czym marzycie? Jak będzie wyglądało wasze życie od dzisiaj do hm 2021 roku:). Chciałam przeczytać tu ciekawe notatki o tym jak marzycie o swojej przyszłości...

Studia? Dziecko? Ślub? Praca? Wakacje? Zwierzęta...

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi....

chodź tu do mnie!
aparacia Postów: 5
Konto od: 1.05.2007
Miasto: Przemyśl
Permalink Autor: eva44, data postu: Monday, March 28, 2011 15:06
Nigdy nad tym się nie zastanawiałam dlatego, że staram się żyć i myśleć o tym co jest teraz a nie o tym co będzie. Wiadomo, trzeba mieć jakieś tam plany itd, ale ich wykonanie niekoniecznie musi się sprawdzić. Hm. Mam chłopaka z Ukrainy więc fajnie by było wziąć z nim ślub w ich stylu, albo połączenie ukraińskiej tradycji z polską. Poznać rodzinę. Przyjaciół. Wyjechać tam, nie na stałe, ale bywać tam razem z nim. Dzieci? Ee... Nie za szybko.
eva44 Postów: 0
Konto od: 2.03.2011
Miasto: Bełchatów
Permalink Autor: aparacia, data postu: Monday, March 28, 2011 21:44
Eva powodzenia w dążeniu do marzeń :-) i szczęścia w miłości!

chodź tu do mnie!
aparacia Postów: 5
Konto od: 1.05.2007
Miasto: Przemyśl
Permalink Autor: angeliness, data postu: Monday, April 4, 2011 22:37
Hmm... marzenia, fajnie jest marzyć ale nie warto się ograniczać do z góry ustalonego planu - czasem najpiękniejsze rzeczy tworzy przypadek,  czas może wiele zmienić, czasem wszystko..

Patrząc na rok 2021... mam nadzieję, że będę szczęśliwa - i chyba to moje największe marzenie.
Chciała bym dużo... ale przede wszystkim czuć to co teraz czuję, siedzieć i uśmiechać się do swoich myśli.. wiedząc , że jestem dobrze.. Realizować swoje aspiracje.. nie mówię, że plany bo plany ulegają częstym zmianą ale realizować postanowienia , które będę miała w tamtym czasie..  i że zreaktualizuje te, które mam teraz ;-)
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice
Permalink Autor: , data postu: Monday, April 25, 2011 23:47
Chciałbym przeczytać jak swoje życie zaplanowała aparacia :)
Konto od:
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: niezxxiwieku, data postu: Sunday, May 1, 2011 00:21
Hmmm w 2021 bede mial 28 lat marzenie zwiazane z druga polowka ? Przedewszystkim strasznie kochajaca kobieta :) z ktora bede mogl spedzac jak najwiecej czasu , a gdy nie bedzie jej przy mnie tesknic sekunda po sekundzie coraz bardziej , ktora bede kochal bardziej niz wczoraj i mniej niz jutro . Co do reszty studia itp jak dla mnie sprawa drugo planowa ja chce byc poprostu szczesliwy :) a dla mnie szczescie to kochac i byc kochanym :))
niezxxiwieku Postów: 2
Konto od: 30.04.2011
Miasto: Poznań
Permalink Autor: angeliness, data postu: Sunday, May 8, 2011 14:39
niezxxiwieku  - ja mam dokładnie to o czym napisałeś ;-)  wiec jedyne o czym mogę marzyć to aby to nie minęło !
angeliness Postów: 11
Konto od: 14.11.2009
Miasto: Katowice