Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek MIłosć... - Forum Photoblog.pl

MIłosć...

Permalink Autor: valentime, data postu: Tuesday, March 15, 2011 21:17
Jak można zapomnieć o miłości, o osobie którą się kocha, o osobie która Cie zlewa.;/ nie umiem się odkochać.;/ pomocy.;/
valentime Postów: 1
Konto od: 15.03.2011
Miasto: Kraków
Permalink Autor: thekingxofxkings, data postu: Tuesday, March 15, 2011 22:20
Zastąpić uczucie nowym. Możesz sobie kogoś znaleźć albo znienawidzić go. :D
Druga opcja skuteczniejsza. Polecam. :D
thekingxofxkings Postów: 957
Konto od: 8.06.2010
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: somebodywhodreamt, data postu: Wednesday, March 16, 2011 16:13
Polecam, znajdź kogoś nowego, który będzie lekarstwem. Wiem z własnego doświadczenia że to pomaga ;-)
somebodywhodreamt Postów: 26
Konto od: 20.06.2008
Miasto: Międzyrzec Podlaski
Permalink Autor: razahell, data postu: Tuesday, March 22, 2011 00:06
A po całej kuracji jak zwykle lekarstwa się odstawia. Gratuluję dojrzałego podejścia użytkownikom powyżej, najlepiej sobie znaleźć zabawkę, w której można wytopić smutki wmawiając sobie, że ta osoba jest cudowna. Właśnie dzięki takim pomysłom rodzą się owe sytuacje opisane przez użytkowniczkę w pierwszym poście, a jeśli nie widzicie powiązania... Przykro mi.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: valentime, data postu: Tuesday, March 22, 2011 16:59
Cytat razahell
A po całej kuracji jak zwykle lekarstwa się odstawia. Gratuluję dojrzałego podejścia użytkownikom powyżej, najlepiej sobie znaleźć zabawkę, w której można wytopić smutki wmawiając sobie, że ta osoba jest cudowna. Właśnie dzięki takim pomysłom rodzą się owe sytuacje opisane przez użytkowniczkę w pierwszym poście, a jeśli nie widzicie powiązania... Przykro mi.

Zabawkę mówisz, czyli co przez to ze ja czuje się źle, że mam wszystko dość i ze go kocham bez wzajemności mam ranić inną osobę 'bawiąc się nią' .??
Permalink Autor: neden, data postu: Tuesday, March 22, 2011 18:13
valentime, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
razahell, racja, jednak człowiek to wielki garnek egocentryzmu.
neden Postów: 44
Konto od: 7.09.2008
Miasto: Szczecin
Permalink Autor: valentime, data postu: Tuesday, March 22, 2011 18:55
Cytat neden
valentime, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
razahell, racja, jednak człowiek to wielki garnek egocentryzmu.

wiem o co chodzi! a to było podsumowanie do wszystkich wypowiedzi.! tak jakby odwołanie do tego.!
Permalink Autor: coolforum, data postu: Wednesday, March 23, 2011 10:20
Jedyny sposób by kogoś przestać kochać to go znienawidzić.
coolforum Postów: 24
Konto od: 25.01.2011
Miasto: Warszawa
Permalink Autor: razahell, data postu: Wednesday, March 23, 2011 20:46
@up, to nie jest jedyny sposób, chociażby dlatego, że nienawiść również jest uczuciem, zatem w głębi serca tak czy inaczej do tej osoby będziesz wracać, nawet w podświadomości. Czas leczy rany, należy poukładać sobie w głowie kilka spraw i dojść do pewnych wniosków, które dla każdego są inne.
Czujesz się urażona/-y moimi postami? Przyzwyczaj się, za głupotę trzeba płacić...
Linki: Regulamin - FAQ - Moderatorzy/Administratorzy - Kasowanie fotobloga - Szybsze kasowanie zdjęć
Dawniej: Vergil 'Sparda' - 12.04.2008 - 26.06.2009.
razahell Postów: 190
Konto od: 12.04.2008
Miasto: Wrocław
Permalink Autor: aparacia, data postu: Saturday, March 26, 2011 15:07
czas, leczy rany....

chodź tu do mnie!
aparacia Postów: 5
Konto od: 1.05.2007
Miasto: Przemyśl
Permalink Autor: keverything, data postu: Sunday, March 27, 2011 21:39
moim zdaniem wystarczy poczekać na odpowiednią osobę, która pomoże nam zapomnieć o starej miłości. Nie należy jednak robić tego na siłę, ponieważ możemy przy tym zranić osoby trzecie. Na każdego przyjdzie czas.
keverything Postów: 1
Konto od: 11.01.2011
Miasto: Naborów
Permalink Autor: valentime, data postu: Monday, March 28, 2011 15:23
Cytat keverything
moim zdaniem wystarczy poczekać na odpowiednią osobę, która pomoże nam zapomnieć o starej miłości. Nie należy jednak robić tego na siłę, ponieważ możemy przy tym zranić osoby trzecie. Na każdego przyjdzie czas.

ale jak długo można czekać.?
Permalink Autor: , data postu: Monday, March 28, 2011 22:04
Cytat razahell

Nowy związek niekoniecznie musi być traktowany jako zabawa... Można w niedługim czasie po prostu poznać kogoś fajnego i wtedy się jakoś tak "naturalnie" zapomina o tej pierwszej osobie. Oczywiście, jeśli się jest na to gotowym psychicznie, ale nie ma tutaj raczej jakiejś granicy czasowej, że jak minie miesiąc to nie jesteś gotowy jeszcze, a jak miną trzy to już owszem. ^^ Kwestia indywidualna.
A na pewno lepiej spotykać się nawet czysto przyjacielsko z kimś zamiast siedzieć i rozpaczać. Szczególnie jak się ma te naście lat i jeszcze pewnie mnóstwo związków przed sobą. ^^
Konto od:
Miasto:
Permalink Autor: elemblu, data postu: Thursday, March 31, 2011 11:50
znajdź sobie kogoś innego, albo przynajmiej udawaj, że Ci na nim nie zależy . może on w końcu doceni co stracił . pozdro ;]
elemblu Postów: 0
Konto od: 18.10.2010
Miasto: Ciechanów
Permalink Autor: tajemnicza118, data postu: Friday, April 1, 2011 11:43
znajdź sobie kogoś nowego lub zajmij się czymś , żebyś nie miała czasu o nim myśleć ; )
tajemnicza118 Postów: 0
Konto od: 1.04.2011
Miasto: Opole Lubelskie
Permalink Autor: promarandza, data postu: Sunday, April 3, 2011 22:33
Polecam film ''Zakochany bez pamięci'' tam znajdziesz odpowiedź... szkoda, że nie realna.
promarandza Postów: 527
Konto od: 16.04.2008
Miasto: Londyn