Deprecated: Non-static method ViewCallbacks::parsePosts() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/httpd/forum.photoblog.pl/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 347

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/httpd/forum.photoblog.pl/library/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 270
Wątek Sesja inspirowana "Salą samójców" - Forum Photoblog.pl

Sesja inspirowana "Salą samójców"

Permalink Autor: experienceofchange, data postu: Monday, March 7, 2011 15:52
Witam, mam pomysł na niecodzienną klimatyczną sesję inspirowaną filmem "Sala Samobójców". W związku z tym poszukuję modelkę albo modela (a może parę?) i/lub fotografa z Rzeszowa, który/która pomoże mi w realizacji tego pomysłu.

Jest jednak jedno "ale" - sesja ta nie może odbyć się w plenerze, musi być w jakimś lokalu/mieszkaniu, a ja niestety mieszkam kilkanaście kilometrów od centrum miasta. Reszta będzie zasługą photoshopa. Posiadam nawet pistolet - replikę oraz wszystkie materiały niezbędne.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

EDIT: Mogę być zarówno modelem, jak i fotografem, ale mam wizję, którą najchętniej sam bym zrealizował :)
Treść dodana do postu 17-07-2011 o godzinie 00:00
g
experienceofchange Postów: 13
Konto od: 10.09.2009
Miasto: Rzeszów
Permalink Autor: xxxpamcia, data postu: Sunday, March 20, 2011 13:56
noo noo fajny pomysł ;P
xxxpamcia Postów: 2
Konto od: 28.02.2009
Miasto: Jarosław
Permalink Autor: perfectxdreams, data postu: Sunday, April 24, 2011 12:38
ciekawy pomysł ale Rzeszów trochę daleko ode mnie...
perfectxdreams Postów: 9
Konto od: 1.04.2010
Miasto: Mikołów
Permalink Autor: morphette, data postu: Saturday, August 20, 2011 10:58
Genialny pomysł ;O
morphette Postów: 1
Konto od: 30.12.2009
Miasto: Sady
Permalink Autor: ilikeyellow, data postu: Sunday, August 21, 2011 23:01
bardzo chętnie,bez problemu,że od daleko od miasta,jeśli tylko masz mieszkanie i warunki
ilikeyellow Postów: 2
Konto od: 31.07.2011
Miasto: Stalowa Wola